Skocz do zawartości

Kilka spraw dotyczących forum


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak wygląda kwestia blokowania IP na forum? Fenomenem jest dla mnie okresowy brak dostępu do forum.

Firefox

oevHdcg.png

I TOR

W189iUb.png

Kiedyś wysłałem zapytanie na maila dot administracji. Sytuacje mam od początku, lecz dopiero teraz sytuacja mnie mocno przedrażniła.

Zrozumiałbym jakby zablokowano moje IP z jakiegoś zakresu, jednak w obecnej sytuacji wyobrażam sobie, że admin blokuje jakąś pulę i po kilku dniach wpada na to, że przez niektóry próbowano dostać się na forum :D

 

Bez Tora jest to samo?

 

Mam dokładnie to samo. Muszę się łączyć przez proxy, żeby mi forum działało. Nie wiem dlaczego, nie zostałem nigdy zbanowany, przynajmniej nic o tym nie wiem. Net mam od Neostrady, wygląda na to, że cały zakres IP Neostrady jest zablokowany. A na mail administracji też pisałem, zero odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno niektóre adresy z Neostradowej puli 83.x.x.x dynamicznie przydzielanych adresów są zbanowane. Loguję się wtedy do routera, robię Disconnect/Connect i jak dostanę adres z puli 178.x.x.x, to jest spokój i wszystko działa.

AFAIR część 83.x.x.x też chodzi. :unsure:

 

Niestety niektórzy administratorzy idą po najmniejszej linii oporu i banują hurtem całe zakresy IP. Kiedyś korzystałem ze strony, która miała pobanowane całe państwa, m.in. Polskę. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem u znajomych, to prawie nigdy nie jestem w stanie wejść na forum, czuję się wyróżniony, że u mnie w domu działa...

 

Ja jak jestem u znajomych, to... wybacz, nigdy nie sprawdziłem, czy mi forum działa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A mam pytanie jezeli jakiś temat jest w kilku miejscach np.: regulamin komisu to dlaczego nie mozna wejść przez tapatalk bo twierdzi że nie ma takiego tematu. Czy to wina tapatlka ze jest upośledzony czy to wina forum?

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez piotrek1004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie jezeli jakiś temat jest w kilku miejscach np.: regulamin komisu to dlaczego nie mozna wejść przez tapatalk bo twierdzi że nie ma takiego tematu. Czy to wina tapatlka ze jest upośledzony czy to wina forum?

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście tak jest, kwestia tapatalka.na mobilnej wersji forum wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiadomienia i wiadomości otwierają się tylko w osobnym oknie... :(

Mam tak samo

 

Doraźne ale chwilowe rozwiązanie, klikacie by otworzyć w nowym oknie i na dole jest przycisk "Marked all" czy jakoś tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności