Skocz do zawartości

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

Tu był temat, gdzie kolega jeden narzekał właśnie na ładowanie AK120 ładowarką i przeszedł na USB komputera...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

AK100 miałem już dawno, ale od początku było wiadomo nieoficjalnie, że odpowiednio sformatowane 64-ki działają bez zarzutu i takie właśnie używałem.

O AK120 nic takiego niestety nie słyszałem nt. kart 128GB.

 

Sam czekam na taką informacje bo pamięci brakuje ...

Może muszą wypuścić jakis nowy firmware. Jak na razie cisza. Olewają pewnie starsze modele by się przesiąść na nowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie w jaki sposób jest w stanie odsłuchać 256GB i absolutnie nie ma możliwości się bez takiego repozytorium ruszyć? Jeśli targam kałacha w podróż na tyle długą, że będę mógł tak rozległą płytotekę przesłuchać, to na bank wezmę ze sobą laptopa :)

Może ja jestem jakiś inny, ale jednorazowe zrzucenie 20GB zapewnia mi frajdę na miesiąc słuchania w pociągu (3,5h dziennie!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie w jaki sposób jest w stanie odsłuchać 256GB i absolutnie nie ma możliwości się bez takiego repozytorium ruszyć? Jeśli targam kałacha w podróż na tyle długą, że będę mógł tak rozległą płytotekę przesłuchać, to na bank wezmę ze sobą laptopa :)

Może ja jestem jakiś inny, ale jednorazowe zrzucenie 20GB zapewnia mi frajdę na miesiąc słuchania w pociągu (3,5h dziennie!).

Bo na kałacha 20GB wrzuca się miesiąc. Więc lepiej pocierpieć na początku, zapakować go po sufit i więcej nie wrzucać nic hurtowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - w takim przypadku rozumiem. Chociaż nadal to ponad 200 albumów. Ulubionych mam maks 15, a wogóle może wymieniłbym 50. Nie zmienia to faktu, że w cenie niezłego laptopa, mogłoby sobie z takimi kartami ak radzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AK100, AK120, jak i MK2 nie ma problemu z kartami 128GB a nawet na MK2 próbowałem większą i też szło.

 

Nie rozumiem waszych problemów. Jedna sprawa karta sformatowana pod Fiio nie poszła na AK i odwrotnie.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AK100, AK120, jak i MK2 nie ma problemu z kartami 128GB a nawet na MK2 próbowałem większą i też szło.

 

Nie rozumiem waszych problemów. Jedna sprawa karta sformatowana pod Fiio nie poszła na AK i odwrotnie.

 

Jeszcze raz bo nie wiem czy dobrze rozumiem : na pierwszym modelu AK120 karty 128GB działają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym pewnie wymienił parę więcej ;)

 

A przesłuchał? :)

Chyba, że na forwardzie :)

Zresztą - jak WojtekC napisał, problemu nie ma.

Często mnie nie ma cały tydzień w domu. Lubię mieć wybór :)

To serio jest dla Ciebie niezrozumiałe:"Na AK100, AK120, jak i MK2 nie ma problemu z kartami 128GB" ?

Teraz rozumiem dlaczego masz problem z kartami 128GB na AK :)

 

Znajomy , który ma rownież jedynkę ak120 twierdził mi, ze przerobił temat i nie szła mu żadna karta 128.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Karta z fiio X5 ( fat32) po kilku próbach ruszyła na ak120 bez problemów i nie trzeba było jej formatować co mnie bardzo cieszy. Oczywiście ak120 czyta 2 karty po 128gb każda bez żadnego problemu.

 

Brakuje mi funkcji usuwania utworów z poziomu odtwarzacza ale może jakoś się da ( może ja nie wiem jak to zrobić?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta z fiio X5 ( fat32) po kilku próbach ruszyła na ak120 bez problemów i nie trzeba było jej formatować co mnie bardzo cieszy. Oczywiście ak120 czyta 2 karty po 128gb każda bez żadnego problemu.

 

Brakuje mi funkcji usuwania utworów z poziomu odtwarzacza ale może jakoś się da ( może ja nie wiem jak to zrobić?)?

Jeżeli dobrze pamiętam to szło na kałchu usuwać utwory z poziomu playera (albumów/folderów nie szło).

Trzeba było przytrzymać palec przez około sek na utworze i przeciągnąć w lewo (a może prawo...już nie pamiętam ;p).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności