Skocz do zawartości

Za co nienawidzimy lub kochamy APPLE ! (z kulturą !)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wyciekło, tylko one same je wrzucają w internet :D

 

Ale była afera,że zdjęcia wyciekły !

 

była afera dziadku, ale bardziej że wyciekły zdjęcia celebrytek itp a nie randomowych fajnych dziewuch :D

te dziewuchy w 99% wrzucają takie foty bez żadnej żenady na fejsa, insta itd :D

helou, mamy XXI wiek a nie XVII w którym na widok kobiecej łydki wszyscy marszczyli freda hahaha :D

 

Ale młodzieńcze ile to radości wtedy było. Pamiętam pierwszy numer "Razem" z panienkami z tyłu. Cóż to był za rarytas :) W Świnoujściu w porcie wojennym wymienialiśmy z ruskimi matrosami na różne dobra właśnie takie gazety. Co były za czasy!!!! Nie jak teraz wszystko kawe na ławę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie wyciekło, tylko one same je wrzucają w internet :D

 

Ale była afera,że zdjęcia wyciekły !

 

była afera dziadku, ale bardziej że wyciekły zdjęcia celebrytek itp a nie randomowych fajnych dziewuch :D

te dziewuchy w 99% wrzucają takie foty bez żadnej żenady na fejsa, insta itd :D

helou, mamy XXI wiek a nie XVII w którym na widok kobiecej łydki wszyscy marszczyli freda hahaha :D

 

Ale młodzieńcze ile to radości wtedy było. Pamiętam pierwszy numer "Razem" z panienkami z tyłu. Cóż to był za rarytas :) W Świnoujściu w porcie wojennym wymienialiśmy z ruskimi matrosami na różne dobra właśnie takie gazety. Co były za czasy!!!! Nie jak teraz wszystko kawe na ławę

 

to z tyłu nazywało się "Osobno" :D

 

edit: Szybki Lordzio mnie uprzedził niczym szuriken z dyskietki 1,44 :D

Edytowane przez Robsonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem to taka gazeta młodzieżowa była od września 77 wychodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem to taka gazeta młodzieżowa była od września 77 wychodziła

no tak, ale ostatnia strona z dziewuchami nazywała się Osobno, o to kaman :D

 

https://bufetprl.com/tag/gazeta-razem/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wyciekło, tylko one same je wrzucają w internet :D

 

Ale baby mogą sobie łazienne słitfocie robić także telefonami z Androidem.

 

Nie wiem czy jest inny tak ładnie wykonany android jak iphone. Stawiam z designu na pixela i moto z.

Huawei Mate 9.

 

 

Nie wyobrażam sobie laski mającej telefon 5,9". Przód i boki podobają mi się tył delikatnie wieje nudą

 

@Jara co do goophonów to można za 500-600zł kupić podróbę siódemki.

Zresztą innych możesz oszukać, że masz nowego flagowca. Ale siebie nie

 

Nie wyciekło, tylko one same je wrzucają w internet :D

 

Ale była afera,że zdjęcia wyciekły !

 

Wyciekły zdjęcia gwiazd a nie zwykłych ludzi.

 

No patrz, a moja żona ma Note 4, który ma prawie identyczne wymiary, co Mate 9 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Razem to taka gazeta młodzieżowa była od września 77 wychodziła

 

no tak, ale ostatnia strona z dziewuchami nazywała się Osobno, o to kaman :D

 

https://bufetprl.com/tag/gazeta-razem/

Obstawiam, że Robsonek

1) nie jest taki młody

2) jeśli jest z Torunia to uwzględniwszy szerokie spektrum jego zainteresowań i fiksacjii jest on

3) internetowym alterego O. Tadeusza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sam ociec Dyrektor po godzinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ipady są świetne. Miałem, już kilka tabletów, ale tablety apple są jednak lepsze.

 

Muszę się zgodzić, korzystanie z iPadów to sama przyjemność.

 

Korzystanie z użytkowniczek apple to sama przyjemność - fixed ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipady są świetne. Miałem, już kilka tabletów, ale tablety apple są jednak lepsze.

 

I są warte swej ceny, bo ja mam mini z retina już kilka lat i śmiga jak nowy a moi koledzy, którzy się naigrywali ze mnie, że przepłacam kupując Apple mają drugi trzeci tablet. Z tym, że siedzą już cichutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ipady są świetne. Miałem, już kilka tabletów, ale tablety apple są jednak lepsze.

 

Muszę się zgodzić, korzystanie z iPadów to sama przyjemność.

Korzystanie z użytkowniczek apple to sama przyjemność - fixed ;)
W te nowsze już nie wsadzisz jacka. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Ipady są świetne. Miałem, już kilka tabletów, ale tablety apple są jednak lepsze.

 

Muszę się zgodzić, korzystanie z iPadów to sama przyjemność.

Korzystanie z użytkowniczek apple to sama przyjemność - fixed ;)
W te nowsze już nie wsadzisz jacka. :)

Pozwole sobie dokonac drobnej korekty, bo zawarles tu pewna nieprecyzyjnosc:

Robsonek, w te nowe juz nie wsadzisz swojego minijacka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipady faktycznie są ok. Mam mini od kilku lat, bateria dobrze trzyma. Ma jednak mało pamięci RAM. Potrafi przymulać. Jednak służy tylko do przeglądania internetu (głównie dla Żony). Można z niego słuchać muzyki, łączyłem go z SHP9500.

Nie da się na nim nawet zamieścić fotki na forum, innej niż z własnego aparatu ipada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię:

Estetyka i ikoniczność marki

Produkt klasy premium

System iOS ma swoje zalety i fajne rozwiązania

Mają jaja żeby podejmować śmiałe decyzje kształtujące rynek - usunięcie jacka

 

Nie lubię:

Cenią sobie estetykę i ikoniczność marki na 30-40% produktu co jest sporą przesadą

 

Podsumowując, gdyby nie cena to jest to na prawdę solidny produkt. Poza tym kompletnie nie rozumiem czemu tak narzekacie na usunięcie jacka, dzięki tej decyzji w ostatnim czasie sprzedaż słuchawek bezprzewodowych przerosła sprzedaż tych na kabelku i ten segment rynku będzie teraz bardzo dobrze doinwestowany co wyjdzie nam tylko na dobre. Tak szczerze to jakie innowacje mieliśmy ostatnio w słuchawkach na kabel? Czym się różnią słuchawki które teraz nam oferują od tych sprzed 10, 20 lat? Stylistką? Ludzie nadal kupują Koss Porta Pro i za kolejne 20 lat nadal będą to robić. A akurat w dziedzinie bezprzewodowej technologii jest bardzo wiele do zrobienia, technologia kuleje, a z tak dużym rynkiem w przeciągu dziesięciu lat na pewno możemy się spodziewać jakiejś technologicznej rewolucji w tej dziedzinie.

Edytowane przez Matthi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry kabel jest lepszy od technologii bezprzewodowej. Ma to znaczenie w dźwięku. Pozbawienie odbiorcy możliwości podpięcia zwykłych słuchawek to dalsze "psucie" odbioru. Jak streaming z kompresją.

 

Najlepsze, że systemu nie apdejtowałem w Mini na nowy. Mam któryś stary. Z jailbreakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest lepszy kabel i ma to znaczenie w dźwięku, ale czy spodziewacie się takiego samego stanu rzeczy za parenaście lat? Kompresja jest tak samo cholernie istotną technologią, gdyby nie ona internet w obecnej formie by praktycznie nie istniał. Ale jesteście skostniałe dziadki ;)

 

Jack kiedyś znajdzie się w tej samej sferze co winyle i ja nie widzę w tym nic złego jeśli technologia odsłuchu będzie oferować tą samą lub wyższą jakość przy większym komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelka bezprzewodowość powstała nie dla jakosci, poprawy jakosci ale dla wygody. A dopiero teraz próbuje się poprawić jakość transmisji , kodeki. Jest rynek, trzeba go zbajerować i uciąć kawał tortu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmiany sygnatury za sprawą kabla. ;)

Poprawy sygnatury miało być? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry kabel jest lepszy od technologii bezprzewodowej. Ma to znaczenie w dźwięku. Pozbawienie odbiorcy możliwości podpięcia zwykłych słuchawek to dalsze "psucie" odbioru. Jak streaming z kompresją.

Najlepsze, że systemu nie apdejtowałem w Mini na nowy. Mam któryś stary. Z jailbreakiem.

To była dobra decyzja, bo śmiga dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności