Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Zestaw do 3k, karta dźwiękowa + słuchawki


Rekomendowane odpowiedzi

EVO też nigdzie nie przesłucha. Moim zdaniem lepiej, żeby nie ryzykował i brał to, co może przed zakupem obmacać. Poza tym akg są tanie, super wykonane i grają bardzo przyjemne, więc ryzyko odrzucenia jest minimalne. Philipsów nie słuchałem, ale wszyscy tak o nich pieją, że coś w tym pewnie jest... A no i są jeszcze szczury (SRH-840)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO też nigdzie nie przesłucha.

 

Ale odsprzeda bez dużej straty, a też nie zdziwiłbym się jakby przy nich został ;) W takiej cenie przy takim budżecie to mogą być słuchawki do stawiania klocka z rana :]

 

 

tj. trance, progressive i podobne

 

Do takiej muzyki nadają się idealnie.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem HD650 w stanie bardzo dobrym w cenie mniejszej niż HE-300 (niemożliwe?)

 

Jak przyjdą to pójdą pod radio maryja na wygrzewanko i błogosławienie. Potem mogę się podzielić wrażeniami.

 

Lecz właśnie trzeba powiedzieć, że kupiłem je z audiofilskiego zboczenia, high-endowe słuchawki różnią się od dobrych normalnych słuchawek tym, że lepiej oddają pewne wrażenia niuanse, a takie superluxy dalej uważam za genialne, napewno grają lepiej niż cena na to wskazuje, a do muzyki mainstreamowej i elektro będą bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jestemdomel no jeśli nie przeszkadza Ci, że inni słuchają razem z Tobą oraz nie masz zbyt hałaśliwego otoczenia, to hd650 są świetne. No tylko, że one z byle czego nie zagrają. Zobacz sobie jeszcze te k550. Może jak je na żywo zobaczysz, to się zauroczysz ;) Mają też tą zaletę, że przyjemnie zagrają nawet ze zwykłego przenośnego grajka. A na allegro można je wyrwać w fajnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG ohydne? :) No to może beyery Custom One Pro? Rzecz w tym, że podpinanie hd650 do byle fiio to głupota. Z nich to nawet wspomniane przeze mnie Dacmagiki i Nuforsy nie wycisną wszystkiego. Tutaj najlepiej by było lampę kupić ;) Na ale nawet jeśli... znowu wracamy do 3 tysi (i to tak na styk).

 

Denony D2000 też są łatwe do napędzenia...

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam hd600 plus yulong d100 mk2. Gra to wybornie i idealnie się mieści w budżecie. Fiio odpuść na wstępie. Szkoda łączyć topowe (niegdyś) słuchawki z dakiem z najniższej pułki.

M.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sluchawki-audio-sennheiser-hd-650-i3289462197.html tutaj masz używane senki w b.dobrym stanie i na gwarancji jeszcze.

 

Do tego jakiś dobry wzmacniacz i np. FiiO D03K lub hifimediy lub jakiś tam jeszcze i będziesz miał fajny zestawik.

 

Tylko ja radziłbym się zastanowić bardziej ;) Było kilka tematów o tym jak to senki nie wystarczyły do eektroniki. To są jednak otwarte, grają inaczej niż zamknięte czy półotwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie słucha :P Skoro ma kasę, to czemu nie może sobie sprawić sprzętu z wyższej półki? I co złego jest w polecaniu dobrych słuchawek osobie 'bez doświadczenia'? Że ich niby należycie nie doceni? Bez przesady...

 

A ty @jestemdomel zamiast co chwile zmieniać zdanie i chwytać się innych słuchawek, rusz zadek, przejdź się do sklepu/kogoś i na spokojnie sobie przymierz, przesłuchaj i wybierz to, co Tobie najbardziej przypadnie do gustu. Sugestie otrzymałeś, wiesz czego szukać. Ruszaj więc w drogę! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności