Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy zakup od kolegi z Chin. Urbany już na WER Warszawa, zamówione 08.03, szybko, coś za szybko..

Napisz coś jak już ich posłuchasz.

Ja na swoje już miesiąc czekam.

Coś się wloką, co masz na trakingu jak wyśledzisz przesyłkę? Edytowane przez cortez5g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanfuny - bajka :) - skrobnijcie co nieco o nich jak już będą w łapach, a raczej w uszach.

A mnie poczta polska dziś dostarczyła chiński srebrzony kabelek, który zamawiałem do KZ ZS3, a pasuje też do KZ ZST.
Podwójna korzyść, podwójna zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanfuny - bajka :) - skrobnijcie co nieco o nich jak już będą w łapach, a raczej w uszach.

 

A mnie poczta polska dziś dostarczyła chiński srebrzony kabelek, który zamawiałem do KZ ZS3, a pasuje też do KZ ZST.

Podwójna korzyść, podwójna zabawa :)

A ja czekam na ten kabelek od 10 dni powinien być. Na ebaju zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem stąd:
https://pl.aliexpress.com/item/KZ-ZS3-Silver-Upgrade-Earphone-Cable-0-75mm-Detachable-Audio-Cord-3-5mm-3-pole-Jack/32790979592.html?isOrigTitle=true
​Brałem do KZ-ZS3, szedł równy miesiąc.
Dobrze pasuje do KZ ZST, właśnie go odsłu****ę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZST grają interesująco, w tej chwili Carbo Tenore poszły w kąt, ale brak suwaka przy splitterze doprowadza do szału. Kto? Ja się pytam kto wpadł na tak genialny pomysł?

I dlatego szybkie pytanie. Jakoś chałupniczo można taki suwaczek skonstruować, ale przy miernych zdolnościach manualnych? Bo na razie, korzystając z paskudnej pogody, skleiłem przewody taśmą biurową i schowałem pod kurtką :ph34r:

Ponieważ dzisiaj przyszedł wpisywany już w temacie "Silver Upgrade Earphone Cable Detachable..." to czym prędzej go podpiąłem, założyłem bluzę, kabel pod bluzę i outdorowy atak ;)

Po zakończeniu testu jedno wiem na pewno, za diabła nie zatęsknię za oryginalnym dołączanym do KZ ZST :D

Ergonomia +10 Nawet bez użycia klipsa zapominałem, że nie korzystam z BT

Dźwiękowo +2 Nieco lepiej poukładana scena, wyraźniej słychać, gdzie stoi śpiewak, a gdzie łomoce pan od perkusji. Ta zmiana dość wyraźna, bo od razu zauważalna outdoor. Dodatkowo nieco bardziej sterylne granie, ale to już mniej rzucające się w ucho.

 

A tak przy okazji założyłem opisywane tutaj wcześniej niebieskie tipsy na Axgio Sprint Sport. Od razu zniknął walący po głowie bas, dzięki czemu słuchawki stały się zdecydowanie bardziej cywilizowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Urbany od tygodnia i są fantastyczne, z Audioheaven Z6 zgrywają się bardzo dobrze, samo brzmienie to równowaga wszystkich tonów z dużą klarownością dźwięku,sceną, z sub basem ładnie podkreślonym w tych miejscach, gdzie to potrzebne w utworze, bez zanieczyszczania reszty pasm, po prostu chce się w nich słuchać muzyki! (do póżnej nocy kuźwa?)

 

Aha samowilem je z tymi tipsami:

 

http://s.aliexpress.com/NVj6zQb6

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

KZ ZST grają interesująco, w tej chwili Carbo Tenore poszły w kąt, ale brak suwaka przy splitterze doprowadza do szału. Kto? Ja się pytam kto wpadł na tak genialny pomysł?

I dlatego szybkie pytanie. Jakoś chałupniczo można taki suwaczek skonstruować, ale przy miernych zdolnościach manualnych? Bo na razie, korzystając z paskudnej pogody, skleiłem przewody taśmą biurową i schowałem pod kurtką :ph34r:

Ponieważ dzisiaj przyszedł wpisywany już w temacie "Silver Upgrade Earphone Cable Detachable..." to czym prędzej go podpiąłem, założyłem bluzę, kabel pod bluzę i outdorowy atak ;)

Po zakończeniu testu jedno wiem na pewno, za diabła nie zatęsknię za oryginalnym dołączanym do KZ ZST :D

Ergonomia +10 Nawet bez użycia klipsa zapominałem, że nie korzystam z BT

Dźwiękowo +2 Nieco lepiej poukładana scena, wyraźniej słychać, gdzie stoi śpiewak, a gdzie łomoce pan od perkusji. Ta zmiana dość wyraźna, bo od razu zauważalna outdoor. Dodatkowo nieco bardziej sterylne granie, ale to już mniej rzucające się w ucho.

 

A tak przy okazji założyłem opisywane tutaj wcześniej niebieskie tipsy na Axgio Sprint Sport. Od razu zniknął walący po głowie bas, dzięki czemu słuchawki stały się zdecydowanie bardziej cywilizowane.

 

Dokładnie zgadzam się z tym co napisałeś.

Ja podszedłem do sprawy trochę inaczej.

Wpiąłem do Geek Out'a spliter słuchawkowy, do jednej dziurki splitera wpiąłem oryginalne kable, do drugiej dziurki w spliterze kabelki srebrzone.

Jedną słuchawkę wpiąłem w stary kabel, drugą słuchawkę w srebrzony. Jest na pewno zauważalnie mniej basu i chyba dzięki temu reszta pasma dźwiękowego jest bardziej wyeksponowana. Tyle dodam od siebie :)

 

Mam Urbany od tygodnia i są fantastyczne, z Audioheaven Z6 zgrywają się bardzo dobrze, samo brzmienie to równowaga wszystkich tonów z dużą klarownością dźwięku,sceną, z sub basem ładnie podkreślonym w tych miejscach, gdzie to potrzebne w utworze, bez zanieczyszczania reszty pasm, po prostu chce się w nich słuchać muzyki! (do póżnej nocy kuźwa)

 

Aha samowilem je z tymi tipsami:

 

http://s.aliexpress.com/NVj6zQb6

Bardzo się cieszę, że zasłu****esz się Urbanami. Ja też je tak odbieram :)

 

@aresorek - KZ ZST i KZ ZS3 są warte polecenia. Nosi się je OTE. Na gearbeście chyba są najtaniej.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałem trochę czasu posłuchać MEMT X5 i tradycyjnie hajp jest mocno przesadzony.

Jednak nie są to słabe słuchawki, co to, to nie. Małe, wygodne, zaskakująco przestrzenne w graniu, ale moim zdaniem ich największą zaletą są wokale, które brzmią naprawdę naturalnie i raczej nie kojarzę nic lepszego pod tym względem w tym zakresie cenowym. Co ciekawe, średnica jest nieco cofnięta, więc powinno to trochę kaszanić odbiór śpiewu, a jednak jest bardzo dobrze.

Z minusów - za wolny i zbyt mało zróżnicowany bas oraz za szybko wygaszane soprany. Do tego kabel mocno mikrofonuje, jest za sztywny i całość ciągnie chińskim zapachem.

 

Czy są jasne w odbiorze? Nie powiedziałbym. A ze względu na złagodzoną górę oraz podbity bas, wręcz bym je parował z jasnymi źródłami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Panowie kolejnego (nowego) do elektroniki polecacie ? Były już Remax 800 MD, zamierzam sprawdzić RHA MA350. Ale może coś z Chin ? ZST raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły do mnie KZ ZS3 i dzisiaj wiem, że będę chciał je opchnąć dalej.

Tulejka nie polubiła się z moim uchem. Ciężko dopasować tipsa.

Z racji tego niedopasowania grają jakoś tak słabo.

Wolę KZ ZST, które elegancko siedzą w uchu, tipsy pasują i grają dla mnie z większą kulturą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbany dotarły, porównać je mogę tylko do wysłużonych SM-E10. Graja ròwniej na całym paśmie, góra przyjemna , środek dobry, bas może nie tak misiowy jak w E10, ale fajny, punktowy i dynamiczny. Scena szersza i jak by wiecej powietrza było. Dla mnie Urbany miażdżą SME10 do tego kosztują ponad 2x mniej, z czystym sumieniem polecam. Minus to tipsy w zestawie, proponuje odrazy zamówić inne, ja wziąłem jakieś niebieskie za dolca. Lipa w tym że Urbany są dla siostry.
Jak byście je porównali do Remax 800md, gr07, szukam czegoś metalu i elektroniki do ok.80$ grało by z Shanling m1?


Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności