Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę fakt, że na Ali tylko jeden sklep je sprzedaje, to ciężko trafić na niepewny link ;)

http://www.aliexpress.com/item/New-ZhiYin-Z2000-Dynamic-Unit-In-Ear-Earphone-DIY-HIFI-Headphone-Headset-With-MMCX-Cable-PK/32641091716.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły z2000. Są ok, zobaczymy po wygrzaniu. Kabel w nich to żart (mam z odpinanym) jest tak filigranowy. Za to hybrydy od xiaomi grają jako tako (dużo dołu), ale połączone z telefonem od nich mają efektor do tego modelu słuchawek i brzmi to świetnie D:. Serio miałem wrażenie, że słyszę namiastkę 846 (jeśli chodzi o charakterystykę) na poziomie tylko trochę niższym niż gr07 i na wyższym niż z2000. Zobaczymy po wygraniu i parowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły moje Vivo z aukcji za 18 USD. Jak dla mnie wyglądają na oryginalne. Tutaj zdjęcia - http://imgur.com/a/7rpHW
Jakieś początkowe spostrzeżenia? Chyba pierwsze słuchawki na których nie miałem problemów z sealem na oryginalnych gumkach. Zawszę musiałem coś kombinować z piankami, ułożeniem w uchu. Tutaj myk OTE na średnich gumkach i siedzą idealnie. W kwestii dźwięku tylko chwilę podłączyłem do stacjonarki żeby sprawdzić czy działają. Właśnie mam wychodzić, zgram muzykę na telefon i zobaczę jak się spisują ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły moje Vivo z aukcji za 18 USD. Jak dla mnie wyglądają na oryginalne. Tutaj zdjęcia - http://imgur.com/a/7rpHW

Jakieś początkowe spostrzeżenia? Chyba pierwsze słuchawki na których nie miałem problemów z sealem na oryginalnych gumkach. Zawszę musiałem coś kombinować z piankami, ułożeniem w uchu. Tutaj myk OTE na średnich gumkach i siedzą idealnie. W kwestii dźwięku tylko chwilę podłączyłem do stacjonarki żeby sprawdzić czy działają. Właśnie mam wychodzić, zgram muzykę na telefon i zobaczę jak się spisują ;)

Ale się dobrze złożyło! Sam jestem nimi zainteresowany.

Przyłączam się do prośby o wrażenia odsłuchowe i ewentualne porównanie do RHA MA750 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to GR07 to podobno ok 100h. Ale pierwsze wrażenia jak najbardziej wskazane. A z tego co pamiętam Bamboszek miał styczność z którymiś vsonicami, Więc może coś podpowie. Ja miałem styczność tylko z vsd5 krótki czas i bardzo mi pasowały. Znajdowały się tuż za moją top5 iem. Więc te mają szanse na na niezły start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei pojawiły się dwie nowe pary doków hybrydowych:

- Remax RM-800MD

- Senfer 4in1

 

Na razie tylko krótkie odsłuchy, Senfery dziś odebrane, więc nie ma mowy o wygrzaniu, ale dają radę, oj dają.

Pierwsze opinie oczywiście bardzo ostrożne, ale Remaxy z chęcią bym sobie porównał do MA750. Kopułki trochę za plastikowe w dotyku, ale bardzo dobre wyposażenie.

Z kolei Senfery grają dość jasnym V z lekko wycofaną średnicą i akcentem na sopranach. W metalu trochę za lekkie, w klasyce w sumie zaliczyłem szczękospad gdy się spojrzało na cenę (a bez patrzenia jest naprawdę fajnie). Wykonane chyba z cyrkonu, ciężkie bydlęta z nich, ale w uszach siedzą dobrze. Kabelek odpinany (MMCX), ale za wyposażenie robi etui noname i cztery pary gumek (z czego w jednej mam dziurę z boku).

 

Przyszły z2000. Są ok, zobaczymy po wygrzaniu. Kabel w nich to żart (mam z odpinanym) jest tak filigranowy.

 

A czego się spodziewałeś przy cenie za całe słuchawki, jak za pół normalnego kabla? :D

Pewnie nędznej jakości wtyki i badziewny kabelek, co może (aczkolwiek nie musi) negatywnie wpływać na dźwięk. Dlatego nie widziałem sensu w dopłacaniu do czegoś takiego i dzięki temu mam całkiem fajny przewodzik na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RHA i vsoników niestety nie słuchałem. W zasadzie to ostatnio mało co IEMów przerzuciłem bo UE700 zakończyły mi poszukiwana. Logitechy jednak padły i potrzebowałem jakiegoś zastępstwa.

No to tak dzisiaj po kilkudziesięciu minutach słuchania - za tą cenę genialny zakup. Wygodne, nieźle izolują, pilot czasami też jest przydatny. Jak mi się jeszcze uda nałożyć na nie pianki Shure to byłoby idealnie. Dosyć dobrze wykonane. Kabelek co prawda jest cienki ale nie powinno być źle, coś jak w słuchawkach Apple. Pod względem dźwiękowym pierwsze luźne spostrzeżenia - spodziewałem się że będą ciemne a mają stosunkowo dużo wysokich, scena dosyć mała, trochę brakuje pazura w cięższych gatunkach. Ogólnie jednak pozytywnie. Zaznaczę jeszcze że odsłuchy były krótkie i nie brać tego jako wyrok ostateczny.

A WER Warszawa ostatnio jakoś dłużej paczki przetrzymuje. Kiedyś po wylądowaniu w Polsce paczki miałem ją 1-2 dni później w domu, teraz i z tydzień potrafią leżeć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pewnie łapie Pokemony :D

 

 

 

Dotarły moje Vivo z aukcji za 18 USD. Jak dla mnie wyglądają na oryginalne. Tutaj zdjęcia - http://imgur.com/a/7rpHW
Jakieś początkowe spostrzeżenia? Chyba pierwsze słuchawki na których nie miałem problemów z sealem na oryginalnych gumkach. Zawszę musiałem coś kombinować z piankami, ułożeniem w uchu. Tutaj myk OTE na średnich gumkach i siedzą idealnie. W kwestii dźwięku tylko chwilę podłączyłem do stacjonarki żeby sprawdzić czy działają. Właśnie mam wychodzić, zgram muzykę na telefon i zobaczę jak się spisują ;)

Ale się dobrze złożyło! Sam jestem nimi zainteresowany.

Przyłączam się do prośby o wrażenia odsłuchowe i ewentualne porównanie do RHA MA750 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości - skąd wiadomo, że to ten sam przetwornik, a nie podobny?

Bo kiedyś na Headfi pisali, że prawdopodobnie jest to ten sam driver co w GR07 MKI, ale później zrobił się hype, więc poziom sensownych wypowiedzi spadł praktycznie do zera, jednak chyba na 100% nikt tego nie potwierdził. Chyba że coś ominąłem, od dawna tego nie śledzę.

 

Ponawiam pytanie, bo przepadło.

Jakies doki na bluetooth z aptx do 150zl z przesylka mozliwie zblizone dopasowaniem i brzmieniem do JVC HA-KX100 i rzeczywiscie lepsze niz to co jest dostepne w Polsce?

Pytanie nie przepadło, po prostu praktycznie nikt się tu takimi słuchawkami nie interesuje, więc nie ma kto odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. ktoś porównywał bezpośrednio? nie wiem, czy @awayeah ich nie ma, to by mógł opisać coś dla szerszej publiki i by przynajmniej było wiadomo jak jest faktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności