Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do Metalu do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek do metalu: w większości power metalu/speed metalu, czasem inne gatunki ale ogólnie metal.Chciałbym żeby kosztowały 200 zł, najlepiej trochę mniej :D w każdym bądź razie maximum to 200 zł (chyba że byłyby jakieś niewiele droższe które byłyby o niebo i piekło lepsze).

Myślałem nad Creative Aurvana Live! cenowo mi odpowiadały ale przeczytałem na jednym forum że metal brzmi na nich "mulasto" (?). Słuchać muzyki będę z komputera (integra C-Media CM6501)

EDIT: A słuchawki będe używał też do gier komputerowych - różnych gatunków .

Edytowane przez Kszyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mają być słuchawki domowe to najlepszym wyborem będą HD681 (ew. HD668B) ze względu na półotwartą konstrukcje. To samo dotyczy wygody. W HD681 rozginasz pałąk i wtedy nie uciskają. Żeby uszy się nie pociły robisz skarpetkowego moda. Uszy w całości chowają się do muszli i spokojnie można w nich wysiedzieć kilka godzin.

Edytowane przez venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje,nowy grajek/karta dźwiękowa u mnie to raczej nieokreślona przyszłość.

Moglibyście przybliżyć mi te wymienione wyżej superluxy? włącznie z modelami z literami na końcu( b/f/?/)

a może te philipsy Shp5401?

Chce wybrać najlepszą propozycje do gatunków wymienionych w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem model HD681 bez żądnych literek i jest super.

Słuchawki są szczegółowe, mają mocny bas, klarowna góra. Scenia nie jest jakaś ogromna, ale może być.

Co do SHP5401 się nie wypowiem bo nie słuchałem, ale myśle, że superluxy spokojnie je przebiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem model HD681 bez żądnych literek i jest super.

Słuchawki są szczegółowe, mają mocny bas, klarowna góra. Scenia nie jest jakaś ogromna, ale może być.

Co do SHP5401 się nie wypowiem bo nie słuchałem, ale myśle, że superluxy spokojnie je przebiją.

A czego na nich słuchałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem i superluxy i te philipsy i uwazam ze dla Ciebie bedzie lepiej kupic philipsy, bo sa mniej wrazliwe na zrodlo, poza tym klucie wysokich/wokali w superluxach jest mega uciazliwe. Philipsy daja przyjemniejszy w odbiorze dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności