Skocz do zawartości

Jak zrobić ******ste słuchawki?


LukaszX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, chcialbym zrobic samemu poniewaz taniej by to pewnie wyszlo jakbym mial kupowac w sklepie i w dodatku jakosc dzwieku lepsza.

Ambitne postanowienie, masz jakieś doświadczenie. Bo modowanie to inna bajka a stworzyć coś od podstaw to też inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie taki temat - ja wczoraj pisałem w poscie o robieniu sobie własnych słuchawek, naruszasz moje prawa autorskie :P

Nie rozumiem?

Zobacz shoutbox to zrozumiesz. Obstawiam, że ktoś pogniewał się na forum, w związku z postem Fatso, żeby zneleźć zastosowania elementu znajdującego się między uszami w google.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to słyszałem, że voldemort nie pisze na blogu, bo jest zajęty robieniem słuchawek w pełni prawdziwie odtwarzających muzykę oczywiście transparentnie. Mają na lajcie bić Orfeusza i Staxy. Stay tuned!

 

Ja was nie rozumiem, jestem troche glupi wiem bede sobie zamwaial jakies preparaty na poprawe zdlonosci mózgu. Ale mozna jasniej ?

Melanż proponuję - ten z diuny oczywiście.

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki voldemort? link do bloga prosze
Zdjęcie prototypu może? Niestety to tajemnica... Choć słyszałem, że coś już do netu wyciekło.

 

 

domowe k1000.jpg

 

 

 

To są DIY'ki. Może nie brzmią jak AKG K1000, ale satysfakcja i szpan gwarantowana...

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaoferujesz współpracę? ^_^

Ja? jezeli do mnie to bylo to moglbym, ale prosze dokladniej. I dalej nie wiem jak zrobic te sluchawki, a patrzylem na akg k1000 sa zarabiste, fajnie wygladaja tak inaczej, tylko drogie bardzo bardzo, sam chcialbym se takie zrobic tylko jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz dwie kolumny podłogowe JBL, zawieszasz je na suficie i siadasz między nimi.

 

A tak prawdę mówiąc LukaszX to jakaś prowokacja raczej...

Gdzie mieszkasz? dawaj wpadaj do mnie, to zobaczymy czy dalej bedziesz taki cfaaany, prowokatorze jeden, co mi smietnisko robisz w wtemacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności