Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

ZS3 od ZST różni się tylko większą ilością basu? Na gearbeście jest promo więc zastanawiam się czy jest sens brać ZS3 mając ZST... halp plx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolekcjonujesz słuchawki, lubisz bawić się ich dźwiękiem, nudno Ci żyć z jednymi (bardzo dobrymi i często drogimi) i trafia się "okazja"......
KZ ZS3 mają więcej basu niż KZ ZST, średnie są bardziej naturalne w KZ ZS3, góra jest podobna. Ulepszony - srebrzony, wymienny kabelek można dokupić i wykorzystać do obu.
Tych tanich "dobrych" chińskich doków jest trochę - Vivo XE800, Urbanfun HiFi, VJJB K4.... itd.
Warto wiedzieć jaką sygnaturę dźwiękową mają mieć słuchawki, z czym ma to grać, do jakiej muzyki... itd

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok może źle zacząłem, obecnie głównym źródłem z którego słucham jest pc z  Audiotrack Maya U5,  Behringer MS40  i  słuchawki w tym połączeniu to Superlux HD681 i AKG  GHS1

Moblnie - XiaomI Redmi Note 3 Pro z  Philips SHE3590, KZ ZS3, ZST, (posrebrzany, miedziany kabelek też mam + różnorakie tipsy).

Docelowo mysię nad  xDuoo X3 - maksymalny budżet.

Muzyka to  - rock, metal, jazz, electro, italo disco i alternatywne odmiany w/w.

Nie jestem znawcą audio i wystarczy mi brzmienie lekko ,,funnowe" w każdym paśmie.

@ strong6 do mojej listy czyli ( Urbanfun HiFi, ZhiYin Z200,Senfer PT15, VJJB K4) dodam jeszcze Takstar Ingping H60 z Twojej sygnaturki.

 

 

 

 

Edytowane przez Soundtrack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Thx Inszy, strong6, Weird_O  za odpowiedz, tak jak się spodziewałem, czeka mnie zakup nie tylko jednej pary, ostatnio lubię zdobywać nowe doświadczenia z audio i żonglować słuchawkami.

Co do  jazzu, electro i disco ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu szukam doków głównie do cięższego metalowego grania i jak do tej pory zastanawiałem się między Urbanfunami, KZ ZST, VJJB K4, jednak @Inszy swoją wypowiedzią raczej przekonał mnie do ZhiYin 2000 :) Może jednak coś innego od ZhiYin lepiej zgra się z Galaxy S2 (za jakiś czas iP 6S) ? Brzmieniowo nie oczekuję niczego konkretnego, jednak słuchawek dla 'basolubów' wolałbym uniknąć. 

W przypadku ZhiYin, polecacie wersję z odpinanym kablem? Warto coś do nich dokupić (tipsy, kabel)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kaswob napisał:

Od pewnego czasu szukam doków głównie do cięższego metalowego grania i jak do tej pory zastanawiałem się między Urbanfunami, KZ ZST, VJJB K4, jednak @Inszy swoją wypowiedzią raczej przekonał mnie do ZhiYin 2000 :) Może jednak coś innego od ZhiYin lepiej zgra się z Galaxy S2 (za jakiś czas iP 6S) ? Brzmieniowo nie oczekuję niczego konkretnego, jednak słuchawek dla 'basolubów' wolałbym uniknąć. 

W przypadku ZhiYin, polecacie wersję z odpinanym kablem? Warto coś do nich dokupić (tipsy, kabel)?

nie wiem jak K4, ale moim zdaniem Urbany i ZST mają sporo basu.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K4 mają fajny bas, jest go w sam raz, jest dobrej jakości, nie zalewa innych pasm ale też sporo zależy od źródła. Na moim xduoo x2 potrafiły zamulić.

@Inszy z tego co pamiętam też je polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako, że moje senfery vt66 już trochę się rozlatują, to czy są może jakieś docki, które zgrałyby się z ZTE Axon mini? Gra nienajgorzej ale jest trochę cichy. Melodyjki takie zróżnicowane ale  raczej w granicy średnio-góra niż bas. Czy urbanfuny mogłyby być czy jest coś lepszego w podobnej cenie ? Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem wiele postów z tego tematu ale nadal nie mogę wybrać odpowiednich słuchawek dla mnie, moimi obecnymi słuchawkami dokanałowymi są : philips she3590 jak wiadomo grają mocno „V'ką” i podobnego grania szukałbym w moich nowych chińczykach. Coś możecie mi polecić? Myślałem nad:

-ROCK Zircon

-UiiSii HM7

-kz zst


Strasznie różne opinie są o rock'ach i kz więc sam już nie wiem dlatego proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca użytkuje KZ ATE .

Generlanie słuchawki bardzo na plus, zwłaszcza w swojej cenie.

Mam też dwie uwagi.

1 .Niestety nie są zbyt wygodne, męczą moje uszy

2. Bardzo, bardzo dużo zależy od użytych wkładek. Mi najbardziej odpowiadają z COMPLY albo triflange

 

I teraz moje pytanie czy KZ ZST są mniejsze wymiarami od tych ATE? Po zdjęciach ciężko wywnioskować :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś zdjęcia więc wiesz, że KZ ZST bardziej wpisują się kształtem w fizjologię ucha. ATE są w tej kwestii bardziej kanciaste.

Ja po dopasowaniu i przyzwyczajeniu się do ZST zapominam, że mam coś w małżowinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności