Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 do audeo pfe012 (300-500zl)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam odtwarzacza do sluchawek audeo pfe012, obecnie dzialam na sansa clipie+ ale mam wrazenie ze ten odtwarzacz nie wyciaga nawet polowy z tego co moga te sluchawki (nawet moj stary telefon k800i lepszy dzwiek dawal z akg'kami niz ten odtwarzacz).

Szukam sprzetu w cenie 300-500zl, najlepiej zeby nie byla to mp4ka(niepotrzebny bajer) no ale przydalby sie jakis wyswietlacz ;).

Meizu m6 wyglada fajnie ale tak jak mowilem nie potrzebujez bednych bajerow typu mp4, gry i kalkulator, liczy sie dzwiek.

Jedyny plus sansaclipa jest to ze na rockboxie mozna ustawic balans na 1%, (czasami mam minimalny klopot ze sluchem oscylujacy na takim poziomie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nationite Nanite N2? Wykonanie i soft nie należą do najlepszych, ale w dźwięku daje niezłego kopa - Phonaki z szarymi filtrami nieźle na nim grają (w przeciwieństwie do czarnych).

Albo do Clipa dorzucić Fiio E6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem juz wczensiej tego e2 ale niestety brak ekranu to przesada chyba dla mnie ;p

No a phoniaki z szarymi filtrami? Dziwne, te sluchawki maja malo basu a wyrazną góre, caly czas na zielonych siedze.

Myslicie ze roznica dzwieku bedzie duza na tym zestawie jezeli kupie fiio e6?

Ktos testowal fiio e11 wzgledem e6?

Edytowane przez shpongloid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a phoniaki z szarymi filtrami? Dziwne, te sluchawki maja malo basu a wyrazną góre, caly czas na zielonych siedze.

Audeo na zielonych.... to moze lepiej bylo by pomyslec nad wymiana sluchawek niz playera ? Tak tylko glosno mysle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odebralem wzmacniacz fiio e6 i musze powiedziec ze daje mi wlasnie wszystko do czego mi brakowalo w zestawie pfe+sansaclip+, o dziwo dla wiekszych akg'ow k450 roznica ta nie jest az tak duza to doki audeo dostaja to cieplo ktorego mi w nich brakowalo. Moze komus sie przyda na przyszlosc.

Dodatkowym plusem jest mozliwosc szybkiej zmiany equalizera w e6 dzieki czemu latwo podbic bas w elektronice po przejsciu z rocka :)

 

@up, co złego w audeo na zielonych? :)

Edytowane przez shpongloid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiennie stosuję szare i czarne. Jak się jedne znudzą, to idą drugie :) Ale gdybym miał wybrać tylko 1x to 100% szare ;) polecam wywalić zielone filty, kneblują te słuchawki. Swoją drogą sam szukam taniego, nowego odtwarzacza, po stracie cowon'a e2. Myślę właśnie nad clipem+ vs n2. hm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dobieralem ponownie grajka do audeo. Mialem jednoczesnie imp 550, ifp 380t, s10, m6sl, e2 i p3. IFP to byla kaszana - szumial, malo szczegolow, brak jakiegos sensownego zejscia basu i separacji. E2 przestal mi po prostu pasowac, szczegolnie ze zaczal sprawiac mi rozne problemy. Jednak dobre zejscie basu trzeba mu przyznac, gdy tylko nie charczal. :D IMP gral bardzo naturalnie, dzwiek byl zrownowazony i pelen szczegolow. Wbrew moim obawom, na szarych filtrach brzmialo to przyjemnie. Jednak tego typu charakter byl nieco zbyt lekki jak na to, czego szukalem. S10 strasznie szumi, jednak z eq daje sporo frajdy w odsluchu. Finalnie wybieralem miedzy meizu a p3. W obu przypadkach uzywalem korektora w taki sposob, zeby jak najbardziej zblizyc dzwiek do tego co mi sie podobalo. P3 gra zdecydowanie mniejsza scena. Roznica wzgledem meizu jest ogromna. Na p3 jest mniej basu (trwa on krocej), jednak jest bardziej roznorodny i ma jakby nieco lepsze zejscie. P3 ma bardziej irytujace szumy, ba sa znacznie mniej jednorodne niz w meizu. Jednak w obu przypadkach da sie spokojnie z tym zyc. Pozostale kwestie jakosci dzwieku stoja na tym samym (czyli bardzo dobrym) poziomie. Meizu ma do kitu soft. Chociazby fakt, ze wystarczy polozyc palec na dotykowym panelu by po chwili glosnosci zostala wiekszona do maksimum jest bolesny (doslownie...). Czesto zdarza mu sie tez zaciac. P3 pomimo pojemnosciowego ekranu jest strasznie niewygodny w obsludze, patrzac przez pryzmat urzadzen z dotykowymi ekranami. Ustawienie eq graniczy z cudem. Mimo wszystko jest wygodniejszy od meizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności