Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Ciepłe portable niewymagające wzmaka


Kluczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Po świętach kupię któreś ATH raczej WS55. I myślałem o Cownonie E2 do tego.

 

Może ktoś pokrótce opisać Sony MDR V-55 ?

Świetnie wyglądają, ale jak grają ?

Jak wygląda porównanie z ATH WS55 ?

Edytowane przez Kluczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ich minus, którego akurat nie zauważyłem. Właściwie miałem prawo, bo oglądałem je tylko w internecie przez chwilę. :P

Nadal pozostaję przy WS55. Niedługo je zamówię.

 

Warto do nich dokupić Colorfly C3 ? Czy zainwestować w Cowona E2 ?

Widziałem na ebay za 100 dolarów. A słyszałem, że to świetny odtwarzacz.

 

UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginal on tyle chodzi po prostu.

 

Wypowiem sie jak profesjonalista : Ma roll off na basie czy cos w tym sensie :D. Tak czytalem przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to, 3/4 ludzi tego nie wychwyci jeżeli nie wie czego szukać. Chodzi o spadek częstotliwości na basie( tak w dużym skrócie). Odnośnie słuchawek to słuchałem sony mdr zx 700 i wg mnie deklasują wszystko co było podane na pierwszych stronach( nie chciało mi się wszystkiego czytać), a na ceneo widziałem je po 370. Warto je wziąść pod uwagę, a jak nie to akg k618dj bądź ath sj55.

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak SJ55 ale SJ5, które ponoć są poprzednikiem i się nie wiele różnią, mają roll off na sopranach i to nie taki delikatny jak np Cresyny C555h. W boomie masz recenzję tych ostatnich, od siebie dodam, że mają przyjemne, pełne brzmienie (poza tym lekkim roll offem) i łatwo pęka pałąk ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o SJ 55

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to bas będzie mało spójny i niezbyt miękki skoro jest spadek częstotliwości. Chyba, że się mylę to mnie popraw. Myślisz o sj55 czy ws55? Bo zabrakło literki.

 

Chodzi o to, że bas nie schodzi tak nisko jak powinien, tzn jest za miękki( napewno jest to wada, ale niektórzy lubią takie brzmienie)

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip + i AKG K450 - właśnie słucham i jak dla mnie zero basu i zero góry. Tożto moje KPP grały znacznie lepiej... mam nadzieję, że kwestia wygrzania przetworników. Nie jestem zwolennikiem voodoo, ale tak płasko żadne słuchawki nie mogą grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności