Skocz do zawartości

Jak zrobić ******ste słuchawki?


LukaszX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzisiaj Nas olśnił, że wie już do czego wzmacniacz służy i co powinien robić, a czego nie, więc przepraszam o co może mu chodzić? Są dwie opcje:

 

1. jest idiotą

2. robi sobie jaja

 

Z mojej strony EOT!

Ty uwazaj sobie co o jakiego terapeute ci chodzi? ja zmieniam lekarzy, co bo teraz bylem u endykrynolog a nie dawno u psychiatry, o kogo biega? i spoko moglbym zaprosic dzieci z przedszkola do siebie, nie raz zapraszalem, chcialbys sie z nimi zabawic czy jak? dawaj wpadaj do mnie i chyba 1 90 procent a 2 10 procet, jak juz.

 

 

Panowie, spokojnie :P

Lukasz, wytlumacz, prosze, dokladnie co chesz zrobic

Sam zaczyna! widzisz ja chcialbym zrobic sobie wlasnie sluchawki lub kupic jakies diy sluchawki, ale nie wiem jak i gdzie..... A nie stać mnie na sluchawki ze sklepu bo sa bardzo drogie, no wiadomo sa tez tansze ale np tatus mi dal ostantio jakies za 50zl to po 1 beznadziejnie graja, sa mega nie wygodne a po 2 to juz mi sie sluchawka odlamala, acha i jeszcze jack przerwywa(choc w hd 650 tez przerywalo w MM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem się to nie opłaca. Oczywiście można zrobić wzmacniacz, kolumny - to wymaga sporo wiedzy i pracy ale można. Z słuchawkami jest chyba gorzej. Na studiach wiele osób bawiło się w składanie wzmacniaczy, amplitunerów stereo, kolumn, magnetofonów ale nie słuchawek.

 

Pewnie można kupić słuchawki z uszkodzonymi driverami, wymienić je, modować słuchawki. To tez wymaga wiedzy i umiejętności. Koledze Łukaszowi, proponuję jednak nazbieranie kasy (nie wiem, może jakaś dorywcza praca, pożyczka od rodziny) i kupienie jakichś dobrych używanych słuchawek, ewentualne zmodowanie ich. Tacy macherzy, majstrowie i złote rączki jak Fatso, Forza i inni też kupują słuchawki. a nie robią je sami.

 

Kiedyś zastanawiałem się nad możliwością zbudowania playera portable FLAC. Z komponentów dostępnych playerów np. iPoda. Koledzy przekonali mnie,że to nieopłacalne, zbyt trudne a gra niewarta świeczki. lepiej znaleźć swój model, albo zrobić "kanapkę" z playera i ampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności