Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ppmuzyk napisał:

Skusiłem się na MEE audio Pinnacle P2 z Massdrop powinno mnie wyjść razem z cłem ok 250 zł, jaki kabelek polecacie do nich czy ten trn8 za 30 zł z Ali może być? czy może coś innego? może Yinyoo H3 H5 8 Core Zmodernizowane Posrebrzane za 70 zł? 

 

A co z tym oryginalnym jest nie tak, że chcesz go od razu wymieniać? Polecam najpierw posłuchać tego z zestawu. MEE w przypadku P1 dało w zestawie naprawdę dobre kable i podejrzewam, że do P2 też dołączyli coś sensownego. No chyba, że chcesz zmieniać wyłącznie przez potrzebę podłączenia pod BAL.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LuQi napisał:

 

A co z tym oryginalnym jest nie tak, że chcesz go od razu wymieniać? Polecam najpierw posłuchać tego z zestawu. MEE w przypadku P1 dało w zestawie naprawdę dobre kable i podejrzewam, że do P2 też dołączyli coś sensownego. No chyba, że chcesz zmieniać wyłącznie przez potrzebę podłączenia pod BAL.

Piszą że sztywny i ten mikrofon mi nie pasuje, ale oczywiste obadam, kabel chce kupić bo ze złączem MMCX się kiedyś przyda. Choroba postępuje, więc się nie zmarnuje. Już nawet nie czuje jak mi się rymuje. 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Yinyoo Bk2 to jest jakaś totalna padaka. Ja nie wiem jak oni mogą sprzedawać to coś za 200 zł, gdyby nie odpinany kabel to nie dałbym za nie więcej niż 15 zł. Nie mają podejścia nawet do zwykłych VE Monk Plus 😵

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Te Yinyoo Bk2 to jest jakaś totalna padaka. Ja nie wiem jak oni mogą sprzedawać to coś za 200 zł, gdyby nie odpinany kabel to nie dałbym za nie więcej niż 15 zł. Nie mają podejścia nawet do zwykłych VE Monk Plus 😵

Może daj im trochę pograć. Nie oceniaj po pierwszych odsłuchach. Większość moich słuchawek które nie spowodowały efektu wow na początku, uważam za bardzo dobre słuchawki. Pokazały co potrafią po wygrzaniu. Jedne szybciej inne wolniej. Rekordzista ok 200 h. Już je chciałem sprzedać ale coś mnie pokusiło posłuchać ich ostatni raz. I mam je do dziś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Może daj im trochę pograć. Nie oceniaj po pierwszych odsłuchach. Większość moich słuchawek które nie spowodowały efektu wow na początku, uważam za bardzo dobre słuchawki. Pokazały co potrafią po wygrzaniu. Jedne szybciej inne wolniej. Rekordzista ok 200 h. Już je chciałem sprzedać ale coś mnie pokusiło posłuchać ich ostatni raz. I mam je do dziś 

Spróbuję wygrzać, ale wszystkie pchełki, które miałem grały o wiele lepiej już prosto z pudełka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LuQi napisał:

Panowie, a za ile byly/są do wyrwania w promocyjnej cenie BQEYZ BQ3?

chyba się nic nie zmieniło:
https://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-słuchawki-z-chin/?do=findComment&comment=1556690

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Spróbuję wygrzać, ale wszystkie pchełki, które miałem grały o wiele lepiej już prosto z pudełka. 

Co nie znaczy że te nie potrzebują wygrzewania. Życzę Ci w ten wigilijny wieczór by jednak spasowały ci :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, strong6 napisał:

 

No właśnie chyba nie do końca :)

 

Wrzuciłem do koszyka BQ3 bez MIC za 57.28$ i do tego kabel TRN 8 core za 7.94$ co dało w sumie kwotę 65.22$. Poprosiłem o rabat po czym otrzymałem informację, że został przyznany i finalnie mam zapłacić 54$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LuQi napisał:

A co z tym oryginalnym jest nie tak, że chcesz go od razu wymieniać?

Teraz we wszystkim kable trzeba zmieniać, bo wtedy dzieje się magia. Nie zauważyłeś? ;)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LuQi napisał:

 

No właśnie chyba nie do końca :)

 

Wrzuciłem do koszyka BQ3 bez MIC za 57.28$ i do tego kabel TRN 8 core za 7.94$ co dało w sumie kwotę 65.22$. Poprosiłem o rabat po czym otrzymałem informację, że został przyznany i finalnie mam zapłacić 54$.

 

W AK Audio Store? Pisałeś coś od siebie czy wpisałeś "RYAN"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ryankgb napisał:

 

W AK Audio Store? Pisałeś coś od siebie czy wpisałeś "RYAN"? 

 

Dokładnie, użyłem tylko kodu RYAN. Po naliczeniu rabatu napisałem do AK w tej sprawie i odpisali, że skorygowali rabat i tym razem było już ok. Dzięki @ryankgb

 

Tak zachwalanie te BQ3, że z ciekawości zamówiłem żeby przetestować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LuQi napisał:

 

Dokładnie, użyłem tylko kodu RYAN. Po naliczeniu rabatu napisałem do AK w tej sprawie i odpisali, że skorygowali rabat i tym razem było już ok. Dzięki @ryankgb

 

Tak zachwalanie te BQ3, że z ciekawości zamówiłem żeby przetestować :)

 

 

W porządku w takim razie :D Chciałem już interweniować u niego :P 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Te Yinyoo Bk2 to jest jakaś totalna padaka. Ja nie wiem jak oni mogą sprzedawać to coś za 200 zł, gdyby nie odpinany kabel to nie dałbym za nie więcej niż 15 zł. Nie mają podejścia nawet do zwykłych VE Monk Plus 😵

Możesz napisać coś więcej ? Odkupilem za 7 dych ale będę miał dopiero za tydzień 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wiatrak napisał:

Możesz napisać coś więcej ? Odkupilem za 7 dych ale będę miał dopiero za tydzień 😁

Jak wrócę do domu to trochę więcej posłucham, spróbuję bez pianek też i może wygrzeje. Ale pierwsze wrażenia miałem takie, że to bardzo płaski dźwięk, zero przestrzeni, czułem się jakbym słuchał jakichś słuchawek dołączanych do MP-trójki jakieś 10 lat temu. 

3 godziny temu, e1mo napisał:

Jakby kogoś interesowało, to QianYun Qian69 na kodzie od @ryankgb ("RYAN") za 8,50$ (ok 32,50zł) ;).

Ja polecam, napewno bardziej warto niż te yinyoo, a Brzmieniowo miałem wrażenie, że lepsze nawet od Monków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Ja polecam, napewno bardziej warto niż te yinyoo, a Brzmieniowo miałem wrażenie, że lepsze nawet od Monków

 

Mam wspomniane przez ciebie Yinyoo BK2 i muszę napisać, że moim zdaniem, po zmianie kabla (w moim przypadku na 8 rdzeniowy od TRN) i przy odpowiednim źródle*, słuchawki grają naprawdę dobrze (uważam, że na oryginalnym kablu słuchawki grają dość jałowo i sterylnie). Po zmianie, słuchawki mają zrównoważony i odrobinę ocieplony dźwięk. Choć bas (przypominający nieco ten z T2 bez moda) i góra (która nie jest przejaskrawiona) mają całkiem niezłą dynamikę, to słychać że słuchawki stawiają na średnicę, a zwłaszcza na wokale (szczególnie żeńskie),

 

Ale żeby nie być gołosłownym, do porównania zamówiłem odpowiednio VE Monk Plus Espresso LE (u @bigmaras, bo miałem jeszcze do wykorzystania na allegro monety i smarta :P), wcześniej wspomniane QianYun Qian69 i Headroom MS16. Więc jak tylko przyjdą ww. słuchawki, to postaram odnieść do nich BK2 od Yinyoo ;).

 

* - zauważyłem, że Yinyoo BK2 potrafią być wybredne jeśli chodzi o źródło. Nie za bardzo dogadywały się z moim mDSD (dźwięk bywał nieco ostry i zapiaszczony) i SC808 połączonym na co dzień z moimi SOMiCami V2 (na op ampach 2x JRC4580D + LM4562NA dźwięk był trochę za jasny i pogłosowy). Nie było za to problemu z DX150 (AMP6) i Galaxy S4, i na obu tych urządzeniach BK2 słuchało mi się (i nadal słucha ;)) bardzo przyjemnie.

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje grały normalnie Yinyoo Bk2. Tzn. dużo szło wysokich tonów w komin, co mnie odrzuciło, ale to chyba normalne w tego typu słuchawkach. Jakiegoś szoku nie przeżyłem względem fatalnego SQ prosto z pudełka. Nie wygrzałem ich jednak, więc powinno być nawet lepiej z czasem. 

 

 

Z ciekawostek wyłapanych ze świata: Yinyoo V2 doczekały się już 3 rewizji. Niestety nie były one oznaczane przez sklep i aktualnie ludzie mają teraz rożnie grające V2. Więcej możecie poczytać w komentarzach.. "Larry Fulton Guys, Miss Liu (Wooeasy) and I are still tuning the V2. What Igor has shown here is the FR of version #3. There will be a version #4."

 

 

6 godzin temu, Najner napisał:

 

2. Praca na takiej taśmie to dla mnie jeden z wymiarów piekła :l

 

+1

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie doki dla basoluba😉bez ostrej, krzykliwej góry z odłączanym kablem, muza techno, pop, rock, edm do 50$, muszę coś kuzynowi polecić, ja przeszedłem na jaśniejszą stronę mocy 😂 słyszałem o whizzer bas za 139 zł ale ponoć wrażliwe na ruchy głową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ppmuzyk napisał:

jakie doki dla basoluba😉bez ostrej, krzykliwej góry z odłączanym kablem, muza techno, pop, rock, edm do 50$, muszę coś kuzynowi polecić, ja przeszedłem na jaśniejszą stronę mocy 😂 słyszałem o whizzer bas za 139 zł ale ponoć wrażliwe na ruchy głową.

Bqeyz bq3 z Ak audio store z rabatem "Ryan"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności