Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

O to raczej ciężko. Remaxy RM-600M mają 200 i ogólnie są nieduże (jak to pojedyncze armatury). Jak ktoś nie ma nadzwyczaj wąskich kanałów, raczej nie powinny sprawiać problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadki na obu krańcach, trochę przyciemnione granie z całkiem fajną średnicą. Jak na budżetowe granie, to całkiem udany model, tylko nie do basowych kawałków.

Moje oddałem mamie do telefonu i jest zadowolona.

 

Na Hedfaju piszą, że grają niemal identycznie jak FAD Heaven Vl, ale chyba mieli uszkodzone te Finale.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję najlepiej grających doków w cenie do 25$/100 zł również wśród "nie chińczyków" z drugiej ręki np. Brainwavz S0. Chcę bas, ale nie przysłaniający sobą całej sceny, dużo szczegółów, ale mimo tego z jak najbardziej ciepłym graniem, no i najważniejsze, żeby był to jakościowy upgrade w stosunku do Brainwavz Alpha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłącze do pytania kubamaxa - czy nadal jednymi z najlepszych na świecie doków do 25 basów są mRice E300? Naturalny i przestrzenny dźwięk jeśli ktoś nie lubi V-ki.

Czy do tanich słuchawek z chin zaliczają się produkowane w chinach modele znanych marek? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim zakupem.

Słuchawki mixcder zakupiłem za 6$ (teraz trochę drożej).

Mimo tego że świecą jak psu wiadomo co to są bardzo wygodne i solidnie wykonane, klasa brzmienia podobna do wszystkich słuchawek jakie miałem do około 200zł. Bas ma bardzo mocny punch, a reszta bardzo poprawna. Przyrównałbym je do km660 tylko z mniejszą ilością niskiego basu i bardziej wyrazistą górą. Jak najbardziej polecam poczekać na kolejną promocje. f2e4633c1d94a9880c8b746ef8d5da35.jpg

 

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim zakupem.

Słuchawki mixcder zakupiłem za 6$ (teraz trochę drożej).

Mimo tego że świecą jak psu wiadomo co to są bardzo wygodne i solidnie wykonane, klasa brzmienia podobna do wszystkich słuchawek jakie miałem do około 200zł. Bas ma bardzo mocny punch, a reszta bardzo poprawna. Przyrównałbym je do km660 tylko z mniejszą ilością niskiego basu i bardziej wyrazistą górą. Jak najbardziej polecam poczekać na kolejną promocje.

 

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

a gdzie takie promo dorwałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pochwalę się moim zakupem.

Słuchawki mixcder zakupiłem za 6$ (teraz trochę drożej).

Mimo tego że świecą jak psu wiadomo co to są bardzo wygodne i solidnie wykonane, klasa brzmienia podobna do wszystkich słuchawek jakie miałem do około 200zł. Bas ma bardzo mocny punch, a reszta bardzo poprawna. Przyrównałbym je do km660 tylko z mniejszą ilością niskiego basu i bardziej wyrazistą górą. Jak najbardziej polecam poczekać na kolejną promocje.

 

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

a gdzie takie promo dorwałeś?
955bd21d473dfb59b1a8254abd250bf7.jpg

Aliexpress, tylko, że aktualnie jestem w Anglii więc miałem je w domu po 2 dniach.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około trzech-czterech tygodni. I niestety czasami trzeba poczekać aż tracking w Chinach ruszy.

 

Poszukuję najlepiej grających doków w cenie do 25$/100 zł również wśród "nie chińczyków" z drugiej ręki np. Brainwavz S0. Chcę bas, ale nie przysłaniający sobą całej sceny, dużo szczegółów, ale mimo tego z jak najbardziej ciepłym graniem, no i najważniejsze, żeby był to jakościowy upgrade w stosunku do Brainwavz Alpha.

Jak ma być ciepło, to Takstary Hi-1200.

 

Ja się podłącze do pytania kubamaxa - czy nadal jednymi z najlepszych na świecie doków do 25 basów są mRice E300? Naturalny i przestrzenny dźwięk jeśli ktoś nie lubi V-ki.

Czy do tanich słuchawek z chin zaliczają się produkowane w chinach modele znanych marek? ;)

E300 nie są ani naturalne, ani przestrzenne. Bardziej pasują tu ZhiYin Z2000 albo Senfery VT66.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadki na obu krańcach, trochę przyciemnione granie z całkiem fajną średnicą. Jak na budżetowe granie, to całkiem udany model, tylko nie do basowych kawałków.

Moje oddałem mamie do telefonu i jest zadowolona.

 

Na Hedfaju piszą, że grają niemal identycznie jak FAD Heaven Vl, ale chyba mieli uszkodzone te Finale.

kusi mnie, żeby zamówić te Remaxy RM-600M, głównie przez mniejszą tulejkę. potrzebuję jakiegoś taniego substytutu dla audeo, w sytuacjach kiedy mogę je uszkodzić (np do snu). charakterystyka grania będzie dość podobna? czy zupełnie co innego niż audeo? na headfaju też piszą, że grają średnicowo. może byłoby choć trochę podobnie, tyle że na niższym poziomie sq.

 

ps. a te próbowałeś? lub jakieś inne Boarsemany.

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-Boarseman-CX98-In-Ear-Earphone-3-5MM-Hifi-In-Ear-Headset-Dynamic-Headphone-For/32544113443.html

na audiobudget górują w rankingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitajec się nie śpieszy :D w tym czasie paczki z HK mi poprzychodziły, a słuchawek nawet tracking nie widzi xD PS dzięki Inszy, wziąłem finalnie 2 pary dla siebie i połówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby były kolejne zadowolone osoby ;)

 

@gregdezet - RM-600M koło Audeo nawet nie leżały. Ciemniejsze, mniej precyzyjne, z gorszym basem. Tyle że tanie, brzmią nieźle jak na swoją cenę i są solidnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tanie w pudełku to 100% fake. Z tego co się dowiedziałem oryginalne w pudełku chodzą po 99$. Jest jeszcze wersja OEM w samym woreczku z 2 parami tipsów którą można dorwać znacznie taniej. Najważniejsze żeby miały ruchomą tulejkę. Podrabiane się nie ruszają. Tutaj są po 18$. Sklep niby dosyć świeży ale mają 100% pozytywów no i w opisie jest "100% Original VIVO". Moje UE700 kończą żywot, dzisiaj wysłali XE800 więc niedługo powinienem się przekonać jak to wygląda ;) W ostateczności pozostaje założyć spór jeżeli jednak okazały by się fejkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tanie w pudełku to 100% fake. Z tego co się dowiedziałem oryginalne w pudełku chodzą po 99$. Jest jeszcze wersja OEM w samym woreczku z 2 parami tipsów którą można dorwać znacznie taniej. Najważniejsze żeby miały ruchomą tulejkę. Podrabiane się nie ruszają. Tutaj są po 18$. Sklep niby dosyć świeży ale mają 100% pozytywów no i w opisie jest "100% Original VIVO". Moje UE700 kończą żywot, dzisiaj wysłali XE800 więc niedługo powinienem się przekonać jak to wygląda ;) W ostateczności pozostaje założyć spór jeżeli jednak okazały by się fejkami.

hmm, jak na sklep wiszący 4 lata na ali, trochę mało mają komentarzy z transakcji. ale może warto zaryzykować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałem sprzedawcę od tych XE800 po 5 dolców, czy są oryginalne skoro normalnie sprzedaje się je po minimum 25$.

 

odpowiedź:

Bunny chen: i do not konw , i orde from china *

przynajmniej nie ściemnia, że oryginały :D

 

 

*pisownia oryginalna

Edytowane przez gregdezet
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, Kinery BAS02 wróciły do sprzedaży:

http://www.aliexpress.com/store/product/HIFI-In-ear-Earphone-DIY-Metal-Heavy-Bass-Sound-Quality-Music-Earphones-HIFI-Earbuds-DJ-Earphones/2178200_32706781531.html

 

Niby armatury, a brzmią bardziej jak micro-driver. Mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tanie w pudełku to 100% fake. Z tego co się dowiedziałem oryginalne w pudełku chodzą po 99$. Jest jeszcze wersja OEM w samym woreczku z 2 parami tipsów którą można dorwać znacznie taniej. Najważniejsze żeby miały ruchomą tulejkę. Podrabiane się nie ruszają. Tutaj są po 18$. Sklep niby dosyć świeży ale mają 100% pozytywów no i w opisie jest "100% Original VIVO". Moje UE700 kończą żywot, dzisiaj wysłali XE800 więc niedługo powinienem się przekonać jak to wygląda ;) W ostateczności pozostaje założyć spór jeżeli jednak okazały by się fejkami.

dotarły? ja nie wytrzymałem napięcia i zamówiłem te same :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności