Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Superlux HD 681 czy nadadzą sie do metalu/rocka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy te słuchawki nadadzą sie do tej muzyki?zależy mi na przyzwoitym dzwięku,jeszcze przez jakiś czas na integrze ale na świeta planuje kuopić lepszą dzwiękówke.Czy może ewentualnie do 120zł jeszcze jakieś słuchawki sie znajdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A integra nie będzie ich mocno ograniczać?pytam bo jeszcze do grudnia/stycznia troche czasu a nie chce sie męczyć ;) słyszałem że nawet z integrą grają świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych gatunków imo świetne;) Co do integry - grają bez problemu;) Pewnie by pokazały 100% mozliwości pod wzmacniaczem ale integra spokojnie starczy:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę się odnieść do CALi (a nie do Maxelli) i CALe z nimi nie mają szans :> Niemniej przy bardzo słabej integrze (tak jak moja VIA) będzie kiepsko, moja nie ma dosyć mocy żeby je dopędzić i grają kompletnie bezbasowo.

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłem na podróbki :) Brałem na allegro swoje i wszystko cacy :) Jeśli mogę ci polecić jeden porządny sklep na allegro to ada-music.

 

http://allegro.pl/sluchawki-superlux-hd681rd-hd-681-bonus-i2616080147.html#tabsAnchor

 

 

MP3 Store też ma swoje aukcje w tej samej cenie :)

 

http://allegro.pl/sluchawki-hifi-pro-superlux-hd-681-hd-681-sklepy-i2630517240.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie udało mi sie dozbierać troche kasy i teraz pytanie HD-668B czy HD 681 do muzyki rock/metal?

Do tej muzyki raczej HD681. Przede wszystkim mocniejszy bas mają, co się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jednak SL HD-330 do tej muzyki ZNACZNIE lepsze będą :)

W pełni popieram

Jeśli masz tylko integrę to SL HD 681 nie będzie problemu, do SL HD 330 potrzebny jest już jakiś wzmak bo to jednak 150 ohmów.

Trochę mit, bo HD330 są bardzo skuteczne. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, bo grały nawet z SGSa,a na integrze słucham ich na 20-30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mit, bo HD330 są bardzo skuteczne. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, bo grały nawet z SGSa,a na integrze słucham ich na 20-30%.

Tylko, że z integrami to trochę loteria, na niektórych słuchawki mogą brzmieć dobrze, a na niektórych jak kupa, jak mam integrę Realtek HD Audio i HD 681/HD 330 dobrze się zgrywały i nie było na pewno problemów z napędzeniem. Jak podłączyłem słuchawki pod laptopa siostry to dźwięk był straszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły i wciąż czuję jak dźwięk zmienia się na lepsze (wygrzewają się :) )

Pod FiiO E10 mają potężny wykom i świetną dynamikę, a bas jest na prawdę na poziomie.

Pod integrą niskiej jakości tracą mocy w basie i dynamiki (stają się trochę spokojniejsze), ale i tak pokazują pazur.

Spokojnie połykają 668b przy rocku :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktores z tych drozszych superluxow bylyby lepsze do tego rodzaju muzyki, przy okazji moze tez do rocka, ciezszych gitar?

HD330 są bardzo uniwersalne, zdecydowanie wolę je od HD681 do KAŻDEJ muzyki a zwłaszcza rocka/metalu (nie mają takiej męczącej góry jak HD681).

HD660 to zamknięta wersja HD330 - bardziej basowa i ponoć mniej udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności