Skocz do zawartości

Sansa C140


gacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem!!

probowalem dzisiaj wgrac ten amerykanski soft 1.00.05 do mojej c150 i niestety nie aktywuje mi sie pasek update w Sansa c140/c150 Firmware Updater, robie wszystko po kolei, moze to wina tego jak mi sie instaluje sam player - jest w "menadzerze urzadzen" w zakladce "kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej" jako "TCC77x_USB", cholera wie co to?!

 

powod zmiany softu to oczywiscie za cichy dziwek przy max vol.

 

moze ktos mi cos podpowie, dzieki!

 

aha chcialem jeszcze zrobic update przez programik sansy ale zakladam ze dostepna tam aktualizacja na europe nie rozwiaze "cichego problemu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hallo!

 

Can someone of you please help me with my c140:

i already downloaded the firmware updater, but it won't work. i followed the instruction point2point and the update button gets visible, but after clicking it fails (failure message in the updater).

 

kind regards,

Simon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do urzytkownikow sansy c140:

widzial ktos u siebie w gwarancji ze nie mozna zmieniac w niam firmware?? :D, a pozatym jak sam proces wgrywania softa bedzie dobrze przebiegal i dopiero po jakims czasie cos sie stanie to chyba nie powinni sie przyczepic ;/, ale nie jestem na 100% pewnien

yyy wlasnie ten firmware to jest oficjalny?? jak tak to chyba nie ma powodow do obaw

ale no cuz w servisie rozni ludzie pracuja :)

podrowienia dla panow co teraz sie mecza nad stawianiem na nogi playerkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sanse c140 po wgranym amerykańskim sofcie i dwa pytanka. Pierwsze: podczas nagrywania audycji radiowych w zakresie fal od 103.5 do 103.8 pojawia się dziwne pikanie i trzeszczenie, nie jest to spowodowane brakiem sygnału (zasięgu) gdyż na innych falach nagrywa się bez żadnych problemów! Drugie: Czy da się drugi raz wgrać firmware do odtwarzacza bo mi w tym programiku nie uaktywnia się przycisk UPDATE Piszcie jeżeli tylko wiecie co jest nie tak!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sciagnalem update do sansy c 140 i ale jak podlaczam go to wyskakuje mi ze blad urzadzenia w windowsie

ze nie rozpozanano go i nie robi mi sie aktywna ikonka update mam soft 1.0.004E moze ktos ma mpomysl jak to zrobic prosze pozdro :-)

 

Mam ten sam problem i jestem nieco sfrustrowany z tego powodu :/ Wejście w recovery mode nie jest możliwe, bo kiedy trzymam środkowy przycisk i podłączam playera windows nie rozpoznaje urządzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czytalem tego posta ale w koncu nie wiem czy to jest upgrade c100 na c140? czy jak? mam c100 i chcialbym radio:) czy tym dam rade zrobic?

 

 

zaryzykowalem i wszystko sie wyjasnilo:) nie mam juz pytan... radio kozaczek:) a glosnosc hmm amerykanie to faktycznie lubia sie zabijac jak nie hotdogi to glosna muza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie wszystko według instrukcji, żaden tryb serwisowy mi się nie uruchamia, ale przycisk update się uaktywnia więc go naciskam, potem biore ok i niestety wyskakuje mi komunikat w stylu "update failed" :( CO mam robić??

dodam że wersja firmware w mojej sansie c140 to: 2.0.007E

czy to może być kwestia firmware'u jeśli tak to co mam zrobić aby uaktywnić radio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam dobrych wiadomości przeszukałem chyba wszystkie fora itp. i nic nie znalazłem na ten temat tak ze trzeba się obejść na razie bez radia i głośniejszej muzyki :( i na przyszłość nie aktualizować oprogramowania bez zmiany na amerykańską wersje !!! bo później są problemy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności