Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. A więc ponownie TOPOWY model ma pamięci tyle co kot napłakał ...
  3. Kolejny dzień, przez noc aż do teraz Crescenty się grzały. Słucham dopiero teraz od wczorajszej sesji. O dziwo zyskują. Otworzyły się, przestrzeń większa, kocyk jeszcze wyczuwalny lekko, ale mniej niż wczoraj. Co muszę powiedzieć, że teraz są naprawdę równe, pojawiło się więcej góry, a wraz z przypływem przestrzeni tworzy to fajną spójność i z przykrością (dla mnie ) muszę powiedzieć, że jak cenię BQ3 tak teraz niektóre utwory wolę na Crescentach bo tam gdzie w BQ3 wyczuwa się zbytnią V/U i np. potrafi gdzieś przykłuć (na X3 II) tak na Crescentach jest bardzo gładziutko, a jednocześnie dostały energii. No, no.. wygrzewajcie bo robi się ciekawie
  4. To teraz czekam na recenzję F4100 z porównaniem do F7200. Co do recenzji, jak zwykle klasa.
  5. Zawsze można to podciągnąć pod sprzęt nagłośnieniowy .
  6. Wytłumacz teraz księgowej że ma to wprowadzić w koszta firmy
  7. Oj @Arthass żebyś ty chociaż rozumiał co cytujesz, Hi-Res audio nie chodzi o częstotliwości powyżej 20kHz, a o lepsze odtworzenie tych poniżej. Więc Twoje teorie są wręcz szkodliwe zwłaszcza o ultra dźwiękach. Przetworzenie kilku próbek cyfrowych na sygnał analogowy wymaga interpolacji poziomu pomiędzy próbkami, w zależności od rodzaju przetwornika jest to robione w różny sposób, a do tego potrzebujemy filtrów aby odciąć szkodliwe zjawiska z tego procesu. Ponieważ z próbkowaniem 44,1 jesteśmy dość blisko zakresu słyszalnego, dlatego próbkowanie z większą częstotliwością, przesuwa filtrowanie całkowicie poza zakres słyszalny. Po co masz filtry w DACach? A teraz poczytaj jeszcze o kierunkowości odbierania dźwięku, której unikasz jak ognia, człowiek rozpoznaje przesunięcie źródła dźwięku o 3 stopnie.
  8. Today
  9. ZX1 + Aune e1 I znikł dystans pomiędzy słuchaczem a muzyką. Tego szukałem i to znalazłem. A droga była długa kręta i kosztowna. Całkowicie przestałem się oglądać za dokanałówkami i źródłem do nich - jest to mój kompletny tor dokanałowy stacjonarny i mobilny. Sama radość.
  10. krz

Muzyczne Zakupy

Prosto od Smoka Wielkanocnego:
  11. Przepraszam że odkopie archiwalny temat, ale po balansie cma400i ma więcej mocy w niższych impedancjach jak 600i. Z normalnej dziurki jest na odwrót i pewnie dlatego lepiej kontrolował słuchawki 600i. Ciekaw jestem opinii czy byłaby taka sama przy słuchaniu z balansowanym.
  12. Jak Ty dx150 nazywasz mobilnym to ja chyba żyję w innym wymiarze 😛 mobilna jest szufla czy dx120 JESZCZE ...
  13. Szukaj lekkie przewiewne materiałowe ew piankowe. Na razie kupiłbym tylko pianki do pchełek i zbierał na coś co spełnia wymagania.
  14. Są lekko inne, wymagają lekkiej modyfikacji aby pasowały do Fostexa.
  15. Widzialem na sprzedaz bstock r1 zenith u Boba w dobrej cenie i nie powiem, kusza. Czy ktorys z Was mial z tym stycznosc? Nie ukrywam ze poszukuje dobrego sprzętu do uzywania w komunikacji miejskiej, dlatego prioriytetem oprocz sq sa dla mnie wygoda i izolacja. Do tej pory liderem jesli chodzi o te atrybuty byly FLC8S, ktore sa naprawdę wygodne i dobrze izoluja. Z FH5 poleglem, to nie bylo na moje uszy a gdzies wyczytalem ze i te Zenity maja krotkie tuleje.
  16. Sabaj DA3, tylko trochę trzeba poczekać na używki. Spokojne, wygładzone, lekko ciepłe brzmienie.
  17. Aktualnie uzywam Radsone ES100 i jestem bardzo zadowolony. Plastikowy maluch za 400 zł wygryzł między innymi Shanlinga M0, DX157 i X7 II Kupię coś jak się trafi w fajnej cenie dobra synergia z andro, ale z ES100 jest na tyle dobrze, że nie jestem strasznie napalony na szukanie.
  18. Cześć, jak wygląda sprawa z HD599 i solidnością wykonania? Dbam o sprzęt, ale zastanawiam się nad jakością plastiku, szczególnie bezpośrednio przy muszli oraz trochę powyżej, przy regulacji pałąka. Nie pękają przy normalnym, domowym używaniu?
  19. Skrzynkę masz zapchaną?

1. audionanik

audionanik

Nie; czemu?

Rozpocznij nową konwersację bo robię porządki czasem i starą mogłem usunąć.

20. Odtwarza w jakości płyty CD. Bez sprzętowego dekodowania nic więcej nie uzyskasz.
  21. Wygląda na to, że znowu można dodawać muzę do statusów. To skorzystam.

22. Hej, Jaki kabel mozecie polecic do Denon mm400. Ten w zestawie jest za krotki wiec planuje zmienic na dluzszy. Jesli to mozliwe chcialbym dociazyc bas, ktorego jest malo choc jakosciowo super a takze ocieplic gore pasma, wokale sa krzykliwe. Korzystam z colorfly10 a do komputera planuje dokupic dragonfly red lub cos pokrewnego.
  23. Witam, Jakis czas temu kupilem colorfly c10 i denon mm400 i teraz potrzebuje poprawic jakosc dzwieku z komputera. Karta muzyczna oczywiscie zintegrowana na ktorej sluchawki graja srednio dobrze. Mam dwie opcje kupic karte muzyczna lub dragonfly. Budzet ok 300zl na sprzet uzywany. Zalezy mi ma troche mocniejszym basie, wiekszym dociazeniu dzwieku i uspokojeniu gornego zakresu pasma, zeby bylo troszke cieplej. Poprosze o porade. Pozdrawiam
  1. Load more activity
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy