Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@Panie Ciasteczko, chwilowo nie mam ich pod ręką, będę miał wieczorem, lub jutro to coś napiszę. Nie wiem czy uda mi się wydać lepiej 8,5$ (Bo do lorda jeszcze nie wysłałem :ph34r:, za dużo nauki w tym tygodniu....).

Przesiadka z etów, aż tak bardzo nie boli. W mokach candy miałem wrażenie iż ktoś wyciął tak 35-40% grania, w ks nie mogę tego powiedzieć. Środek w candy przy porównaniu do ks wypada bardzo słabo. Są bardzo szczegółowe z powodzeniem słuchałem na nich muzyki trance, albientu, psychillu.

Gdy dojdą do Lorda to on coś więcej będzie mógł powiedzieć, on ma sporo tanich pcheł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z KZ ZST. Wypada jeden wtyk do słuchawki. Po prostu słabo trzyma się w gnieździe. Słuchawka często upada po wyjęciu z ucha. Myślałem czy nie rozepchać od siebie te dwa bolce w kablu, ale trochę się boję, że ułamię. Czy ktoś tu już miał taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senfer UE - doki od Senfera. Ktokolwiek widział, ktokolwiek (coś) wie ?

https://pl.aliexpress.com/store/product/SENFER-UE-Custom-Made-As-UE900-SE846-Around-Ear-Earphone-HIFI-Monitor-Headphones-Noise-Cancelling-Headset/519064_32520404631.html

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę polećcie coś w cenie ok 50zł. Potrzebuje słuchawki dokanałowe (w tym momencie mam AKG K518 ale do biegania się nie nadają) Głównie słucham muzyki klubowej + rap więc pasuje by miały trochę nie dudniącego bassu.

Zastanawiałem się nad ZhiYin Z2000 podoba mi się to że mają wymienny kabel.

 

Znajdę w tej cenie coś lepszego?

 

Z góry dziękuje.

Edytowane przez gringothc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z2000 lepiej brać bez wymiennego kabla, bo tak tanie wtyki mmcx mogą być bardzo wątpliwej jakości.

Ale do muzyki klubowej i rapu, to one raczej średnie będą. Bardziej pasują np. KZ ZS1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przerażają mnie ich wymiary... ale Z3 przez apke mobilną kosztują 7,89$ (jescze przez ok 5h) czyli naprawde fajna kwota.

Czy w tej cenie znajdzie coś porównywalnego ale mniejszego?

 

Czy może lepiej dołożyć do VJJB K4 (na ali 15.19$)?

Edytowane przez gringothc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z2000 lepiej brać bez wymiennego kabla, bo tak tanie wtyki mmcx mogą być bardzo wątpliwej jakości.

Ale do muzyki klubowej i rapu, to one raczej średnie będą. Bardziej pasują np. KZ ZS1.

A ten kabel niewymienny w miarę dobrej jakości? Bo zastanawiam się, a po zdjęciach nie wygląda najlepiej i boję się, że nie pożyje zbyt długo.

Kilka stron wcześniej polecałeś jednak z wymiennym kablem - ale rozumiem, że powodem było tylko to, że akurat ktoś potrzebował kabel z mikrofonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mówimy o Z2000, a tych nigdy nie polecałem z wymiennym kablem. Można kupić jednak inne, droższe, w których takie rozwiązanie ma rację bytu.

 

W ZhiYin oryginalny kabel jest całkiem solidny, choć znam przypadek, gdzie skrętka się "odkręciła" i żyły się rozeszły osobno. Słuchawki dalej działały, ale estetyka i ergonomia mocno spadły. Takie jednak ryzyko w zakupie budżetówek - gdzieś producent musi oszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze KZ IE80 to odpuść, raczej stare i nikt ich obecnie nie poleca/kupuje jesli chodzi o KZ, polecane sa KZ ZST (mam i chwale sobie), ZS3, ATE, ATR, reszta uznane modele oprócz Einsear i Aear nie bardzo kto je miał i słuchał. Dulcimery i K4s polecane dla basowego brzmienia, Urbany dla zrownowazonego, sa osoby, ktore je mają tutaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności