Skocz do zawartości

Chickenek


Chickenek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Damian to bardzo miły, uprzejmy i pomocny człowiek, profesjonalista w każdym calu. Na początku doradził i wyjaśnił wiele kwestii, a następnie przygotował dla mnie znakomity kabel do HiFiman HE-400i. Wykonanie bardzo estetyczne i precyzyjne, wizualnie kabel robi naprawdę świetne wrażenie. Jeżeli chodzi o walory akustyczne nie jest inaczej. Imponująca scena, klarowność i szczegółowość każdego z pasm oraz dokładny i konturowy bas to tylko niektóre z zalet tego kabelka. Jestem w 100% zadowolony ze współpracy z Damianem i mogę go wszystkim szczerze polecić. Sam też w pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług ^_^

Dziękuję i pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Perfekcyjnie wykonany recabling słuchawek DT990 Pro Black Edition na tajemniczym "Damianowym kablu CWS". Dzięki niemu, te słuchawki zyskują niesamowitej muzykalności i potęgi dźwięku, ma ten kabel jedną małą wadę...wywołuje samoczynne tupanie nogą w rytm muzyki oraz machanie rękami wraz z perkusistą:-) Nieco wcześniej przewód jack-jack na tym samym kablu. Doskonały kontakt, wyrozumiałość oraz bardzo wysoki poziom wykonywanych zleceń. Szczerze polecam!

 

Pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukałem tu na forum kogoś, kto mi sprawdzi słuchawki i zrobi naprawę/rekabling wysyłkowo, i to właśnie ten użytkownik odpisał - co więcej, udzielając szczegółowych opisów możliwości rekablingu i generalnie będąc w pełni pomocnym. Kabel działa bardzo dobrze, nie czekałem długo. Jak najbardziej polecam użytkownika.

Edytowane przez ogqozo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem kabel Chicken Wire Dual do Sennheiserów HD600 i nie sądziłem, że wymiana przewodu może tak odmienić brzmienie w słuchawkach. HD600 grają jak marzenie i nie pozostaje mi nic innego jak zanurzanie się w cudownych dźwiękach. Serdecznie polecam, bo to jest konkret!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chickenek wykonał dla mnie niezwykły magiczny kabelek. Specjalnie dla mnie zamówił materiały i łopatologicznie wytłumaczył mi wszystkie kwestie techniczne. Poza tym jest bardzo uprzejmy i pomocny, a dzięki niemu mój system audio nie sprawia mi już problemów. Jak macie jakieś elektroniczne zagwozdki to śmiało uderzajcie do Damiana.

Bardzo mocno polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chickenek wykonał dla mnie nietypowy interkonekt na bazie CWD, w połączeniu ze splitterem, do combo Aune X1s+X7s. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, produkt również :). Dodatkowy plus za cierpliwość w wysłuchiwaniu pomysłów i marudzeń ;).

Kabelek gra magicznie, dodał wzmacniaczowi takiego zejścia, że jedne ze słuchawek się przebasowiły :D.

Polecam z całego serca usługi Chickenka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cziken zrekablował mi beyery 880 pod tor symetryczny. Nic nie zepsuł, brak nawet najmniejszych śladów po otwieraniu muszli - ninja? :ph34r: (sprawdzałem dokładnie, bo otwierałem fony potem sam, żeby wrócić jednak do stockowego umieszczenia przesłony przetwornika), wykonanie estetyczne i wygląda na trwałe oraz wytrzymałe mechanicznie; po testach odsłuchowych nie mam do czego się przyczepić (a chciałem - niestety brak podstaw), skóry nie zdarł (Cziken, Ty na pewno z Krakowa jesteś?); a na dokładkę zrobił to na cito, niemal z marszu, bo przebierałem nogami. Jakieś pytania ktoś ma jeszcze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem już w sumie 3 kable, przejściówkę balans XLR 4 pin na jacka, interconnector jack-jack i adapter rezystancyjny.

Bardzo dobre ceny szybkie wykonanie, miły kontakt i zawsze można liczyć na jasne porady.
Zdecydowanie polecam i na pewno będę korzystał z usług Chickenka w przyszłości :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chicken poprawił gniazdo w moim grajku, przyjrzał się słuchawkom i ukręcił ładne ekstendery do opampów pod moje specyficzne wymagania.

 

Świetna robota i rozsądna cena. Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności