Skocz do zawartości

Czego słuchasz w tym momencie?


Cwany

Rekomendowane odpowiedzi

Thomm, nie mam like. :wacko:

 

 

Nie przejmuj się tym :)

 

BTW: zebrać tyle ówczesnych (i poniekąd obecnych) gwiazd w jednym miejscu i o jednym czasie... tego mógł dokonać tylko Michael:

 

 

Po czym nawet po tym, co nagrywał nastąpił okres separacji, odcinania się od świata, zaczął mieć dość tego całego blichtru, który go otaczał i dlatego usłyszeliśmy coś takiego:

 

 

Majkelowe cry for help?

 

 

Janusz, dla większości osób Moore kojarzy się z nieśmiertelnym "Still got the blues", dla mnie zawsze będzie kojarzył się już z paryskimi przechadzkami.

 

 

Jeden z najlepszych wstępów gitarowych jakie w życiu usłyszałem. Gibson Les Paul, Gary...

 

:)

Edytowane przez Thomm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba największy sentyment do ,,After the War". Pewnie dlatego, że pierwszy raz słyszałem tą płytę na warcie w armii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych "wejść gitarowych":

 

Jak to jest, zakochać się w żonie najlepszego przyjaciela?

 

 

Aż dziwne, że to aż tak chropowato/brudno zagrane przez Erica. I to na Stracie. Ale widocznie tak miało być, chciał żeby zabrzmiało to tak, a nie inaczej.

 

:)

 

 

Kolejne z moich ukochanych gitarowych wstępów:

 

 

I jeszcze jedno:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z: "Ain't Talkin'..." to mi równo pojechałeś, przyznaję :D (dziękując jednocześnie).

 

Więc tak, "za karę":

 

 

Dave. Akustycznie.

 

:)

Tego nie przebiję, nie ma czym. Mój zespół, mój kawałek i do tego akustycznie, odlot.

Mogę tylko tym się posiłkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Santanę to "Europy" też nic nie przebije.

 

 

Ale ponieważ zawsze walczę do końca, to wzywam posiłki (posiłek? kanapka? :D) w postaci Roba:

 

 

 

Santanowo-popowo.

 

;)

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Tego nie przebiję, nie ma czym. Mój zespół, mój kawałek i do tego akustycznie, odlot". Dotyczy się Pink Floyd.

 

Teraz się już nie ,,podniesiesz". :D

https://www.youtube.com/watch?v=cWVaAKBJxfw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Teraz się już nie ,,podniesiesz". :D

https://www.youtube.com/watch?v=cWVaAKBJxfw

 

 

Tak myślisz? ;)

 

I jak Ci się wydaje? Dlaczego co jakiś czas jeżdżę na tyski Wartogłowiec zapalić świeczkę Ryśkowi i Goli?

 

 

I tak serio.

 

Dopóki będę żył - na tym nagrobku, (na którym miast zwykłego, miałkiego "R.I.P.", tudzież: "Spoczywaj w pokoju" jest wygrawerowane: "w życiu piękne są tylko chwile". Bo one są piękne. W naszym życiu. I tylko przez chwilę) będę tą świeczkę palił. Dla Rycha i Gośki.

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Teraz się już nie ,,podniesiesz". :D

https://www.youtube.com/watch?v=cWVaAKBJxfw

 

 

Tak myślisz? ;)

 

I jak Ci się wydaje? Dlaczego co jakiś czas jeżdżę na tyski Wartogłowiec zapalić świeczkę Ryśkowi i Goli?

 

 

I tak serio.

 

Dopóki będę żył - na tym nagrobku, (na którym miast zwykłego, miałkiego "R.I.P.", tudzież: "Spoczywaj w pokoju" jest wygrawerowane: "w życiu piękne są tylko chwile". Bo one są piękne. W naszym życiu. I tylko przez chwilę) będę tą świeczkę palił. Dla Rycha i Gośki.

 

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wystarczy już tych Van Halen

a teraz coś na ochłodę - świetny klimat

CLUSTER BUSTER z płyty KNEE - DEEP IN THE DEAD

a to co dzieje się po 25.10 to magia

płyta jest wspaniała a ich wcześniejsze dzieła też są genialne choć nieco inny klimat ale zawsze to będą początki lat 80-tych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do powyższego posta ala bundy'ego, to chętnie wrzuciłbym coś Slayera (którego osobiście bardzo sobie cenię), ale...

 

 

Pamiętam jak byłem łebkiem, ciągle puszczali to w radio, w tv, a ja... podkochiwałem się w tej Pani :D

 

I tak patrząc z perspektywy czasu to wcale się sobie nie dziwię - Kim była naprawdę piękną kobietą i nawet teraz, po tylu latach kiedy ogląda się jej występy to... B)

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności