Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Lipcowe Promocje Audio Więcej informacji... ×
Audeze LCD2 Closed Back - PREORDER Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

@Bernie Dzięki za znalezienie "buga" :)

Edytowane przez maciux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do TH900 bardziej s6 czy s16? Tak żeby łagodziło nieco górę? 

W ogóle ktoś słuchał z fostexami? Oba dać/ampy mają chyba po 4ohmy na wyjściu?

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Jaworrr napisał:

Do TH900 bardziej s6 czy s16? Tak żeby łagodziło nieco górę? 

W ogóle ktoś słuchał z fostexami? Oba dać/ampy mają chyba po 4ohmy na wyjściu?

S16 ma 30 omów na wyjściu. S6 chyba też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, snuffdbko napisał:

masakra

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, snuffdbko napisał:

Mi to w żadnym wypadku nie przeszkadza w słuchaniu 8 omowych Pandor 6 ,no dobra , troszkę poluzowany bas który i tak gra w 3 rzędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, adivxv napisał:

Mi to w żadnym wypadku nie przeszkadza w słuchaniu 8 omowych Pandor 6 ,no dobra , troszkę poluzowany bas który i tak gra w 3 rzędzie. 

Na NH z S16 to już nie jest tylko "troszkę poluzowany bas". Na TH900 strzelam, że podobnie może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, snuffdbko napisał:

Na NH z S16 to już nie jest tylko "troszkę poluzowany bas". Na TH900 strzelam, że podobnie może być.

NH same z siebie mają go sporo i raczej słabo kontrolowanego, co uwydatnia zjawisko.

Potwierdzę u producenta ile ma na wyjściu S6, bo nawet nie wiem. Niskoomowce grają jak trzeba, więc i potrzeby interesowania się tym specjalnej nie miałem. Skąd masz takie informacje, że jest to akurat 30 ohm? S16, a S6 to jednak sporo różniące się modele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Mayster napisał:

NH same z siebie mają go sporo i raczej słabo kontrolowanego, co uwydatnia zjawisko.

Potwierdzę u producenta ile ma na wyjściu S6, bo nawet nie wiem. Niskoomowce grają jak trzeba, więc i potrzeby interesowania się tym specjalnej nie miałem. Skąd masz takie informacje, że jest to akurat 30 ohm? S16, a S6 to jednak sporo różniące się modele.

Czy aż tak słabo kontrolowany to bym dyskutował, ale akurat to najmniej ważne teraz (na innych źródłach jakoś "potrafią się zachować" ;) - np. Mojo, z którym ostatnio mam do czynienia).

Napisałem "S6 chyba też", nigdzie się nie powoływałem na konkretne informacje. Wydaje mi się, że gdzieś mignęła mi taka informacja, ale nie jestem pewien, stąd dodane słowo chyba. Tak więc ja się teraz spytam: jakie niskoomowce grały jak trzeba? Słuchałeś NH (albo, z ukłonem dla kolegi, TH900) na choćby wspomnianej S16 i innym synergicznym źródle?

Edytowane przez snuffdbko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pytam ze złościwością, a z czystej ciekawości, bo może mi gdzieś taka informacja uciekła :)

S16 ostatni raz słuchałem ze 3, jak nie 4 lata temu, więc tu wiele nie pomogę, bo zwyczajnie nie pamiętam już z czym go parowałem. Jeśli chodzi o niskoomowce i S6 to wystarczy spojrzeć do recenzji z Audiofanatyka, gdzie było wykorzystane ich (niskoomowców) wyjątkowo dużo. NH i TH900 (m.in) były na 1-2 meetach, gdzie S6 było jako jedno z głównych źródełi było ok. U siebie mam jedynie M220 z takich podręcznych słuchawek o niższej impedancji, ale jak będę miał chwilę i jakieś demo S6 pod ręką to sprawdzę je nawet z E1 z ciekawości. NH, TH900 i różne Finale miałem, ale nie dam sobie ręki już uciąć czy parowałem je z S6, CV2+ czy jeszcze czymś innym.

Koledze Jaworrr zaproponowałem jakiś czas temu podesłanie S6, żeby sprawdził na własne uszy, więc to myślę da mu największą pewność :)

Edytowane przez Mayster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko. :)

Ja mówię na podstawie tego co słyszałem. Uważam, że S16 to sprzęt wysokiej klasy, ale do NH bym go nie brał. S6 nie testowałem z NH, ale pewnie niedługo skonfrontuję go i porównam do Mojo.

Zresztą to, że NH się niefajnie zachowały na S16 nie oznacza, że z TH900 tak będzie. Wiadomo jak to w audio bywa. Możemy obliczać, mierzyć itd, a na koniec zdziwienie.

Jasne, jak jest możliwość odsłuchu to nie ma co się wahać. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odezwę się w sprawie tego S6 jak mi się budżet odmrozi. Tez porównam z Mojo, na kórym NH Owle prezentują bardzo ciekawą prezentację, mocno nasyconą i holograficzą ale na niedużej scenie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi