Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. BTW a propos mobilnych opcji, używał ktoś od nas Shanlinga H5? Jakieś uwagi na + lub -?
  3. Kupiłem pół roku temu na amazonie za 949 - w obu cenach jest to naprawdę dobra para TWSów
  4. Nie no, do IEMów to ja używam praktycznie tylko Qudelixa, dx320 to już przesada. Miałem wcześniej spięte ifi Diablo z Fiio M11 Plus i mimo, że grało to świetnie, to szlag mnie trafiał, bo raz, że trzeba było ładować osobno dwa urządzenia, a dwa, to wystające kable mega utrudniały przenoszenie. Jednak klocek all-in-one się u mnie sprawdza najlepiej. Bawiłem się kiedyś Fiio Q7 i myślę, że jakby DAP grał tak dobrze i był podobnych rozmiarów, to nie miałbym problemu z targaniem go po domu
  5. docentore

    Tytus1988

    Kupiłem od Przemka 2 komplety lamp, polecam kolegę. Wielka wiedza na temat lampek, miły kontakt. Polecam
  6. Dzisiaj
  7. Nie można, w kablu zbalansowanym masy kanałów muszą być rozłączone, tutaj są połączone. Druga sprawa masę, a dokładniej to minus, podłączamy do pinu nr3, a pin nr1 jest do podłączenia ekranu, jeśli kabel takowy posiada.
  8. W torze stacjonarnym jest bardzo dużo zmiennych i sporo miejsc, gdzie można ten dźwięk sobie popsuć po drodze okablowaniem. DAP zawsze gra w określony sposób na jakimś poziomie. Nawet jakby to miało być niemobilne to i tak bardzo często jest to znacznie bardziej optymalny wydatek niż kupno toru stacjonarnego. Nie mówiąc o wydatkach na zabawki "pośrednie" i ciągłe wymiany klocków i okablowania. Jeśli to ma być małe do kieszeni to już inna kwestia - zależy od kieszeni
  9. The Black Keys - Lonely Boy 2011 The Black Keys - On The Game 2024 Vinylogue: The Black Keys
  10. Teraz yaxi czy dekoni o to jest pytanie
  11. Dlatego duże rozmiarowo DAP-y nie mają dla mnie sensu, bo ani to przenośne, ani wygodne. Ideałem w tej kwestii był dla mnie iBasso DX240 - mały, lekki, w ogóle nie przeszkadzał. Teraz mam DX260 i jest trochę większy, też trochę cięższy, ale jeszcze w granicach rozsądku - nie wadzi w kieszeni
  12. Cressida · Cressida, 1970
  13. Tylko, że M17 jest dwa razy cięższy od DX320. Mój ambitny plan używania AK Cube okazał się zbyt ambitny i finalnie ten przeciętnie grający kloc mnie przerósł. Do pełnowymiarowych jak kotwica, a z IEMami wyglądał komicznie. R6P2 jak dla mnie jest wielki i te 285g to już max granica. Nie noszę go w kieszeni czy tam plecaku bo uważam go za zbyt dużego i ciężkiego do tych celów. Użytkowany wyłącznie przenośnie z pokoju do pokoju.
  14. Denon PerL Pro w salonach Denona w znakomitej cenie: Denon Perl Pro - Doskonała Jakość Dźwięku i Komfort Audio Kolor Czarny (salonydenon.pl)
  15. Dla niektórych ma: ja np używam dx320 do słuchania pełnowymiarowych słuchawek w różnych miejscach domu
  16. Ringi do tych padów to konieczność. Raz sprawdzałem bez ringów, to dźwięk był strasznie analityczny i bez basu. Ja akurat miałem wydrukowane, bo nie chciałem płacić za dekoni, ale jestem pewny, że te od Dekoni będą lżejsze. Do tego też mogą dźwiękowo być lepiej spasowane. Nie testowałem nigdy jak duży wpływ na dźwięk ma materiał, z którego te ringi są zrobione, ale pewnie jakiś ma.
  17. W prawdzie cena juz poszła o 10 euro do góry, ale dalej taniej niż u nas:, https://www.amazon.es/PlayStation-Auriculares-inalámbricos-Pulse-EliteTM/dp/B0CMJYZ76W \\ Same wady wypisze: Troche kuleją na niskim basie, ale to wiąże się też z druga wadą, niewybaczają jakości nagrań. Mają mocno podbitą górę, ale w bardzo przyjemny sposób, zero nieprzyjemnych dźwięków :). Da się je podpiąc kablem jack, niestety tutaj wystąpiła największa ich wada której sie nie spodziewałem, połączenie w ten sposób nie omija elektroniki słuchawek i nadal się ona wpieprza. Dźwięk jest taki sam jak bez kabla, tyle że zikają jakies drobne przekłamania, przesterki, drobnostki. Bebechy słuchawek mają wewnętrzny equalizer, którym da się sterować tylko przy pomocy PS5, ustawienia te zostają w słuchawkach, więc to nie jest kwestia po stronie źródła. Oczywiście nie mam PS5 😂. Reasumując jak ktoś lubi eksperymenty to polecam. Duży potencjał do modowania, Pady da się ścianąć, potem parę śrubek i dzida 🙂 Aha słuchawki wyglądają na nauszne, spokojnie moje wielkie uszy wlazdły do środka, więc dementuje te plotki. Narazie jestem zadowolony, ale waham się czy ich nie pchać dalej i parę miesięcy na jakieś uszkodzone z olx'a, żeby je solidnie odchamić ze zbędnej elektroniki. Jak mastering im podejdzie, to grają zaje..... Odsłuchiwane tylko na metalu puki co. Super jest to że są one bardzo równe, czyste, klarowne, "referencyjne", jednocześnie będąc słuchawkami zamkniętymi, czuć że jakby zrobić jakis sensowny bassport, to te drivery jeszcze by i basem zaskoczyły. Sorki za chaotyczny wpis, słucham juz tylko z doskoku, wypaliłem się muzycznie. Odsłuchiwane przez jakis tańszy z daców smsl na AKM + smsl SH-9, w akompaniamencie Takstarów HF580, Ultrasone PRO900 i FrankenSenków HD265 z driverami z hd565, z niesenkowymi padami. Jakby ktoś z okolic Krakowa chciałby je zestawić z jakimś bardziej "ekskluzywnym towarzystwem" to zapraszam, chętnie pozbędę sie ich na pare dni.
  18. Kolega @Karkolomny mnie oświecił, że dziś premiera nowego Akcentu, to se słucham
  19. https://allegro.pl/oferta/ringi-do-padow-dekoni-fostex-x00-th610-th900-14139715126 na allegro są ringi od dekoni. Będą pasować yaxi? Ile płacisz dodatkowych opłat za przesyłkę? Czytałem że vat nie jest naliczamy do 150 euro
  20. To już chyba lepiej R7 czy R9. Takie dap-y 17 nie mają sensu, bo chyba nikt nie kupuje DAP-a by nosić go w torebce do znajomych? Nosisz torebki???😶
  21. W/w to nie wiem, ale SR60 są bez porównania lepsze.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności