Skocz do zawartości

Monster Beats MIXR


Skrillex

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś styczność z tymi słuchawkami? Wie jak grają? I proszę nie piszcie ciągle, że to ****o bo Monster i drogie(moja sprawa ile przepłace czy też nie), a jeśli tak to powiedzcie dlaczego(tyczy się ludzi którzy mieli na głowie te słuchawki). A może wyrywają się z rodziny i grają lepiej? Z góry dzięki za info.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oryginalne. Kupilem ale dla mnie bardzo ważny jest wygląd, gdyż będę ich używał na mieście i nie chcę chodzić w jakichś dziwolagach. Możesz mówić, że to szPan i poniekąd się z toba, zgodzę. No ale się rozpisalem szkoda, że nie na temat. Wracając do słuchawek jakims specem nie jestem ale postaram się cos napisać. :)

EDIT: No i przyszły. Wyglądają genialnie, moim zdaniem grają świetnie ale nie jestem żadnym specem więc ciężko mi porównać do innych. Jakby ktoś miał jakieś pytania to pisać, a ja spróbuje jakoś konkretnie odpowiedzieć. Ktoś kiedyś pytał gdzie jest ten 10 cyfrowy numer seryjny ja znalazłem jakiś, który wygląda na to naklejony na spodzie od tego kartonu co w nim leży pokrowiec(ta tekturka). Ogólnie mogę polecić. Mają bardzo fajną nie wiem jak to napisać "głębię dźwięku" bardzo dużo słychać, naprawdę przesiadłem się ze słuchawek za 300 i różnica jest ogromna, piosenki wręcz się różnią więc proszę nie wypisujcie, że Beatsy grają na poziomie słuchawek za 200-300 zł.

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj trochę słuchałem i mogę powiedzieć, że moim zdaniem grają bardzo czysto, głęboki dźwięk i świetny bas (nie wiem o co się do niego czepiacie). Po dzisiejszym dniu nie rozumiem kompletnie dlaczego te słuchawki są tak hejtowane. Czy jest to na zasadzie bo jest drogo i ktoś gdzieś powiedział, a jeśli się mylę to proszę o sprostowanie, bo po prostu nie jestem w stanie pojąć co wam w nich nie pasuje, zgodzę się, że jeśli ktoś słucha muzyki klasycznej to mogą mu nie przypaść do gustu(bas) no ale to są słuchawki tym reklamowane, reprezentują je raperzy i to też mówi do jakiego typu muzyki są przeznaczone. No to tyle ode mnie teraz czekam na ew. sprostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie nt. słuchawek nausznych tej firmy wyrosły na podstawie innych modeli niż ten, przez Ciebie posiadany. Sam miałem okazję słuchać 2 różne modele, i nie było to nic godnego polecenia, nie mówiąc o cenie. Być może tutaj jest podobnie jak z firmą skullcandy, która mimo całego chłamu potrafi ponoć wydać coś nawet sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj trochę słuchałem i mogę powiedzieć, że moim zdaniem grają bardzo czysto, głęboki dźwięk i świetny bas (nie wiem o co się do niego czepiacie). Po dzisiejszym dniu nie rozumiem kompletnie dlaczego te słuchawki są tak hejtowane. Czy jest to na zasadzie bo jest drogo i ktoś gdzieś powiedział, a jeśli się mylę to proszę o sprostowanie, bo po prostu nie jestem w stanie pojąć co wam w nich nie pasuje, zgodzę się, że jeśli ktoś słucha muzyki klasycznej to mogą mu nie przypaść do gustu(bas) no ale to są słuchawki tym reklamowane, reprezentują je raperzy i to też mówi do jakiego typu muzyki są przeznaczone. No to tyle ode mnie teraz czekam na ew. sprostowania.

A jak holografia, co ze stereofonią i ze środkiem oraz górą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to możliwe, to niech kolega spotka się z kimś kto już trochę sprzętu przerobił. Albo umówi się i mu wyśle do porównania z jakimś innym popularnym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D@rksid3 HAHAHAHAH TAK nie marze o niczym i nnym niż wysyłaniu słuchawek za grubą kasę komuś po to żebyście dowiedzieli się jak grają no proszę..... Jak tak chcesz to możesz kupić posłuchAĆ A potem oddać albo sprzedać.

Tylko wiesz... dla Ciebie to zabawne ale serio tu na forum takie akcje to nic nowego. Ja kiedyś Pasiastemu UE Triple.fi wysyłałem, obecnie wrq ma moje Audeo. Kwestia zaufania i nie wysyłania do ludzi którzy nie są stałymi bywalcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo dobra wy się tu znacie ale ja nie będę ryzykował po to tylko żeby wam ktoś ocenił jak grają. Bo to jest wasz interes, a nie mój problem jak to zrobicie czy też nie zrobicie. Ja swoją, opinie, wyraziłem i wiem , że jest mało pomocna ale to nie mój problem no sory. Ukraść nie ukraść nie będę słał komuś kogo w życiu nie widziałem bez powodu ot bo was zastanawia jak grają. Jak wam tak zależy to kupcie jedne razem i jest sobie rozsylajcie.

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja tam nie planował bym Ci ich ukraść. 4ndr3 dobrze wie że ja na dzień miesiąca mogę śmigać w innych słuchawkach. Ale jeśli nie planuje przysłużyć tutejszej społeczności. To nie nasz problem. Jeśli ich nie chcesz wysłać, to nie nasz problem. Jeśli chcesz znać opinię doświadczonych osób, to teraz masz problem.

 

Ludzie tutaj nie kupują sobie ot tak słuchawek za 1500zł. Bo wiedzą czym to grozi. Konstrukcja może się nie spodobać i później może być duży problem z odsprzedaniem.

Edytowane przez D@rkSid3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie chce ich wam wysłać(co było twoim pomysłem) to też na pewno nie jest mój problem. :) Opinie "speców" mi nie potrzebne, bo ja w nich słucham i mi się podobają i wizualnie i dźwiękowo. Ludzie tutaj nie kupują ale ja tak i dla mnie również bardzo ważny jest aspekt wizualny, ponieważ nie mam zamiaru chodzić w słuchawkach "kosmicznych" czy innych tego typu to raz. Po 2 nie mam jakichś nie wiadomo jakich sprzętów żeby potrzebować nie wiadomo jakich słuchawek jeśli chodzi o dźwięk, bo sory ale komp i sgs to nie są jakieś nie wiadomo jakie odtwarzacze żeby czuć znaczną różnicę. Beats'y mi pasują, mają fajne basy i one w porównaniu do niektórych podobają mi się, dobrą stereofonię (moim zdaniem). Jeśli miałbym je porównać z moimi wcześniejszymi były to SteelSeries Siberia v2 czyli słuchawki do zupełnie czego innego ale MIXR biją je w każdym aspekcie z ogromną przewagą. Znaczek Monster Beats i sprzedasz tak ale czymś ta firma się musiała wypromować i fakt byli to głównie sportowcy ale żeby ich opłacić też musieli mieć gigantyczne pieniądze i wątpię żeby największe gwiazdy sportu reklamowały chłam.

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Siberia v2. I wszystko jasne :)

 

I pewnie, że gwiazdy sportu będą reklamowały niezbyt ciekawe muzycznie słuchawki. Nie dość, że im za to płacą, to jeszcze z reguły są to zwykli przeciętni słuchacze, którzy nie wgłębiają się w szczegóły nagrań, ważne by był mocny bas. No i kwestia mody robi swoje. Beasty, to trochę nowa wersja budzików na złotych łańcuchach jakie sobie kiedyś wieszano na szyi.

 

Ale nic się nie przejmuj. Ważne że jesteś zadowolony, choćby to grało jak słuchawki za np. 40 złotych - liczy się przyjemność słuchania, a nie opinie forumowiczów :)

Po prostu nie staraj się przekonywać innych jakie są one dobre, gdy nie masz żadnych punktów odniesienia. Ciesz się nimi i może kiedyś zmienisz na coś lepszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo spoko, nie jestem jakimś specem i nikogo do nich nie przekonuje po prostu mówię, że moim zdaniem grają świetnie i zaznaczam przytym, że specjalistą nie jestem. Mi one bardzo pasują i jestem z nich zadowolony, a uważam, że takie najezdzanie na ta firmę też nie jest ok, bo myślę, że większości zwykłych słuchaczy wystarczą z nadwyżką. Ja( jak pewnie 95% ludzi) słucham muzyki i nie doszukuje się jak brzmią soprany tu a tu, co z basem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większości zwykłych słuchaczy nie potrzeba słuchawek, które kosztują trzy razy za drogo w porównaniu do ich możliwości - stąd najazd.

Bo w tym momencie, to tylko sprzęt do lansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przystopujcie ;/ Nie dość, że kolega kupił słuchawki i podzielił się z nami opinią, to lecą na niego najazdy. Na luźną propozycję wysłania komuś na testy nawet nie zareagował jakoś gwałtowanie, niegrzecznie czy wulgarnie, tylko z zaskoczeniem :) Jeszcze niedawno też by mnie to zdziwiło. Proszę, powstrzymajcie się od zbędnych komentarzy bo NIKT Z WAS nie miał tych słuchawek w rękach i nie ma zielonego pojęcia nawet jak są wykonane, nie mówiąc o brzmieniu. A że monster umie zrobić dobre słuchawki wiemy po serii słuchawek dokanałowych Monster Turbine. Dotychczasowa seria Beats to inna historia, ale nie generalizujmy.

 

BTW, Inszy, słuchałeś tych Steelseries, czy po prostu jedziesz słuchawki dla graczy "z zasady" ?

 

 

Poza tym, zwróćcie uwagę, że kolega stwierdził, że półotwarte(?) Steelseries mają gorszą przestrzeń niż zamknięte Monstery. To chyba dobrze, biorąc pod uwagę niekorzystną konstrukcję, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrq Dzięki :). I jedziesz bo mówisz, że są za drogie do możliwości ale to nie jest powód do jechania, bo każdy kto kupuje widzi cenę, ma możliwość odsłuchu i to jest jego decyzja, bo w końcu kupuje to za swoje pieniądze, a nie twoje więc argument ****o, bo za drogie jest śmieszny moim zdaniem . I mówisz, że są 3 razy za drogie ale gdyby kosztowały tą 1/3 czyli 300-400 zł to mówiłbyś, że są fajne? Jeśli tak to problemem jest cena, a nie słuchawki....

Edytowane przez Skrillex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne spodziewać się pozytywnych komentarzy na temat czegoś, co w oczywisty sposób jest za drogie. Każdy ma prawo do wyrażenia takiej opinii. A że ktoś je kupuje, to już broszka tej osoby, ale to nie znaczy, że nie wolno skrytykować podejścia firmy do klienta.

 

Wrq, wyobraź sobie, że miałem na uszach drugą wersję Siberii. Co prawda krótko, ale nie czułem potrzeby długiego odsłuchu i 300 godzin wygrzewania (nie mam pojęcia ile już grały), by sobie wyrobić jakąś opinię na temat ich dźwięku. Nie są to złe słuchawki, do filmów czy gier świetne, ale do muzyki nie dałbym za nie więcej niż 150 złotych (choć i tak ich bym nie kupił, bo to nie moja szkoła grania).

 

I gdzie wyczytałeś informację o przestrzeni tych Beatsów? Bo ja w tym temacie jej nie widziałem.

Natomiast widząc opinie na temat ich dźwięku, to widać, że kontynuują drogę starszych braci. Tak więc szału nie ma, a cenowo poziom ESW10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności