Skocz do zawartości

Czy istnieją przenośne odtwarzacze mp3, które można zasilać również be


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakładam taki temat, ponieważ nie jestem za bardzo zorientowany w tym temacie. Chodzi mi o przenośny odtwarzacz mp3, który można byłoby również zasilać bezpośrednio z gniazdka elektrycznego (zasilaczem sieciowym). Wiem, że takie odtwarzacze ładuje się co jakiś czas, ale ja jestem wygodny i jeśli np. taki odtwarzacz wyładowałby się a ja byłbym w domu i zechciał nagle posłuchać muzyki, to chciałbym podłączyć go zasilaczem do gniazdka elektycznego i od razu posłuchać muzyki. Wiem, że discmany (nie wiem czy wszystkie) posiadają w zestawie zasilacz sieciowy, ale nie słyszałem tzn. nie widziałem w internecie odtwarzaczy mp3, które posiadałyby taki zasilacz. Jeśli ktoś mógłby oświecić mnie w tym temacie, to z góry dziękuję.

Edytowane przez Waldek09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są. iriver s100 np. Tylko nie dają do niego ładowarki sieciowej, trzeba dokupić jakąś standardową ładowarkę usb. Mi pasowała od vedii np. Można też ładować z kompa przez usb i słuchać jednocześnie.

Inne playery pewnie też się znajdą.

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ich wiele.Np.Sansa Clip Zip.Ładujesz to sieciówką z micro USB.

Na najbardziej popularnym portalu aukcyjnym znajdziesz tego miliardy.Ceny od 3.69 do 59,00 Wybór należy do Ciebie :)

http://allegro.pl/listing.php/search?category=348&change_view=1&order=p&string=%C5%81adowarka+sieciowa+micro+usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są. iriver s100 np. Tylko nie dają do niego ładowarki sieciowej, trzeba dokupić jakąś standardową ładowarkę usb. Mi pasowała od vedii np. Można też ładować z kompa przez usb i słuchać jednocześnie.

Inne playery pewnie też się znajdą.

 

 

Tak jest ich wiele.Np.Sansa Clip Zip.Ładujesz to sieciówką z micro USB.

Na najbardziej popularnym portalu aukcyjnym znajdziesz tego miliardy.Ceny od 3.69 do 59,00 Wybór należy do Ciebie :)

http://allegro.pl/listing.php/search?category=348&change_view=1&order=p&string=%C5%81adowarka+sieciowa+micro+usb

 

Rozumiem, ale nie chodziło mi o ładowarkę do odtwarzacza, tylko o zasilacz, tak aby BEZ ŁADOWANIA można było słuchać muzyki w domu, dzięki energii pochodzącej prosto z gniazda elektrycznego. Czyli taki odtwarzacz, w którym mógłbym sobie naładować akumulatorek np. gdy wychodzę na miasto, a gdyby akumulatorek wyładowałby mi się całkowicie, to mógłbym w domu podłączyć sobie odtwarzacz do prądu i od razu słuchać muzyki. Tak jak np. ciśnieniomierz, może pracować na baterie albo na prąd (bezpośrednio z gniazdka) za pomocą zasilacza sieciowego. Chodzi mi o coś takiego. Mam już jeden odtwarzacz mp3, ale denerwuje mnie to, że jak się wyładuje, to znów muszę go ładować (niestety dość długo się ładuje) a ja wolałbym mieć coś, co podłączyłbym do gniazdka i słuchał muzyki bez konieczności ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, błaha sprawa... Mam po prostu kiepski odtwarzacz mp3, który szybko się wyładowuje, poza tym zawsze ładowałem go, gdy był już całkowicie wyładowany i nie próbowałem go włączyć przy ładowaniu, ładowałem na wyłączeniu (wychodziłem z założenia, że jak jest całkiem wyładowany to i tak nie będzie odtwarzał muzyki podczas ładowania) i w ogóle rzadko używałem go, stąd też to pytanie. W najbliższym czasie zakupię sobie jakiś lepszy odtwarzacz, ale to dobrze, że wiem już, że można słuchać muzyki z odtwarzacza i jednocześnie go ładować :lol:

Edytowane przez Waldek09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Chciałbym trochę odgrzać temat, bo mam podobny problem a minęło już parę lat od ostatniej odpowiedzi.

Otóż zakupiłem najtańszy mp3 player http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-32gb-klips-micro-sd-32gb-gratis-i5651955223.html

i wszystko byłoby super , gdyby nie fakt że podczas ładowania nie można go używać. Nie używam go przenośnie, tylko jako odtwarzacza w samochodzie i niestety po jakiś 3-4 godzinach odtwarzania muszę zrobić długą przerwę na ładowanie co jest męczące. Po podłączeniu zasilania odtwarzacz sygnalizuje podłączenie do komputera i tyle, nic nie można z nim zrobić.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby podpowiedzieć jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu. Już się nawet zastanawiałem czy nie rozkręcić go i nie podłączyć bezpośrednio zasilania do baterii? Ale może ktoś zna prostszy sposób ? Albo może podpowiedzieć jakiś równie tani odtwarzacz który działał by w trakcie ładowania ? Niestety w opisach nigdzie nikt nie podaje takiej informacji. Zaproponowane odtwarzacze powyżej są też już najwyraźniej niedostępne.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności