Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Soundmagic E10 czy Brainwaywz?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa z tym, ale moja paczka była podobno od 19.02 przejęta w Warszawie, a jak wczoraj sprawdziłem to jej status się nie zmienił tylko data aktualizacji na 23.02. Teraz nie mam numeru bo na telefonie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz mojego numeru. Tak wygląda to u mnie. Już na stronie poczty.

(sory, mam problem z dodaniem zdjęcia, wyślę w PW)
Wniosek z tego taki, że z twoją paczką na prawdę jest coś nie tak. Moja była wysłana później, a w tym tygodniu zapewne już ją odbiorę.
Poczekaj jeszcze kilka dni, bo moja paczka spędziła większość czasu w Warszawie i może właśnie twoja tam się znajduje.
W przeciwnym wypadku.
Napisz jeszcze jednego maila do mp4nation z informacją, że znajomy (również z Polski) zamówił później a paczka już jest w lokalnym oddziale poczty (jutro będzie).
Niech szukają.
Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką odpowiedź:

Hi,

I am sorry that your parcel has not arrived yet. We would suggest that you please contact your local post office to inquire about the parcel. We suggest that you visit the post office in person instead of sending an e-mail or calling them.

Otherwise, it may be the case that there is mail delay or customs delay, or your parcel is still being routed to you locally.

We're sorry that it has taken so long and really wish we had more control over the situation, but unfortunately we can't do much to influence postal times once the parcel has physically left our hands.

Please do not worry, there is nothing wrong with your order and your order should arrive to your address soon.

Thank you.

 

 

czyli żebym poszedł na pocztę, tylko nie rozumiem po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że może jeszcze paczka jest na jakiejś sortowni i jest przydzielana do transportu do lokalnej poczty.

 

Skąd jesteś? Jeżeli z małej miejscowości to wydaje się to prawdopodobne bo pewnie rzadziej są transporty.

Idź na pocztę z numerem paczki i dowiedz się co się dzieje z paczką/złóż reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam pod Zamościem, sortownia jest w Lublinie

:)



ok, ale w Zamościu jest kilka oddziałów poczty. czy to ma znaczenie gdzie pójdę? już mmie to zaczyna denerwować :P



f5

Edytowane przez TheAtixs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to może dzisiaj się wybiorę



na poczcie się dowiedziełem tyle co nic, czyli że oni nie mają żadnych informacji o przesyłkach zagranicznych :( ale widziałem samochód listonosza i pewnie pakował paczki, może ma też moje słuchawki, jutro się okarze :P



f5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że czas przesyłki to MAKSYMALNIE 30DNI , jeszcze 3 dni i ten czas minie, co mam wtedy zrobić?



Ale @Kluczyk zamówił 16. ja 4. i on już ma w domu, działał mu tracking, a mi dalej pokazuje że jest w Hong Kongu, no i już sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz MP4Nation, że zapłaciłeś im za zamówienie, i to oni nadali przesyłkę, więc to oni odpowiadają za jej dostarczenie i to oni powinny składać reklmamację u swojego spedytora. Napisz im, że poczta w Polsce nie może przyjąć takiej reklmamacji, bo twierdzi, że przesyłki nie ma w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że czas przesyłki to MAKSYMALNIE 30DNI , jeszcze 3 dni i ten czas minie, co mam wtedy zrobić?

 

Ale @Kluczyk zamówił 16. ja 4. i on już ma w domu, działał mu tracking, a mi dalej pokazuje że jest w Hong Kongu, no i już sam nie wiem

jak ci tracking tak pokazuje to zapewne tak jest ,z tego co pamiętam to jest 30dni ale roboczych (soboty i niedziele się nie liczą.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności