Skocz do zawartości

Czas zorganizować coś w Warszawie. :)


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

A jakieś wrażenia? Dla mnie chyba najlepiej wypadly D7000... i Holywood Undead na kolumienkach NuForce. :D

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem aparat, ale zapomniałem o nim. Wstyd...

 

 

Btw, kolumny Amphiona rlz. Te maleństwa są genialne. 3 krotnie mniejsze od Nuforca, ale w moim odczuciu, stanowczo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie vmoda zagraly niezle, ale wygoda.... nie dla mnie, d7k nie moja bajka, um3x daly rade nawet, ale za te pieniadze powinny jeszcze kawe robic IMO ;)

ety er4 rowne granie, ale brakuje mi tej srednicy audeo <3

tpeosy nawet nawet

 

no i Piotrkowe wytwory... quadow nawet nie wsadzalem w uszy, duale 1-drozne .. czegos mi brakowalo, pewnie tego samego co w er4, a single nawet nawet, choc nie pozuce dla nich audeo, za duzo basu :P

 

do teraz mnie boli glowa po bass-fescie na nuforcach... a moze to nie od tego? >.<

 

ja pstryknalem tylko 2 w odsluchowym

 

DSC_1589.jpg

DSC_1592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

er4 bardzo fajnie granie, równo, do muzyki eterycznej, jazzu, bluesa, klasyki jak najbardziej odpowiednie, na rocku zabrakło mi wypełnienia na basie

Piotrka wytwory customy jednoprzetwornikowe to jest to, zwłaszcza na Lily Chou-Chou i Tokyo Jihen. Uniwersale jednoprzetwonikowe takie lepsze Audeo 1xx, Customy quady bez tweetera to narazie nić nie można powiedzieć.

Audeo 232 słuchawki grają bez żadnych emocji, bez niczego, jak 1xx bardzo mi się podobają tak 2xx nie, tutaj lepsze są W4

Nauszniki Hifimany nie dosyć że są zawielkie na mają głowę, to jeszcze zaciężkie, a dźwięk HE 4 mi się bardziej podobał niż HE 6, ale czegoś mi w nich brakowało, po przeczytaniu opisów i recenzji, brakowało mi góry, była taka zabardzo wygładzona bez polotu. Denonki 7xxx nie mój styl grania, ale całkiem przyjemne granie, z dużą dawką fun factora, no i się zdziwłem że Monolith mi je dobrze wysterował.

Amperiony no tak lepszy od kolumn Nuforca, gdyż Nuforce dla mnie zabardzo wycinają wysokie tony, a tutaj było jak należy. No i nawet niezły bas jak na takie małe monitory.
No i Pigskin fajnie zabrzmiał.

Dzięki ogranizatorom za zorganizowanie meetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hollywood Undead - Notes from the Underground - Pigskin

Kurde, u mnie na Geniusach ten kawałek brzmi jak kastrat... :(

 

Edit:

Ale na E10 + HD660 już jest soooolidnie. :D

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też chyba ktoś chciał muzykę. ;)

NIE :ph34r:

 

Muzyka rzeczywiście niezła. Nie wiem czego później słuchaliście ale te kawałki z początku brzmiały wyśmienicie na sprzęcie z pokoju odsłuchowego - nawet nie wiem co to było i tak nie dla mnie ze względów finansowo-lokalowych.

 

Co do słuchawek, to Beyery MXX300 zrobiły na mnie naprawdę dobre wrażenie, zwłaszcza przestrzeń. Powinny być idealne dla graczy słuchających jednocześnie muzyki ;) i gadających na czacie. Tylko jakoś ceny w necie nie mogę znaleźć, ale pewnie niska to nie jest ;)

Z Soundmagiców HP100v3 i HP200 zdecydowanie lepsze dla mnie HP100.

Niezłe też były KRK KNS8400, w sumie nic im nie można zarzucić poza tym, że nie trafiły w mój gust - wolę ciemniejsze granie.

 

Denony D7000 też świetnie grały, ale spodziewałem się lepszego tłumienia otoczenia - strasznie żeście chłopaki hałasowali ;) W bezpośrednim porównaniu z moim modowanymi CAL okazały się oczywiście lepsze ale nie była to przepaść. Fajniejsza górę miały, lepiej rozciągniętą i łagodniejszą dzięki czemu i scena zyskała na głębokości. Natomiast co do szerokości to chyba CAL ciut szerzej grały, lub była to zasługa nieco bardziej podkreślonego środka pasma. No i CAL Was lepiej wytłumiły :P .

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też chyba ktoś chciał muzykę. ;)

NIE :ph34r:

 

Nie spodobało się wam? ;)

 

 

Fakt, beyery dla graczy fajnie, analitycznie zagraly, Dark mowil, ze cena cos kolo 1300.... A no i nikt nie wspomnial o gwiezdzie meetu, ktory nie jest sluchawkami ani playerem - czyli plecak Darkside'a :) Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2

 

Plecak jak plecak. Po prostu porządny. ;)

 

Odnośnie plecaka. Jak ktoś jest zainteresowany to niech się odezwie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie biorę, nie chciał byś bym zaczął i puszczał Wam wtedy muzykę. :D

 

:D

 

 

Dla przypomnienia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności