Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, all999 napisał:

GR09 jeszcze nie ma w sprzedaży poza Chinami, a nawet tam są chyba jeszcze w przedsprzedaży. Przejechali się na ceramicznej kopułce i te za 300$ są plastikowe.

All są w sprzedaży jak najbardziej Vsonic gr09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All są w sprzedaży jak najbardziej Vsonic gr09



A jednak, to przepraszam.

Widzę, że są dostępne tylko białe i to za 399. To trochę za drogo.


Co do ZS5. Mam srebro i słuchałem krótko, ale ogólnie jest progres w stosunku do ZST, poza górą, którą odebrałem jako podbitą i cyfrową. Basu mniej niż w ZST.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, all999 napisał:

 

 


A jednak, to przepraszam.

Widzę, że są dostępne tylko białe i to za 399. To trochę za drogo.


Co do ZS5. Mam srebro i słuchałem krótko, ale ogólnie jest progres w stosunku do ZST, poza górą, którą odebrałem jako podbitą i cyfrową. Basu mniej niż w ZST.

 

 

no to wykres by się zgadzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w porównaniu do TFZ B2M muszę niestety przyznać, że to nie ten poziom... 
 
Musiałem je niestety do nich porównać. Po porównaniu trzeba pewnie będzie się z nimi pożegnać.
 
 

Z całym szacunkiem, ale takie porównanie słuchawek za kilkanaście dolców do słuchawek za kilka stów, to tak jakbym swój samochód za ok. 55 tys. PLN porównywał do fury za ok. 400 tys. Wiadome z góry jaki będzie wynik takiego testu. W ogóle po co kupować słuchawki tanie, mając inne dużo droższe full wypasione?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tomasznowak244 napisał:


Z całym szacunkiem, ale takie porównanie słuchawek za kilkanaście dolców do słuchawek za kilka stów, to tak jakbym swój samochód za ok. 55 tys. PLN porównywał do fury za ok. 400 tys. Wiadome z góry jaki będzie wynik takiego testu. W ogóle po co kupować słuchawki tanie, mając inne dużo droższe full wypasione?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Mając dużo droższe, full wypasione doki można kupować tańsze dla : sportu, zabawy, zabicia nudy, z ciekawości, żeby nie umrzeć, bo "życie to ruch, a bezruch to śmierć" ;) itd.

KZ ZST od razu porównałem do FLC8s i jak tylko Z5 się doczłapią też je porównam, z powyższych względów.

Poza tym jak wyjeżdżam i wiem, że będzie rozgardiasz, dużo ludzi i ryzyko zgubienia, zniszczenia, kradzieży to zabieram ze sobą tanie zabawki, ale zależy mi, żeby te tanie nie robiły mi sieczki z narządu słuchu :D

Edytowane przez paratykus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem takie podejście, ale ocenianie Z5 - tek względem drogich słuchawek i pisanie, że ZS5 są słabe w porównaniu z nimi, to ciężko mi zrozumieć. To tak jak ktoś oglądając mój telefon powie, że jest fajny, ale nie ma startu do jego najnowszego Iphone'a. Trudno żeby miał być lepszy jak kosztuje blisko 10 razy mniej Ja niestety nie mam w tej chwili takich funduszy, żeby kupować i testować słuchawki w różnych przedziałach cenowych.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze, że nie masz, szkoda na to piniendzy ... ;)

Choć z drugiej strony takie testowanie jest dosyć ekscytujące.

Natomiast gdybym był młodszy testowałbym kobitki, bo to ekscytuje jeszcze bardziej :D

 

Co do KZ ED12 :

 

KZ_ED12.jpg

 

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja powiedziałem, że są słabe?:) Napisałem tylko, że B2M to inny poziom.

 

Ludzie zawsze porównują. Mają w końcu do tego prawo.;) 

 

Czasami ktoś jak kupuje słuchawki trochę droższe, to chce się upewnić, że dobrze wydał kasę.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mnie też zawsze droższe gra lepiej ( jak wiem, że jest droższe)

:P

Tak poza tym to nie ma o co kruszyć kopii.

Coś co komuś gra wcale nie musi grać komuś innemu i odwrotnie.

 

Nie przyjmujmy nigdy krytyki posiadanego czy właśnie zakupionego sprzętu jak ataku na własną osobę - to jest podstawa koegzystencji na Forum.

Na każdym forum.

 

Jak ZS5 nie podejdą to je z pewnością zjadę. Nie zapominając jednak o zaimkach osobowych : mnie, mi, moim itp.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności