Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Odtwarzacz + słuchawki na 18-nastkę.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Niedługo mam osiemnatkę i mam sobie wybrać jakiś prezent. Zdecydowałem się, że będą to dwa tańsze, a nie jeden drogi.

Padło na sprzeęt audio. Chciałbym, żebyście mi doradzili co kupić.

 

Cena jaką mogę przeznaczyć łącznie na zestaw to 600-800zł.

Interesują mnie słuchawki dokanałowe (choć możecie podać jakimi nausznikami mógłbym zastąpić dokanałowe).

Słucham szeroko pojętego metalu.

Dodam, że chciałbym pojemność coś koło 16GB lub większą. Jeśli będzie dysk to powyżej 30GB.

Dziękuje serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 6g 16 gb + Digizoid ZO2 + Phonak Audeo. jak się postarasz, to możesz zmieścić się w tej kwocie

 

w sumie to możemy sobie tak rzucać propozycjami i rzucać, a ty sobie wybierzesz pewnie to, co będzie najładniejsze. masz już jakieś doświadczenie z audio? masz jakieś brzmienie, które preferujesz? bo tekst w stylu 'słucham metalu' można o kant tyłka rozbić. jeden woli mięso i jak mu gary walą, inny woli masę smaczków i perkusję, która długo wybrzmiewa, a bas jest tylko dodatkiem. określ się dokładniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocztałem trochę o dźwięku. A więc tak: dźwięk ciepł, ale basu nie za dużo. W sumie może być trochę więcej basu, ale żeby nie zasłaniał innych pasm. Górę to potrzebuję do talerzy, żeby była dobra. No i bardzo ważne to żeby wokale były dobrze słyszalne.

Chce, żeby fajnie to wszystko się zgrało.

 

Dodam jeszcze, że odtwarzacz może być używane. Słuchawki nowe.

 

Co myślicie o takim czymś: http://forum.mp3store.pl/topic/106775-imod-video-5g-cf-16gb-nowy-akku/

Do tego jakieś słuchawki? Jeśli nie to jakie propozycje?

Edytowane przez gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności