Skocz do zawartości

Questyle QP1R


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, czekałem na tą recenzję. Jak zawsze czyta się ją jednym tchem, brakuje mi tylko zestawienia z bardziej wymagającymi słuchawkami.

Pod drugim zdjęciem, piąta linijka - tym, zamiast ty :)

Danke.

Jakie bardziej wymagające słuchawki Cię interesują? Z tych co mam pod ręką:

Z K1000 nie gra, z HD650 jest za ciemno i za ciepło - ewidentny brak soku. Szkoda pisać o połączeniach niespecjalnie dedykowanych do tego odtwarzacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakość ich produktów nadal pozostaje typowo chińska"

"Jednak Questyle zwrócił moją uwagę tym, że kompletnie nie starał się jej zwrócić".

Kilka literówek.

 

Przy przechodzeniu między albumami nie było żadnych lagów? Jak takie widziałem, ok 1s po przejściu do następnego zbioru, "kółek" nie reagował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby błąd, tylko to zdanie:

"...DAPami, które kosztują 2 razy więcej niż są warte i a warte są 2 raz więcej niż warte by były, gdyby rozsądek kupujących był minimum 2 razy większy"

jest cudowne :)

Z recenzji wynika, że sprzęt ma typową charakterystykę dla dobrej aplikacji CS4398. Kawał dobrej roboty, recka zresztą także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czytam ten cytat i nie widzę literowek. Widać nie wolno swojego czytać bo się niedowidzi.

 

 

 

Pewnie, że się niedowidzi.

Zawsze robię korekty książek koledze z którym współpracuję ( zdjęcia ) i mimo, że czyta swoje "wypociny" na okrągło, zawsze wyłapuję mnóstwo baboli.

Musisz dawać teksty komuś do przeczytania zanim je wrzucisz na stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recenzja ma jedną zasadniczą wadę, szkoda, że tak mało porównań z pełnowymiarowym słuchawkami, a jakby nie było, to QP1R jako jedyny potrafi napędzić właśnie "pełnowymiarowce". Co więcej, posiada regulację mocy. Moim zdaniem, w tej cenie, w której proponuje mp3store, to po prostu okazja. Jeśli ktoś lubi takie mięsiste brzmienie, to nic innego aktualnie po prostu nie ma. AK320 gra lżej, bardziej "eterycznie", no i kosztuje 3 razy więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recenzja ma jedną zasadniczą wadę, szkoda, że tak mało porównań z pełnowymiarowym słuchawkami, a jakby nie było, to QP1R jako jedyny potrafi napędzić właśnie "pełnowymiarowce". Co więcej, posiada regulację mocy. Moim zdaniem, w tej cenie, w której proponuje mp3store, to po prostu okazja. Jeśli ktoś lubi takie mięsiste brzmienie, to nic innego aktualnie po prostu nie ma. AK320 gra lżej, bardziej "eterycznie", no i kosztuje 3 razy więcej!

Niestety w kwestii pedzenia pełnowymiarowe słuchawek zostaje z tyłu za Teac i C4. A uważam że nie ma sensu obniżać oceny dapa bo nie poradził sobie z np. hd650. Dostępu do hek nie mam.

 

Kurcze, czytam ten cytat i nie widzę literowek. Widać nie wolno swojego czytać bo się niedowidzi.

 

 

Pewnie, że się niedowidzi.

Zawsze robię korekty książek koledze z którym współpracuję ( zdjęcia ) i mimo, że czyta swoje "wypociny" na okrągło, zawsze wyłapuję mnóstwo baboli.

Musisz dawać teksty komuś do przeczytania zanim je wrzucisz na stronę ;)

Zdzichu, to weź mi wypunktuj te literówki może być nawet na pw. Bo nawet moja żonokorekta nie widzi w tych cytatami bledow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem dzięki uprzejmości WojtkaC, z łódzkiego mp3store - dorzucę swoje 3 grosze.

 

Stylistyka trafia do mnie bardzo. Dap w kolorze srebrnym wygląda zabójczo. Wykonanie i spasowanie świetne, poza nieszczęsnym kółkiem i pokrętłem głośności, które...popiskiwało sobie czasami. Dla mnie posiadało też zbyt mały opór.

Sonicznie bardzo dobrze, urzekł mnie zwłasza pogłos, o którym pisze Fatso. Niestety, nawet na low gainie szumiało na Pandorach VI - w cichych partiach utworów będzie to przeszkadzać.

 

Tyle moich uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Dla mnie dźwiękowo to bomba -jedna z lepszych rzeczy na rynku.

Sterowanie to kwestia przyzwyczajenia, dodatkowo są jeszcze klawisze. Ale podobno nowy firmware polepsza nawigacje.

Wzmacniacz ma wyrąbisty.

Wykonanie 6+ - w końcu robią w fabryce Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie.Po kilku dniach odsłuchiwania zapadła decyzja o zakupie.Teraz poszukiwanie idealnego kompana.Na PM3 jest jak dla mnie zadowolenie z muzyki,a o to przecież chodzi.Wydaje mi sie jednak,że to jeszcze nie maks mozliwości tego DAP-a i będzie trzeba szukać "drugiej połowy".Sugestie osób osłuchanych,którzy mieli do czynienia z QP1R byłyby na pewno pomocne.Więc proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności