Skocz do zawartości

Powitalnia.


Somi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także witam. Swoją przygodę ze sprzętem muzycznym zacząłem już ładnych parę lat temu. Najpierw wielkie stacjonarne kaseciaki i walkmany, potem sprzęt CD, aż po erę muzyki cyfrowej (mp3) teraz. Na forum trafiłem w sumie przypadkiem, jakoś tak wyszło, ale nie żałuję ;) Więc jeszcze raz witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mimo, ze od mojej rejestracji upłynął prawie rok... to na dobra sprawę nie napisałem żadnego posta - co znaczy, że się nawet nie przywitałem.

 

Witam wszystkich forumowiczów!!!

 

Do tej pory byłem raczej słuchaczem (czytelnikiem). W miarę możliwości coś będę skrobał na forum ;] Jak to wyjdzie, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi! Hi!

Witam wszystkich na tym forum. :D

Podoba mi sie tutaj i mysle, ze zostane na dluzej :P

Bardzo interesujace forum! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim!!

 

fajnie ze jest taki temat, mozna sie pokazac, przestac byc anonimowym, zwlaszcza ze jak wiadomo poczatki na forum (i tu nie chodzi tylko o mp3store) sa ciezkie, przewaznie posty nowicjuszy sa w pewnym stopniu ignorowane bo co moze wiedziec o sprzecie taki co to napisal niespelna 10 postow, ot taki stereotyp :lol:

 

moja przygoda z portable audio zaczela sie stosunkowo niedawno ale interesowalem sie tym tematem juz wczesniej przetrzepujac zasoby netu od stop do glow :lol: . dlugo szukalem czegos odpowiedniego za rownie odpowiednia cene ale kiedy juz mialem swojego konika to fundusze mi gdzies uciekaly :D i tak to trwalo przeszlo 2 lata B) . w koncu nabylem sprzet z max jakoscia za min ceny - T50 + EP-630, wiem wiem, epki... ale w tym czasie nie bylo innej alternatywy. gra to jak gra, nie jestem do konca zadowolony zwlaszcza ze dostalem na jakis czas AKG K414P ktore sa imho bardzo niewygodne ale ich dzwiek (po zredukowaniu dolnych czestotliwosci) mi przypasowal i jak to mowia - apetyt rosnie w miare jedzenia :D . planuje wymienic irivera no cos jasniejszego, z lepsza scena i wieksza pamiecia, docelowo bedzie to gralo z CAL! ale nie wszystko na raz ;) rzecz jasna nie oczekuje w tym topicu propozycji, tak dla informacji to napisalem :D

 

aaa i jeszcze czego slucham, w koncu to najwazniejsze. a slucham wylacznie polskiej muzyki, imho jest tyle dobrej krajowej muzy ze na razie nie zawracam sobie glowy tworczoscia zagraniczna. na pewno jest w tym troche lenistwa, nie znam ang na tyle zeby moc w czasie rzeczywistym rozumiec tekst a tlumaczyc mi sie najzwyczajniej nie chce :D . jesli chodzi o gatunki to alternatywa gitarowa, troche reggae, czasem jakis hardzik.

 

kurna sie rozpisalem, sorry ;) nie pomyslalem ze moze was to nie interesowac ale jak juz sie namachalem to przeciez nie uzyje delete'a :lol:

jeszcze raz witam i nam nadzieje ze bedzie mi sie z wami dobrze 'wspolpracowalo'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wypada sie przywitać, mówię krótko: witajcie wszyscy maniacy odtwarzaczy mp3 mp4:)

A mój player to Pentagram Vanquisg r Touch 4 Gb, wcześniej był Thomson LYRA 512 MB

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności