Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale widzisz ch-kę? Już z ch-ki można było wywnioskować że będą waliły basem i cięły na wysokich ;) .


np. urbanfuny są opisywane jako zrównoważone i to można też wywnioskować z ch-ki na stronie https://audiobudget.com/product.php?brand=URBANFUN&id=Hi-Fi

Edytowane przez Oskar2905
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. takie kz ie80 są zrównoważone i to też widać https://audiobudget.com/product.php?brand=KZ&id=IE80 wiele osob ich nie poleca, ale mnie kuszą bo maja możliwość regulacji ilości basu (mają takie małe pokrętło na obudowie i ono chyba reguluje bass reflex/otwór stratny czy co tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. takie kz ie80 są zrównoważone i to też widać https://audiobudget.com/product.php?brand=KZ&id=IE80 wiele osob ich nie poleca, ale mnie kuszą bo maja możliwość regulacji ilości basu (mają takie małe pokrętło na obudowie i ono chyba reguluje bass reflex/otwór stratny czy co tam jest.

Daj znać jak to rzeczywiście gra jeśli posłuchasz. Oryginały mńie kiedyś bardzo interesowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepiku z telefonami w SDH Feniks widziałem dziś doki o nazwie Electronic Music. Mimo,że lubię elektronikę, na wszelki wypadek...NIE KUPIŁEM :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JVC FRD-80Z. Odsłuchałem dzięki uprzejmości Jaro54 (Dziękuję !) Ciekawe słuchawki z fajnym przestrzennym graniem. Brzmienie lekko cyfrowe. Dla mnie do użytku tylko nieruchomo. Bo w ruchu wypadają. Problem typowy dla moich uszu. Dość mocny ale "zdrowy" bas. Jest tam gdzie go potrzeba. Oceniał je kiedyś Maciux na zakupku wraz z wersją 60. I chyba mam podobne wrażenia, z wyjątkiem wygody. No ale pod względem doków jestem ekscentryczny ;) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które tanie Chińczyki, tak do 100 zyla, grają względnie podobną charakterystyką do RHA T20? Coś w miarę równego, ew. V-kowego szukam. Większość doków, których słuchałem, zbyt basowa jest, Takie CL750 czy CL1 nawet mi pasują, więc prędzej jaśniejsze niźli w drugą stronę, aczkolwiek dół też zaakcentowany sensownie ma być.

Przydałyby mi się doki, ale szkoda mi wydawać więcej pieniędzy. Coś na aliexress bym zamówił sobie. Te wychwalane KZ ZST jaką charakterystykę mają? Odczepiany kabel w nich jest bardzo dużym plusem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałeś pecha, Moja wysłana 6 stycznia dotarła 22 stycznia czyli 17 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ZST dzisiaj przyszły (niecały miesiąc), ale raczej ich obecnie nie posłucham - tyle co walczyłem z zapaleniem ucha - ale przez tę chwilę, którą miałem je w uszach mogę powiedzieć, że mają potencjał, ale jak dla mnie mogą być trochę zbyt basowe (zobaczymy jak trochę pograją, bo z GR07BE miałem takie same odczucia, a teraz basu jest idealnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz słuchawki przyszły po 7 dniach roboczych z magazynu z Niemiec, kupowane na ali :)

Moje szły z Chin przez Estonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazl nikt z Szanownych grzebiac po chinskich serwisach tych Axgio Sprint bezprzewodowych w ludzkiej cenie? Jak byly wszedzie dostepne za grosze, to sie nie moglem zdecydowac. A teraz juz ze 2 miechy slad po nich zaginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazl nikt z Szanownych grzebiac po chinskich serwisach tych Axgio Sprint bezprzewodowych w ludzkiej cenie? Jak byly wszedzie dostepne za grosze, to sie nie moglem zdecydowac. A teraz juz ze 2 miechy slad po nich zaginal.

No tak już jest w chinach. Rotacja modeli jest spora. Ja tak samo chciałem pewne doki, ale już ich nie ma :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazl nikt z Szanownych grzebiac po chinskich serwisach tych Axgio Sprint bezprzewodowych w ludzkiej cenie? Jak byly wszedzie dostepne za grosze, to sie nie moglem zdecydowac. A teraz juz ze 2 miechy slad po nich zaginal.

Niewiem czy 32 z hakiem franków szwajcarskich to co cię satysfakcjonuje to są tu https://www.tinydeal.com/axgio-sprint-sport-stereo-bluetooth-41-wireless-earphone-f-iphone-7-p-161862.html lub na amazonie amerykańskim ale wysyłka tylko USA za to 9,99 $ https://www.amazon.com/Axgio-Sprint-Bluetooth-Adjustable-Sweatproof/dp/B0123KN5TC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj: nauszne słuchawki z Chin do 15-20$? Znajdę coś? Najlepiej zamknięte. Słucham głównie rapu, ale także trochę rocka i jazzu. Źródłem będzie póki co xDuoo X2 oraz laptop. Coś polecacie czy lepiej dozbierać i kupić coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie znalazl nikt z Szanownych grzebiac po chinskich serwisach tych Axgio Sprint bezprzewodowych w ludzkiej cenie? Jak byly wszedzie dostepne za grosze, to sie nie moglem zdecydowac. A teraz juz ze 2 miechy slad po nich zaginal.

Niewiem czy 32 z hakiem franków szwajcarskich to co cię satysfakcjonuje to są tu https://www.tinydeal.com/axgio-sprint-sport-stereo-bluetooth-41-wireless-earphone-f-iphone-7-p-161862.html lub na amazonie amerykańskim ale wysyłka tylko USA za to 9,99 $ https://www.amazon.com/Axgio-Sprint-Bluetooth-Adjustable-Sweatproof/dp/B0123KN5TC
Pierwsze to 32$, to jednak za drogo w porownaniu z poprzednia cena i innymi dokami BT. A drugie to jak napisales, bez szipu do PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj: nauszne słuchawki z Chin do 15-20$? Znajdę coś? Najlepiej zamknięte. Słucham głównie rapu, ale także trochę rocka i jazzu. Źródłem będzie póki co xDuoo X2 oraz laptop. Coś polecacie czy lepiej dozbierać i kupić coś lepszego?

Jeśli chodzi o wygodę to na pewno edifiery k710.

 

Wyjęte z pudełka były średnie.

Po jakimś miesiącu grania są całkiem przyjemnie.

Niestety nie jestem w stanie zestawić ich z niczym podobnym w tej cenie. U mnie też grają z xduoo x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj: nauszne słuchawki z Chin do 15-20$? Znajdę coś? Najlepiej zamknięte. Słucham głównie rapu, ale także trochę rocka i jazzu. Źródłem będzie póki co xDuoo X2 oraz laptop. Coś polecacie czy lepiej dozbierać i kupić coś lepszego?

Jeśli chodzi o wygodę to na pewno edifiery k710.

 

Wyjęte z pudełka były średnie.

Po jakimś miesiącu grania są całkiem przyjemnie.

Niestety nie jestem w stanie zestawić ich z niczym podobnym w tej cenie. U mnie też grają z xduoo x2

 

podasz link skąd kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności