Skocz do zawartości

Yamaha EPH100 nowa gwiazda świata dynamicznych IEMów?


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

tutaj custom tipsy by pomogły, no ale to już większy koszt

 

Nie jestem pewien czy dobrze wpłynęło by to na dźwięk w tym przypadku. Podobno cały "myk" w tych słuchawkach polega na tym że driver siedzi bardzo blisko ujścia tulejki i tym samym kanału słuchowego. Z tego co widziałem custom tipsy zwiększają długość kanału pomiędzy ujściem tulejki a kanałem słuchowym.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pytanko do osób, które miały problem z nie działającą jedną słuchawka. Kupiłem yamahy 2 dni temu, słuchałem może w sumie 2 godziny po czym jedna słuchawka zaczeła grać ciszej. Po pewnym czasie po odłączeniu i ponownym podłączeniu słuchawek ponownie grały rowno. W audio magic stwierdzili, że co prawda mogą wysłać na serwis, ale jeśli nie powtórzą błędu słuchawki oddadzą. Wymiana na nowe nie wchodzi w rachubę. Czy taka sytuacja to początek trwałego uszkodzenia? Ktoś miał podobnie? Słuchawki były podpięte pod X3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
53 minuty temu, majmaj napisał:

Siemanko. 

Mam ochotę zakupić te słuchawki (budżet do 430zł) tylko mam dość wąski kanał uszny. Nie będzie z tym problemu przy tych słuchawkach? 

 

Kupisz lepsze za 100 zł. Odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już choćby "hity" tego forum KZ ZST są lepsze.

 

Ale tu na forum są osoby dużo bardziej ode mnie obeznane w budżetowych dokanałówkach.

Ale żeby coś doradzić, to potrzebuje na początek 3 informacji - do czego słuchawki będą podpięte, jakiej muzyki słuchasz i jaki dźwięk preferujesz (neutralny, ciepły, basowy, ...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awayeah napisał:

Już choćby "hity" tego forum KZ ZST są lepsze.

Tylko KZty się nie nadają do wąskich kanałów.

Ale najbliżej brzmieniowo, tylko dużo fajniej jakościowo stoją RHA MA750. brzmienie lekko basowe, na planie V z fajną sceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bachankas napisał:

Tylko KZty się nie nadają do wąskich kanałów.

Ale najbliżej brzmieniowo, tylko dużo fajniej jakościowo stoją RHA MA750. brzmienie lekko basowe, na planie V z fajną sceną.

 

Prawda to - z MA750, że dużo lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można je taniej wyrwać, na olx są nowe poniżej 300 zł.

 

Ale na pewno jest więcej opcji - poczytaj inne wątki, np. ten o słuchawkach z Chin.

Albo utwórz zapytanie w osobnym temacie, to pewnie więcej osób będzie w stanie Ci doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności