Skocz do zawartości

Monster Beats MIXR


Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę tego potwierdzić organoleptycznie, ale jestem mocno przekonany, że M50 (kosztujące ok. 600zł) są w stanie zjeść MIXRy w przedbiegach. To nie jest 'hejtowanie' (w ogóle, nienawidzę ludzi, którzy używają tego pseudookreślenia), tylko zwrócenie uwagi na fakt, że już taniej można dostać sprzęt lepszy, no ale 'bez lansu included'. A koledze, który jest 'w ch*j bogaty' możemy tylko współczuć, że marnuje tak ogromne sumy na sprzęt poniżej standardu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, że odgrzewam temat, ale myślę, że może się to przydać kilku forumowiczom.

No więc ja mogę coś napisać odnośnie tych mixr'ów, bo kolega je ma (zresztą miał jeszcze beats pro i solo hd, bo jest w ch*j bogaty) i miałem okazję nieraz słuchać na nich muzyki. Sam mam AKG K450, niestety już znowu niesprawne ze względu na śmiesznej konstrukcji kabel. Ogólnie K450 to słuchawki z których byłem bardzo zadowolony, jedyne minusy to to, że słabo wytłumiały i właśnie miały niefajne kable. Mixr to słuchawki, które (moim zdaniem) są niepotrzebnie hejtowane, tylko dlatego bo Beats i drogie. Oczywiście Studio to była kompletna porażka, Solo HD to też słabe słuchawki, Pro w miarę dobre, ale cena... a Mixry grają bardzo fajnie głębokim basem, tony wysokie też fajnie słyszalne. Słuchawki akurat dla słuchaczy rapu, electro czy techno. Wygoda może być, daje radę się przyzwyczaić, wygląd możecie sami ocenić. 2 gniazda to też niegłupia opcja, choć jest to taki bajer dla normalnego słuchacza. Słuchawki te to moim zdaniem wielki sukces Monstera, choć oczywiście pewnie będą słuchawki lepsze od tego modelu. Ogólnie sądzę też, że są dość wytrzymałe. Jeżeli macie hajs, to raczej nie pożałujecie kupna. I chyba tyle.

 

Nie bedzie juz lepszych beatsow, bo zakonczyli wspolprace z monsterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak postawisz brzydką dziewczynę obok brzydszej to nie robi się ładna.
W sumie ciekawa analogia :P

Chodź nie do końca się zgadzam. Jak długo będziesz przebywał z brzydkimi dziewczynami to ta najmniej brzydka będzie wydawała się ładna :P Albo jakaś obiektywnie brzydka, może wydawać ci się ładna bo nie widziałeś jeszcze ładniejszej. Wiele zależy od tego gdzie przyjmiemy punkt odniesienia. No i dochodzą jeszcze kwestia wspomniana przez inszego, w tyle że w audio zamiast alkoholu mamy "olej z węża" xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka w porównaniu do brzydszej jest mniej brzydka, ale to i tak nadal nie czyni jej ładną - jedynie ładniejszą z dwojga. W audio nie powiemy, że za mało alkoholu - powiemy raczej, że za chude kable :P

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że sam się zacytuje:

Albo jakaś obiektywnie brzydka, może wydawać ci się ładna bo nie widziałeś jeszcze ładniejszej. Wiele zależy od tego gdzie przyjmiemy punkt odniesienia

Dlatego wiele osób mówi jak to świetnie grają te Beatsy, nie słuchając przy tym reszty "normalnych" słuchawek w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem tych Beats'ów. Faktycznie, nie są takie złe. Tak jak solo i studio uznaję za bezużyteczne, tak mixr są po prostu nie warte swojej ceny. Jednakże tyłka mi nie urwały i IMO k618 biją je na głowę. W k618 bas nie jest taki zamulony. Znaczy się... Może i dla niektórych jest, ale na pewno nie tak jak w beats'ach. A padów twardszych nie mogli zrobić chyba w tych mixr'ach :D

Edytowane przez hris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w jednym sklepie, nie dla idiotów, gdzie jest wielka witryna z Beatsami. Zaprosiłem sprzedawcę, dałem mu swoje HP100 i poprosiłem, żeby dał coś z Beatsów, co gra podobnie, tylko jest ładne, bo chce mieć ładne słuchawki. Facio posłuchał, zdjął słuchawki, przeprosił i zapytał czy ja sobie żartuję. Przecież te słuchawki musiały kosztować majątek, skoro tak grają, żadne Beatsy nawet się do tego nie zbliżają. A w ogóle to co to za firma? Jakaś Audiofilska, tak? Gdzie to kupić, za ile i kto to produkuje ?

 

Po prostu poszedłem do domu...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny sprzedawca !

A tu ktoś ma rację. Ludzie kupują Beats ze względu na reklamę, chęć pokazania się, design, modę, przykład. kolegów, referencje (znany MadaFaka poleca). Nie słuchają innych. A już Momentum dałoby lepsze efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ostatnio coś ta moda na bitsy się chyba skończyła. Bo jak kilka ostatnich razy byłem na mieście to nikogo w nich nie widziałem. Za to spotkałem kilka osób w innych słuchawkach.

A jeszcze wiosną to co chwila jakiś "gimbus" w nich leciał. Albo to może było tylko do osłony uszu aby nie było w nie zimno w wiosenne dni >_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ostatnio coś ta moda na bitsy się chyba skończyła. Bo jak kilka ostatnich razy byłem na mieście to nikogo w nich nie widziałem. Za to spotkałem kilka osób w innych słuchawkach.

A jeszcze wiosną to co chwila jakiś "gimbus" w nich leciał. Albo to może było tylko do osłony uszu aby nie było w nie zimno w wiosenne dni >_>

popękały chinole bo tylko 1/10 użytkowników stać na oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech dalej latają z tym na potęgę, ale u nas faktycznie mija to jak widzę.

 

 

Daliśmy radę z acta, damy radę z bitsami.

flaga.gif

 

 

A tak po prawdzie, to przeciętny młody Polak nie ma często możliwości wydać 1000 na słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności