Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Soundmagic E10 czy Brainwaywz?


Rekomendowane odpowiedzi

proponuję zrobić tak: zadzwoń do PKO na infolinię zaloguj się czy tam zweryfikuja jak to jest w bankach i zapytaj ich czy swoją kartą debetową możesz dokonywac płatności w internecie normalnie tak jak kartą kredytową podając kod CVC - jeśli tak to błyskawicznie możesz dokonać płatności w paypal kartą zakładając jednoczesnie konto - wystarczy po wybraniu płatności w koszyku zamówienia na mp4nation i przejściu na stronę paypal wybrać opcję, że nie mam konta i chcę zapłacić kartą, no i wtedy w formularzu podajesz wszystkie dane karty, zatwierdzasz i gotowe - zapłaciłeś i masz założone konto na paypal

 

ewentualnie możesz to spróbować zrobić w ciemno bez dzwonienia do banku - najwyżej po prostu nie zapłacisz i nie zrealizujesz zamówienia

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie :P czyli pozostaje tylko czekać

PS. kosztowały ok $35 . Teraz wersja z pilotem kosztuje $50. Według mnie to duża różnica i nie warto tyle dopłacać do jednego przycisku

Czy może wiecie, czy da się zamienić przyciski głośności Vol+ i Vol- na androidzie aby zmieniały utwory zamiast głośności? np. W PowerAmp'ie lub stockowym odtwarzaczu 4.0 :) Chodzi mi oto, żeby zamiast długo przyciskać nacisnąć krótko.

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może źle to opisałem. Zdaje mi się że ten model, który kosztował $35 nie ma pilota. Czy się mylę?

Jeżeli ma to świetnie, ale jeżeli nie to chodzi mi o zmianę głośności przyciskami na telefonie, tymi wbudowanymi. I czy da się to ustawić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może źle to opisałem. Zdaje mi się że ten model, który kosztował $35 nie ma pilota. Czy się mylę?

Jeżeli ma to świetnie, ale jeżeli nie to chodzi mi o zmianę głośności przyciskami na telefonie, tymi wbudowanymi. I czy da się to ustawić. :)

za 35$ nie ma pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBM, nie prawda kilka dni temu była promocja w MP4Nation na oba modele, w tej samej cenie

 

 

A to ciekawe ,ale mówimy tu o R1 ? .W każdym razie nie polecam wersji z pilotem bo jest zle zaprojektowana ,pilot jest za wysoko umieszczony i dynda koło ucha ,może dlatego zrównali cenę bo ludzie wolą przez to wersje bez pilota. Zaraz dam fotke Pana który recenzował te słuchawki.

 

350x700px-LL-a9f0c570_2012-10-1108.29.02

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej pozycją pilota na kablu ale to takie moje "gdybanie" bo info o tej wersji nie znalazłem. Sporo ludzi na to narzekało tak wiec myślę ze pewnie to zostało poprawione.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności