Skocz do zawartości

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

 

Karta z fiio X5 ( fat32) po kilku próbach ruszyła na ak120 bez problemów i nie trzeba było jej formatować co mnie bardzo cieszy. Oczywiście ak120 czyta 2 karty po 128gb każda bez żadnego problemu.

 

Brakuje mi funkcji usuwania utworów z poziomu odtwarzacza ale może jakoś się da ( może ja nie wiem jak to zrobić?)?

Jeżeli dobrze pamiętam to szło na kałchu usuwać utwory z poziomu playera (albumów/folderów nie szło).

Trzeba było przytrzymać palec przez około sek na utworze i przeciągnąć w lewo (a może prawo...już nie pamiętam ;p).

Możesz dokładniej napisać jak to zrobić, bo nie mogę usunąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomocy Fatso udało się odkryć funkcję usuwania utworów. Trzeba przeciągnąć palcem od prawej strony w lewą na utworze i wyświetla się opcja usuwania :).

 

Co do fw to jestem w szoku, że jest ich tak mało :P, na fiio X5 w ciągu miesiąca było wydanych więcej wersji niż na ak120 od wejścia na rynek :D.

 

Jeszcze się zapytam, bo Fatso mnie uświadomił, że DAC nie działa na usb 3.0 :(. Trochę słabo, bo w laptopie nie mam żadnego usb 2.0.... Wiecie czy można kupić jakąś przejściówkę/ adapter/ konwerter z usb 3.0 na usb 2.0 ( taki zewnętrzny)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problemo. Nie do każdego laptopa są stacje dokujące. To przede wszystkim domena "biznesowych" linii typu Thinkpad od IBM/Lenovo, Elitebook w HP czy Lattitude/Precision u Della. :)

 

Bardzo przydatna rzecz. Ja korzystam z takiego doka w ten sposób, że mam zewnętrzny ekran wpięty w DP, wszystkie kontrolery, interfejsy audio, zewnętrzną klawiaturę i mysz oraz dyski 3,5" w portach USB, a jak muszę zabrać lapka to tylko wypinam go ze stacji dokującej i po problemie :) Bardzo wygodna rzecz (a jak poszukasz używki to także niedroga).

 

No i mam starą drukarkę laserową na LPT, a takiego portu w laptopie "współczesnym" to nie uświadczysz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja będę próbował stacji ( jeżeli tak to można nazwać ;) ) dell da100.

 

@babicz99 wejdź do biosa i zobacz czy masz możliwość wyłączenia usb 3.0. W niektórych wersjach jest coś takiego i będzie działał DAC, u mnie niestety nie mam tej opcji i muszę szukać jakiejś przejściówki, bo szkoda by było nie wykorzystać DACa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo jak widzi DACa to może jednak coś w ustawieniach odtwarzacza w kompie jakiś mute.

U mnie to samo, komp widzi jako daca ( jak i foobar2000 ) ale brak dzwieku z dziurki, dziwne, sprawdze pozniej u kogos innego, bo w sumie moja winda 7 jest modowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności