Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki douszne do ciężkiego hardcore'a - iPod Classic 5G.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałbym abyście polecili mi w miarę dobre słuchawki douszne (pchełki) do 120zł (wiem że to mała suma ale nie mam aż takiego zboczenia na punkcie jakości).
Z góry zaznaczam że nie interesują mnie słuchawki dokanałowe!

Obecnie posiadam nauszne AKG K404 z których jestem bardzo zadowolony jednak czasem potrzebuję czegoś mniejszego np. na siłownię.

Słuchawki będą podłączone do iPoda Classic 5G z RockBoxem.

90% odtwarzanej muzyki to ciężki hardcore:

(składanka różnych zespołów)


prócz tego trochę hip hopu, punka..

Zależy mi na jak najgłębszych basach i ew. na garach, musi być to mocarne pierdzielnięcie przy zwolnieniach ; )

Miałem też do czynienia z firmą Sennheiser (słuchawki dołączone do iAudio) z których byłem bardzo zadowolony choć domyślam się że były one z najniższej półki.

A co jest dla mnie jeszcze bardzo ważne!
Mocny kabel zwłaszcza przy samych słuchawkach i wtyku (który najlepiej aby był kątowy ponieważ odtwarzacz noszę w kieszeni).
Masę słuchawek w dość krótkim czasie pokonały przerwania kabla przy wtyku lub słuchawce.

Poprzedni model AKG K402 mimo trzymania w futerale zezgonował przerwaniem przewodu przy samym wtyku.

PS. Zupełnie nie zależy mi na wyglądzie oraz dodatkowych funkcjach czy akcesoriach.

Podsumowując:
-douszne słuchawki do 120zł
-dobre głębokie basy
-ew. wyeksponowane talerze
-solidny kabel


Proszę o zaproponowanie modeli które spełniają w.w. kryteria.

Edytowane przez DonLegionX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności