Skocz do zawartości

Sansa C140


gacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Dzisiaj przez całą noc słuchałem muzyki na C140 (1.0.005A)... jak się rano przebudziłem to na wyświetlaczu był komunikat, iż można przeprowadzić dwa testy odtwarzacza. Odtwarzacz jednak nie reagował na żadne przyciski, poza MENU, który aktywował pierwszy test. Test przebiegł szybko... najpierw był test odtwarzanego dźwięku, potem mikrofon... i chyba coś jeszcze ale nie jestem w stanie teraz sobie tego przypomnieć. Mam pytanie:

Czy ktoś z Was spotkał się już z takim testem i czy da się go samemu włączyć?

pozdrawiam

 

Tak, ja to kiedyś zrobiłem przez przypadek ;P Przycisnąłem wszytskie przyciski z kółka i nacisnąłem przycisk Power - to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

dostałam sansę c140 w prezencie i chciałam wgrać ten amerykański soft. Mam wersję 2.0.007E.

 

Jednak nie jestem pewna wszystkiego co znalazłam w tej instrukcji.

 

Aktualizacja 2.0.007E do 2.0.008A

 

Ściągacie TEN plik

 

Player w trybie MSC podłączyć do kompa

Wgrać plik player.rom do głównego katalogu playera

Odłączyć playerek

Po włączeniu playera pyta czy zrobić upgrade, jeślli chcemy to przytrzymujemy klawisz PLAY

Po chwili pojawią się informacje o upgradzie i po kolejnej chwili player wyłączy się

Po włączeniu możemy cieszyć się radiem, głośnością i nową wersją

 

1)który to jest ten główny katalog playera? na moje oko to chyba chodzi o ten config, ale byłabym wdzęczna, gdyby ktoś mi pomógł

2)mam odłączyć player od komputera i wtedy go włączyć, żeby się aktualizował? wtej drugiej instrukcji na stronie player miał być chyba cały czas podłączony do kompa?

3)czy przed zmianą tego softu trzeba wyrzucić wszsytkie utwory z playera?

 

Błagam o odpowiedż bo to mój pierwszy odtwarzacz i naprawdę nie mam doświadczenia co trzeba robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1)który to jest ten główny katalog playera? na moje oko to chyba chodzi o ten config, ale byłabym wdzęczna, gdyby ktoś mi pomógł

Ja wczoraj zrobiłem aktualizację. Plik należy skopiować do głównego katalogu czyli od razu po podłączeniu, bez wchodzenia do folderów. Bezpośrednio.

2)mam odłączyć player od komputera i wtedy go włączyć, żeby się aktualizował? wtej drugiej instrukcji na stronie player miał być chyba cały czas podłączony do kompa?

Tak. Masz odłączyć. Ta poprzednia instrukcja była do STARSZYCH wersji firmware (1.x) A ta jest do (2.x).

3)czy przed zmianą tego softu trzeba wyrzucić wszsytkie utwory z playera?

Nie, nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuje Ci bardzo za porady bo naprawdę rozjaśniłeś mi co trzeba zrobić.

 

Niestety podczas aktualizacji pojawia się komunikat "Fail to Upgrade NAND Firmware" i cały czas jest stary soft.

 

Wydaje mi się, że wszystko robię według instrukcji ale wyjdzie na to, że będę musiała się zadowolić tym co mam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności