Skocz do zawartości

Creative Zen V Plus


mattcardan

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie 4GB za ok. 750zl warto??

 

http://pl.europe.creative.com/products/pro...p;product=15306

 

chcialbym playera z mozliwoscia ogladania filmow ale bez hdd ekran moze byc maly bo filmy to srawa 2rzedna (mam na mysli smieszne filmy itp nie chce ogladac normalnych filmow)

mysle o tym odtwarzaczu

bo jest

maly

nie ma hdd

ma kolorowy ekran

 

 

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w stanie pomóc, bo ani sam go nie słyszałem, ani nie słyszałem żeby ktoś go słyszał i porównywał do jakiegoś odtwarzacza, który znam... po prostu jest to odtwarzacz zbyt nowy, żeby móc o nim coś konkretnego powiedzieć...

 

co do samych podzespołów, to jego procesor miał być zastosowany w odtwarzaczu Rio Karma2 :) (co jednak nie oznacza, że automatycznie gra tak dobrze ;) )

 

a U10 mogę w ciemno polecić - podobał mi się pod każdym względem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Zen V Plus -brzmi podobno znacznie lepiej

( zwłaszcza bas jest pełniejszy )

niż poprzednie generacje Creative ( jak pokazywały tez

testy w KŚ rózni się od nich pozytywnie także poziomem

mocy wyjściowej 14.8 mW to juz tyle ile mają zwykle Creative i iAudio :rolleyes: )

 

Ale przy tym plusie za własciwosci sonorystyczne, w recenzjach jako minus Creative Zen V Plus

wymienia się własnie fakt ,że nie jest to na pewno "pełnoprawny " odtwarzacz video

( chodzi tu zarówno o jakość wyswietlacza jak i podstawowy fakt że player ten odtwarza

tylko jeden format video i w zasadzie wszysto trzeba konwertowac :( )

 

Wiec jeżeli któś poszukuje dobrego playera audio i tylko audio , to chyba jak najbardziej

( zwłaszcza że jeszce przed świetami wejdzie do sprzedaży wersja 8GB)

Jako odtwarzca video Zen V Plus się nie sprawdzi - poza wszystkim to ma on przecież

ten wyświetlacz doprawdy maluteńki . Jaka to przyjemność oglądać film przez lupę ? ;):D

 

14-stronicowa !!! wyczerpująca i pełna ( są m.in screeny ) recenzja Creative Zen V Plus w

--->>---->>>> epiZENter.net: ( Fansite for Creative MP3 players: content / creative zen v plus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z ww. recenzji

massstorage.jpg

Like other Creative players, the ZV allows you to store any file you want through its removable storage option. You have up to 1.5GB’s of space on the 2GB model, which is great. Just so you know, any media files you transfer using this method won’t be playable.

Może mi ktoś na chłopski rozum wytumaczyć na czym polega ta opcja? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o playera bez hdd (dlatego odpuszczam sobie ipoda video i creatine zen 30GB)

i mysalem wlasnie o tym creative

 

 

czytalem recenzje U10 i filmy musza byc tez niby tylko w jednym rodzaju 320x240+kilka inny opcji

i jak stwiardza osoba ktora testowala filmy nie sa plynne

 

mi chodzi craczej o odtwarzacz mp3 + mozliwosc ogladanie filmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jeszcze raz - przyjrzyj się zdjęciom Creative Zen V Plus w ręku,

IMG_6691.JPG

IMG_6681.JPG

a jeszcze lepiej filmom które prezentuja go w "realnych" proporcjach

i odpowiedz sobie czy takie wymiary wystarczą Ci do cieszenia się funkcją odtwarzania filmów.

 

---->>> Test video ZEN V PLUS --->> format XviD (47 MB)

 

Dla odmiany Iriver Clix ( czyli U 10 2GB )

 

img1001rr6.jpg

img1030ua0.jpg

img1046gq7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z ww. recenzji
massstorage.jpg

Like other Creative players, the ZV allows you to store any file you want through its removable storage option. You have up to 1.5GB’s of space on the 2GB model, which is great. Just so you know, any media files you transfer using this method won’t be playable.

Może mi ktoś na chłopski rozum wytumaczyć na czym polega ta opcja? :>

 

polega to na tym ze:

1/ plyerek jak i inne - wymaga Zewnetrznego softu do komunikacji z komputerem (WMA albo inne),

2/ ta opcja sluzy do tego jaka czesc pamieci mozesz przydzielic jako dysk wymienny - na ta czesci (i tylko na ta) mozesz nagrywac pliki jak na pendrive - bez pomocy zewnetrznego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś na chłopski rozum wytumaczyć na czym polega ta opcja? :>

 

ja to znam z Zena Micro - polega to na tym, że odtwarzacze creative mają albo firmware MTP (te nowsze) albo "firmowy creative"... a ta opcja wydziela kawałek powierzchni dysku/pamięci odtwarzacza, która działa jak najnormalniejszy w świecie dysk/pendrive (jak urządzenie UMS)... ale to co się tam znajduje nie jest widoczne z poziomu samego odtwarzacza :)

 

czytalem recenzje U10 i filmy musza byc tez niby tylko w jednym rodzaju 320x240+kilka inny opcji

i jak stwiardza osoba ktora testowala filmy nie sa plynne

 

nie mogę się zgodzić, w przeciwieństwie do iAUDIO U3... czy nawet (ehh...) iAUDIO X5 i iriver H300, filmy w iriver U10 to coś więcej niż bajer - byłem w stanie obejżeć zarówno trailer, kabaret, "coś w odcinkach" jak i pełnometrażowy film... nie ma mowy o ślepieniu w ekran ani o domyślaniu się co się na ekraniku dzieje - obraz jest duży, szczegółowy, ma dobry kontrast... patrzenie weń nie męczy...

 

co do płynności... cóż... 15 klatek na sekundę nie jest szczytem marzeń, ale - jak się okazało w praktyce - w tym przypadku wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba siągne tu MP3Fana, bo akutat ma w tesatch V i V Plus :)

 

no..jutro cykam zdjęcia i do końca tygodnia powinna być recka..oczywiście na mp3fan.pl :P już napisana..ale swoje trza odczekać :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile widziane uwagi.

 

oduczcie się wszyscy pisać "bassy", "bassowy", "bassu"... nie ma przecież takiego słowa w języku polskim... X_x

 

jest: bas, basu, basem, basowy etc.

 

w "anglojęzycznych" publikacjach pisze się "bass", ok, ale oni nie mają praktycznie żadnej odmiany słów ;]

 

---

 

zdjęcia wyświetlacza są "piękne"... polecam robienie zdjęć w wyższej rozdzielczości i jakiś lepszy algorytm do przeskalowywania (lanczos?) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już na rynku wersja 8 GB-towa Creative Zen V Plus :)

 

--->>>http://sg.store.creative.com/products/prod...15306&nav=1

 

Ciekawe że Creative wcale nie zamierza zaprzestać produkowania MuVo :blink:

- oto "następca" MuVo V200 czyli "nowy" Creative MuVo V100 . :D

 

---->>>http://sg.creative.com/products/product.as...15441&nav=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że Creative wcale nie zamierza zaprzestać produkowania MuVo :blink:

- oto "następca" MuVo V200 czyli "nowy" Creative MuVo V100 . :D

 

Przecież to śmieszne. Creativenic w nim nie ulepszyło. Nawet obudowa jest praktycznie ta sama. Mogliby przynajmniej ją zmienić. Bo o reszcie nic nie mówię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative w ogóle jest śmieszny. W europie daje do sprzedaży tylko część swojej oferty a w Ameryce wypuszcza jakieś cuda niewidy ( muvo vidz, s200, neeon ). Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że to w europie creative wiedzie prym a w ameryce jest nonamem prawie że ... Dlaczego więc ma europe w dupie to ja nie wiem, ale wiem, że europa odpłaci im tym samym. Mi się np bardziej podoba neeon 2 niż ten obleśny zen v plus ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem mp3'jki i mam pewien dylemat - czy zdecydować się na iRivera H10JR 1GB czy Creative Zen V Plus 1GB - w Creativie przekonuje mnie dyktafon i radio, a w iRiverze dzwięk - co wy myślicie na ten temat? Który wybrać?

 

A co mamy myśleć? Sam musisz zdecydować, czy ważniejsza dla ciebie jest jakość dźwięku czy dyktafon i radio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem mp3'jki i mam pewien dylemat - czy zdecydować się na iRivera H10JR 1GB czy Creative Zen V Plus 1GB - w Creativie przekonuje mnie dyktafon i radio, a w iRiverze dzwięk - co wy myślicie na ten temat? Który wybrać?

 

to ja Ci podpowiem:)

1. dyktafon w h10jr jest (mam h10jr) i jest o niebo (jak nie 2) lepszy od creative'a,

2. radio w wiekszosci creativow to atrapy - czy takiego radia potrzebujesz, odpowiedz sobie sam,

3. jakosc dzieku - tu nie ma co dyskutowac.

 

zastanow sie na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności