Skocz do zawartości

Sansa C140


gacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam c140 i robielm update do v. 2.0.008A. Wszystko dzialalo jak nalezy a tu nagle przy wlaczeniu playera widze napis: "No space for DB Please delete more than 4.0MB" Co to za komunikat? Nie moge nawet sformatowac pamieci playera, nie da sie zrobic kompletnie nic! Mam rozumiec ze musze sie z nim pozegnac? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat oznacza ze jest za malo pamieci na baze danych (min 4 mb). Wyglada na to ze bedziesz musial usunac pare utworow :).

Ale w zadnym z trybow nie moge sie dostac do utworow, dodtakowo plyer pokazuje ze mam "0 songs", w info w opcjach playera mam napisane ze mam wolne ponad 500MB :(

Mam taki sam problem jak kolega, dzialalo a nagle przestalo, pokazuje sie tylko napis: "No space for DB please delete more than 4.0MB". Na playerze nadal sa nagrania(chociaz pokazuje 0 songs) ale w opcjach widac zajete ponad 500MB! Naprawde nie wiem co mam robic, prosze, blagam o jakas pomoc :(

 

 

EDIT!

 

 

znalazlem taki artykul w ktorym ludzie o tym pisali:

 

http://www.anythingbutipod.com/archives/20...ries-review.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też już jestem posiadaczem od kilku dni MP3 C140

Zmieniłem soft na nowy A i jak narazie jest ok

Jest prosty w obsłudze i ładnie gra ale dopiero po zmianie słuchawek na lepsze

Mam tylko jedno pytanie jakim softem lub jak załadować Audiobook ??

By było widoczne jako książki a nie jako zwykłe pliki MP3 (piosenki)

 

 

Tynio

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z góry wielkie dzięki za instrukcje do zmiany softu

 

co do zmian wydaje mi sie ze te z serii 1....E można zamienić tylko 1....A

tak samo z wersją 2....E-2....A

 

mam pytanie czy komuś działa funkcja playlisty...bo u mnie za robiłem różne za pomocą winampa i potem je zapisywałem obok, tyle ze jak je otwieram to wszystkie są wg. odtwarzacza"EMPTY" jeżeli komuś to działa niech mi napisze jakie mają rozszerzenie, jak je robi, gdzie je zapisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj przez całą noc słuchałem muzyki na C140 (1.0.005A)... jak się rano przebudziłem to na wyświetlaczu był komunikat, iż można przeprowadzić dwa testy odtwarzacza. Odtwarzacz jednak nie reagował na żadne przyciski, poza MENU, który aktywował pierwszy test. Test przebiegł szybko... najpierw był test odtwarzanego dźwięku, potem mikrofon... i chyba coś jeszcze ale nie jestem w stanie teraz sobie tego przypomnieć. Mam pytanie:

Czy ktoś z Was spotkał się już z takim testem i czy da się go samemu włączyć?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A da sie zrobic wersje 2.0.008A z 1.0.005A? Czym sie roznia te wersje?

 

 

moge sprawdzic , rzuc link albo zapodaj na pyro2k3(at)o2.pl

 

moje adresy : saba@galileusz.pl lub andrzej.k@galileusz.pl .

Moje problemy to takie że syn wywalił zarzeka się że nie ale znikneły) mi z sansy wszystkie katalogi przy wgrywaniu utworów mp3 (music, pictures, Record) od tego momentu nie można nic wrzucac na pleya i korzystac z niego działa jedynie radio (mp3 jest z USA przywieziony) Przy załąnczaniu mam taki komunikat "No space for DB Please delete more than 4.0MB". Tak jakby cos tam jednak było. Chyba że mozna go reanimowac inaczej. Mam drugi taki sam i z tamtego pozgrywałem te brakujące katalogi jednak przy próbie przekopiowania ich do sansy na której ich brakuje nie pozwala mi na taką operację. Prosze o pomoc. Kupiłem go we wrzesniu 2006 w USA. Jak sprawdzić jaki mam nr softa ??? Proszę o instrukcję (sposóB) nadpisania softu oraz soft >>> PROSZĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze spora liczba osób ma problemy z upgrade'm C140 lub C150 do wersji amerykańskiej.

W roli wyjaśnienia są 2 wersje softu 1.0.005A lub E (przeznaczona tylko i wyłącznie do Sansa C140) oraz 2.0.007A lub E ( przeznaczona tylko i wyłącznie do Sansa C150) oczywiście są także niższe wersje oprogramowania ale zasada jest taka ze 1.xxx to C140 a 2.xxxx to Sansa C150.

 

Czasem uda sie załadować oprogramowanie z C150 do C140, ale to już jest loteria.

 

RECOVERY MODE - Wyłączyć player, wyciągnąć baterie, przytrzymać przycisk SELECT (okrągły srebrny przycisk po środku), podłączyć do USB, zaczekać 5 sek, puścić przycisk SELECT, w systemie pojawi sie urządzenie oznaczone TCC77x_USB. Urządzenie jest tylko widoczne gdy po raz pierwszy włączamy Recovery Mode lub w Menadżerze Urządzeń. Na ekranie playera nic sie nie pojawia.

 

Nie spotkałem sie jeszcze z playerem którego nie da sie wskrzesić po nieudanym wgraniu Firmware'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

pomocy! nie wiem dlaczego laen ie moge zainstalowac tego :( pojawia mi sie w okienku taki komunikat

ponizej link ze zdjeciem tego wlasnie komunikatu)

 

http://img183.imageshack.us/img183/7247/cauvy1.png

 

nie wiem co mam robic: :( blagam o pomoc bo strasznie mnie denerwuje ze odtwarzacz tak cicho gra

 

z drugiej strony naprawde wielkie uznania dla ludzi którym udało się to zrobić.. jestescie wielcy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli ktoś chce zrobić aktualizacje dla C140 tą metodą :

Aktualizacja 2.0.007E do 2.0.008A

 

Ściągacie TEN plik

 

Player w trybie MSC podłączyć do kompa

Wgrać plik player.rom do głównego katalogu playera

Odłączyć playerek

Po włączeniu playera pyta czy zrobić upgrade, jeślli chcemy to przytrzymujemy klawisz PLAY

Po chwili pojawią się informacje o upgradzie i po kolejnej chwili player wyłączy się

Po włączeniu możemy cieszyć się radiem, głośnością i nową wersją biggrin.gif

 

To niech lepiej się 2 razy zastanowi bo u mnie aktualizacja się wykonała lecz nie widzę teraz żadnych tekstów :( co gorsza Windows już mi go nie wykrywa :( więc ogólnie player jest z****ny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem co xfenixxx też nie widze w playerze zadnych tekstów i jest 0 utworów ,a rzucałem do odtwarzacza z 200 mp3 i nic nie wykrywa. Jednak mój komp wykrywa tą mp3 ale jak włączam ją to pisze ze chce sformatować ją. Innej opcji nie ma tylko format. Jedynym problemem jest to że nie da sie formatować . pod koniec formatowania wyskakuje błąd i lipa :(( Próbowałem wieloma programami i nic ...

moze ktoś doradzi co mam robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam c140 i robielm update do v. 2.0.008A. Wszystko dzialalo jak nalezy a tu nagle przy wlaczeniu playera widze napis: "No space for DB Please delete more than 4.0MB" Co to za komunikat? Nie moge nawet sformatowac pamieci playera, nie da sie zrobic kompletnie nic! Mam rozumiec ze musze sie z nim pozegnac? :(

Pisze jeszcze raz aby sie poradzic co dalej zrobic z tym bledem, nie mam zielongo pojecia jak to naprawic...prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności