Skocz do zawartości

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jakie ładowarki sieciowe z wyjsciem usb polecacie do swoich kałachów?

Hehe :) Dokładnie takie samo pytanie zadałem (w dodatku w tym samym czasie, co Ty ;) ) w wątku dot. AK240 :)

JA ostatnio lecę z USB komputera. Zostawiam na całą noc.

Ja właśnie też :)

Podczas ładowania oryginalną ładowarką od HTC One'a (M8) o parametrach (1,5A, 5V) i podczas odtwarzania 30 minut muzyki, wskaźnik baterii z poziomu 100% spada aż o 9%, a przy ładowaniu przez specjalnie oznaczony port do ładowania w laptopie wskaźnik poziomu baterii spada tylko o 6% (sprawdziłem podczas odtwarzania tego samego albumu, w tych samych warunkach atmosferycznych i naturalnie przy tym samym poziomie głośności).

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z dbałości o naszą planetę zadaję to pytanie :D Greenpeace by się wkurzyło jakby zobaczyło, ze komputer całą noc chodzi :D

A tak na poważnie, to czasem zachodzi potrzeba wyjechać gdzieś dalej. Wartoby było sie dla naszego dobra zastanowić czym ładowac nasze kałachy prócz komputerów.

Edytowane przez barl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z dbałości o naszą planetę zadaję to pytanie :D Greenpeace by się wkurzyło jakby zobaczyło, ze komputer całą noc chodzi :D

Najgorsze jest jednak to, że laptop stoi mi w odległości ok. 50 cm od głowy (jak śpię) :(

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porty USB są zasilane nawet wtedy kiedy komputer nie chodzi Kochani.... Wystarczy,że maszyna jest podpięta do prądu. U mnie przynajmniej tak jest. Tak ładuję AK120, iModa i iPoda. Mam też ładowarkę od Sony Ericsson ale nią ładuję ostatnio tylko ewentualnie iPoda/iModa. JAkoś lepiej jednak wychodzi ładowanie z USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porty USB są zasilane nawet wtedy kiedy komputer nie chodzi Kochani.... Wystarczy,że maszyna jest podpięta do prądu. U mnie przynajmniej tak jest. Tak ładuję AK120, iModa i iPoda. Mam też ładowarkę od Sony Ericsson ale nią ładuję ostatnio tylko ewentualnie iPoda/iModa. JAkoś lepiej jednak wychodzi ładowanie z USB.

 

Nie zawsze. Czasami to kwestia ustawienia w biosie, a są też żółte USB typu "always on".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój obecny laptop (ASUS), mimo, że ma jeden port USB z naklejką z symbolem ładowania, musi być w pozycji ON (żeby ładować). Poprzedni laptop (Samsung) mógł być wyłączony i również w tej pozycji ładował. Brakuje mi właśnie tego w ASUS-ie... :(

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności