Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

 
Chwile to zajęło ale po trudnościach z dostępnością jednak nie została wycofana tylko wróciła nawet do lidla. Co owi importerzy zarobili opowiadając bajki o wycofaniu to ich
 
Screenshot_20221201-193038_Chrome.thumb.jpg.e9a296b2bf322b0334a6d298fdfb9f40.jpg

Pare dni pojawiła się w DW w sportowej cenie. Jorneli się i po niecałej godzinie zdjęli i wystawili już w normalnej. Szarpnalem a jakże i przy okazji ;)
59b88ef6df102b69e41026e48e32c5ca.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Palpatine napisał(a):

Do 500 zł 

 

Elijah Craig 12YO Small Batch 65,7% - wyrafinowany klasyk na górnej krawędzi cenowej.

 

 

MAKER’S MARK CASK STRENGTH BATCH - Taniej i rasowo - Patrz pojemności 0,75L - oryginały Amerykańskie

 

Balcones Texas Pot Still Bourbon - Jeszcze taniej - bardzo selektywny smak w tej cenie, Jak trafisz 0,75 będzie jeszcze lepiej, ale drożej.

 

Wild Turkey Longbranch - Najlepszy z przedziału do 200.

 

Generalnie jak chcesz komuś zaimponować komuś kto się zna taką flachą, to warto wybrać opcje przeznaczone na rynek amerykański (0.75L). Nawet Jim Beam z ichniejszego rynku to inny destylat. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał(a):

EC12SB to mój ulubieniec, ale tym razem szukam czegoś innego, tym bardziej że na prezent dla osoby, która również doskonale go zna i lubi.

 

To jeszcze został Knob Creek 12 ...ale znaleźć go w tej cenie dzisiaj to jak szukać Yeti :(

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=16571]disaster3[/mention]odkryłeś jakieś ciekawe burbony? Szukam czegoś na święta...

Niestety tylko ten Eagle ale jeszcze nie zdążyłem otworzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, espe0 napisał(a):

IMG_20221226_194501~2.jpg

Pijalne to to? Miałem samego Ferneta z Pragi ale tylko na bóle brzucha się nadawał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Pijalne to to? Miałem samego Ferneta z Pragi ale tylko na bóle brzucha się nadawał 

 

Trzecia szklaneczkę piję - więc smaczny :D Blizej mu do jagermaister manifest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie spróbować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie takie ptaszysko przyleciało na Nowy Rok 

 

pol_pl_Wild-Turkey-Rare-Breed-Barrel-Proof-58-4-0-7l-17148_1.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziewicza butelka bo dzisiaj trochę zajęć miałem po pracy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Jeszcze dziewicza butelka bo dzisiaj trochę zajęć miałem po pracy 

 

Jak rozdziewiczysz to daj znać czy nie wypala pyska, bo trochę mocny woltaż ;) Chętnie bym spróbował bo 101 bardzo lubię.

 

edit: Chyba jednak wypala patrząc po komentarzu @espe0 😅

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dirian napisał(a):

 

Jak rozdziewiczysz to daj znać czy nie wypala pyska, bo trochę mocny woltaż ;) Chętnie bym spróbował bo 101 bardzo lubię.

 

To w longbranch'u się zakochasz :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rare Breed jest dla mnie do przyjęcia na czysto. Przynajmniej był kiedyś jak częściej testowałem "kaski". Bardziej cenię sobie EC12 ale RB jest też smaczny.

Ale w święta trafiłem na taki burbon, że Jezusek gołymi słupkami chodzi...kremowy, waniliowy, syrop klonowy, zero pieprzności 

https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-15986-Michters-US-1-Unblended-American-Whiskey-Small-Batch-41-7-0-7l.html?query_id=2

 

Miałem też okazję posmakować Eagle Rare 10y - nie moje klimaty, zbyt dużo pieprzności i wytrawności

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności