Jump to content

Recommended Posts

Posted
Mój skromny zestawik:

 

mypyczy.jpg

 

ignacy, bardzo mi sie podoba ten sprzet jak i tak konkretna fotka :) Jakos to "all white" oraz forma i ksztalt playera jak i sluchawek -

biale i przezroczyste elementy - bardzo do siebie pasuja....

 

danlancher, sluchawki to ACS T2... w dziale sluchawki masz 2 recenzje jedna autorstwa mojego, druga olivera

Posted
ignacy, bardzo mi sie podoba ten sprzet jak i tak konkretna fotka :) Jakos to "all white" oraz forma i ksztalt playera jak i sluchawek -

biale i przezroczyste elementy - bardzo do siebie pasuja....

 

Dziękuję. Chociaż połączenie to było jak zapewne wiesz niezamierzone, ze względów czysto praktycznych wolałbym raczej kolorystykę czarną ;)

Posted

A to mój zestaw

Foto.jpg

Ipod nano 2gen & Crumpler "LITTLEbig thing" oraz Philips SBC-HS501(mają pare latek, oj mają ;])

Posted
A to mój zestaw

Foto.jpg

Ipod nano 2gen & Crumpler "LITTLEbig thing" oraz Philips SBC-HS501(mają pare latek, oj mają ;])

Mógłbyś go chociaż z pokrowca wyjąć :P:lol:

Posted

To moje dwa zestawy:

 

Zestaw bardziej mobilny - Music Everywhere (no prawie :D):

mobile.jpg

 

Zestaw mniej mobilny - Power Music (ehh UR-40 i PA2V2 to jest duet :rolleyes: ):

mobile2.jpg[OT] Może nedługo zrobie porówniane UR-40 z PA2V2 i bez, bo jest róznica :) [/OT]

Posted
To moje dwa zestawy:

 

Zestaw bardziej mobilny - Music Everywhere (no prawie :D):

[foto]

Zestaw mniej mobilny - Power Music (ehh UR-40 i PA2V2 to jest duet :rolleyes: ):

[foto][OT] Może nedługo zrobie porówniane UR-40 z PA2V2 i bez, bo jest róznica :) [/OT]

 

Jaki numer Opinela? Inox czy Carbon?

Posted

00015.jpg

00017.jpg

 

Robione na szybko :P IMO jest dobrze, ale nie beznadziejnie. :P

 

Pozdrawiam.

Posted

Skoro kolega ma zarówno Koss Porta Pro oraz Sennheisery PX100 proponuje, wręcz nalegam :D do napisania porównania tych dwóch par słuchawek.

Posted

A nie było już takiego tematu? Nie potrafie sensownie pisać ,ale może coś naskrobie,jednak odrazu ci powiem że kossy są lepsze,wyraźnie lepsze.

Posted

med_gallery_3141_188_511636.jpg

 

Zdjęcie robione na szybko,oto wszystko co sie nazbierało przez niecałe dwa lata :P ,Monolith niestety

wyzioną ducha a K24p sami widzicie jak wyglądają. :)

  • 1 month later...
Posted

Ta skala pod poziomem głośności to jest na tapetce czy taki skin?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy