Skocz do zawartości

Sansa C140


gacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Jutro zamierzam kupić ten odtwarzacz, zastanawiam się czy zmiana firmware`u jest bespieczna, i czy po jej zmianie plejerek nie traci gwarancji.

Bardzo mi się podoba i zastanawia mnie tylko konieczność zmiany oprogramowania (ponieważ radio bardzo mi sie przyda).

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słaby odtwarzacz. Beznadziejna obudowa, cienki wyświetlacz, joy nie świeci, cicho gra. Jedyny plus to w miare dobre słuchawki, cena no i jakość odtwarzania (lepna niż w no name ;)).

Ogólnie nie polecam. Lepiej wziąśc iRivera T30, chociazby refuba...

 

Obudowa super, bardzo wygodne w uzyciu "kolko" z przyskiem w srodku. Wyswietlacz - moze i male literki, ale wszytko da sie odczytac, do tego bardzo dobry kontrast - swieci lepiej niz nie jedna nowa komorka ;) i nawet przy sloncu wszytko ladnie widac.

 

Kolega chyba nie testeowal glosnosci tego playera (o ile w ogole go testowal) przy wgranym sofcie US ? Jezeli nadal jest za cicho to cos z uszami, bo ja dluzej niz 10 sekund nie wytrzymam na max odkreconym volume. Akurat sluchawki to podobno sa cienkie, ale sie nie wypowiem bo ne jestem exkpertem. Jedynie moge porownac do duzych AKG, no ale to troche nie ta kategoria, powiem tylko, ze na tych AKG to dopiero slychac jakosc dzwieku tego playera. Na oryginalnych sluchawkach, to tak jakby 1/4 pasma bylo obciete z gory i z dolu, wszytko jakos przytlumione.

 

Jak bym mial znowu wybierac miedzy Sansa a np. Creative - podobne cenowo, to bym sie nie zastanawial tylko bral znowu C140. Poniewaz wyglada i brzmi znacznie lepiej.

 

Flanker - po upgrejdzie to raczej stracisz gwarancje. Sam upgrejd raczej bezpieczny jeszcze nikt nie pisal o problemach po upgrejdowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm miałem przez tydzień c140 niestety cichośc grania mnie odstraszyła dlatego kupiłem jego starszego brata sanse m240, wybór tez kierowałem ten tym, że c140 ma ekran kolorowy przez co widac o wiele bardziej rysy a ochraniacz [condon] trudno do niego zdobyc teraz mam m240 i jestem zadowlony :)

 

Mółgby ktos napisac czy jest róznica dziewku miedzy m240 i c140 po updejtach czy tylko różnica jest w kolorowym wyświeltaczu, przeglądarce zdjec oraz jak się nie myle c140 ma o jeden equlizer wiecej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem dzisiaj ten odtwarzacz i bardzo mi się podoba, zwłaszcza po wgraniu amerykańskiego firmware'u.

Dużo poprawiła się głośność i na AKG k26p gra teraz super. Mam jedynie mały problem z radiem.

Wszystko jest dobrze dopóki świeci się wyświetlacz, kiedy gaśnie w słuchawkach słychać jakieś "buczenie".

Przy mp3 tego nie ma. Macie może taki sam problem, a może jakieś rady?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności