Skocz do zawartości
nfsu

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio

Rekomendowane odpowiedzi

standardowo wychodze z czyms takim.a.jpg

wkrotce jednak grado zostana wymienione na takie bardzo male, skromne sluchaweczki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cartman a nie myślałeś nad jakimś odtwarzaczem? xD

Jak miałbym wybierać telefon do słuchania muzyki, to wziąłbym właśnie N91. Jakość dźwięku jest naprawdę OK. Nie powala, ale lepsza jest napewno od innych Nokii czy nawet SE. Rispekt dla tego telefonu za jakość ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

D750i po zmianie sterowników dźwięku gra całkiem przyjemnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiedzialem ze zaraz bedzie "eeee tam,telefon" :) ,ale tak jak mowi Publius_Enigma ten fon naprawde dobrze gra(chetnych zapraszam do posluchania ;) ,kupa ludzi sie jara SE walkman,mialem 3 takie SE i kazdy gral gorzej od nokii,i gra napewno lepeij od kazdej mp3 creativa(wiem,moza nie za wysoka skala porownawcza) ale jednak,nie wiem jak z innymi markami,nie miaem okazji porownac,i nie musze sie martwic czy mi uciagnie jakies sluchawki :D ,jak kto ma jakies pytania to dawac ;) ,aha,zapomnailbym odp na pytanie Roniego11,czasem mi przechodzi taka mysl przez dynke,ale niechcialbym miec pelnych kieszeni jak gdzies ide za kazdym razem :rolleyes:,moze kiedys

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz zaczynam nosić coraz czesciej. Mimo wszystko muszę stwierdzić, że jest to strasznie nieporęczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak ostatnio wygląda moje portable audio ;)

P3110131.JPG

w sumie to szau nie ma

K750 na stole a fotka pewnie jakimś innym telefonem? ;)

Ale szufla za 90zł i shurki za 1300 - ostry kontrast :P.

Jakbym brał do szkoły coś z pamięcią 512MB to pewnie byłbym wyśmiany za babranie się ze starociami.

Jakbym przyniósł słuchawki dokanałowe za 1300zł to pewnie zostałbym uznany za człowieka z zaburzeniami psychicznymi - już wydania 250zł [to bylo jak stanialy z 400...] na Aurvany koledzy nie mogli ogarnąć swoimi umysłami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fotka robiona cyfrówka, olympusem jakimś. Aż taka zła jakość, że sądzisz iż telefonem robiłem foto? :D

U mnie w klasie tylko dwie osoby wiedzą ile dałem za shury, reszta sie tym nie interesuje i sie na tym nie znają.

Na trasie szkoła - dom 512 mi wystarcza.

Plus jest taki, że więcej miejsca mam w kieszeni. Chociaż ciężko było się przyzwyczaić do większej ilości miejsca w kieszeni.

iFP na smyczy nie nosiłem bo okazała się o centymer za długa niż kabel shurów, z szuflą muszę jeszcze sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie uważam się za dresa, a co więcej nie trawie dresiarzy... a białe px 100 na ciemnej głowie wyglądają raczej old schoolowo ;) . Ten kontrast zwraca oczy przechodniów ale mi wisi co ludzie o tym myślą ;) , mi to gra :)

Poza tym lubię się wyróżniać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no offence - sam mam bialy telefon, ale akurat sluchawki czarne sie nie palcuja tak jak czarny telefon ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Białe px 100 są spoko... tyle, że te gąbki strasznie szybko się odbarwiają :(

A poza tym to świetny kolor ;) , tylko niestety tak lubiany przez "zwyrodniałą" część społeczeństwa... ciekawe, czy mnie zlinczują ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kup pady od hd 414 ... na bialych px'ach niebedzie to tak zle wygladac ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie dobrze ;) . A ciemne włosy to nie ciemna głowa?? ;)

O padach będę pewnie musiał kiedyś pomyśleć, jak białe już totalnie przestana wyglądać... w żółtych to będzie dopiero jazda ;) heheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 2 zestawy:

jeden domowy:

stacjonarnie.jpg

i jeden przenosny:

przenosnie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to plastik. Dostalem gratis od goscia, od ktorego kupilem playera. Domyslam sie, ze mozna takie dostac w stanach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz żałuje, że jak sprowadzałem i7 nie pomyślałem o czymś takim... bo wiadomo jak z takim sprzętem w naszym kraju <_< .

Chyba będę zmuszony zaoszczędzić i kupić pokrowiec w mp3store.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaś na ebayu widziałem dziś silikony (coś a'la do Vedii A3) do... Clipa ;] Ale po co urodę psuć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam 2 zestawy:

jeden domowy:

stacjonarnie.jpg

i jeden przenosny:

przenosnie.jpg

Bardzo fajnie zrobione zdjęcia, gratuluję pomysłu (i zazdroszczę pokrowca do i7 :D )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi