Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Doki 150-200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam dokanałowych słuchawek do iPoda touch 2g, niedługo zmieniam na 4g, ale nie spodziewam się wielkiej rewolucji w dźwięku ze strony źródła.

 

Słucham głównie rocka i metalu, przede wszystkim w drodze na uczelnię i z powrotem.

 

W tej chwili zastanawiam się nad SM e10 lub FA Eterna. Kiedyś miałem nuforcy ne-6 i w zasadzie to było to czego szukam, ale już chyba nie są nigdzie dostępne.

 

Aha, ze względu na wygodę i tłumienie używam praktycznie zawsze pianek zamiast firmowych tipsów.

Edytowane przez schareazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak do rocka to słaby wybór zmieniać na 4g w mojej opinii jak do rapu elektro house tak ale w 4g najmocniejsze pasmo to będzie bas. Niekoniecznie nowy ipod= lepszy dźwięk.

Porównanie:

http://forum.mp3stor...1g-vs-2g-vs-3g/

A możesz sobie dopisać 4g potwór basowy.

Jeśli nie masz takiej potrzeby i ten dźwięk jest ok to lepiej wydaj więcej na słuchawki.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grajka będę niedługo musiał zmienić, bo z obecnym zaczynam już mieć problemy: bateria trzyma coraz krócej i do tego rozładowuje się nawet jak go nie używam, Wtyki ładowania i na jacka już zaczęły latać, a na wyświetlaczu są 2 rysy, które działają mi na nerwy ;).

Przeglądając forum widziałem sporo pozytywnych opinii o 4g, wręcz naczytałem się o tym jak 4g>>>jakikolwiek poprzedni Touch, dlatego nieco zdziwiony jestem Twoim postem.

Na słuchawki nie chcę wydawać wiele więcej, bo z nimi chodzę i jakbym o nie nie dbał ciągle mam problemy z kablami, wymianą jacka etc, aż w końcu dogorywają. Szukałem czegoś basowego i funowego z racji na dość chłodne i nijakie źródło, ale może mając w planach 4g powinienem się zainteresować jakimiś innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu sluchalem z moimi cieplymi sluchawkami bw alpha i djeki i chociaz mam dosc ostro podbite basy na samsungu to nie udalo mi sie uzyskac tego co uslyszalem na 4. U mnie w calej szkole moze 4osoby ktore znam maja tego toucha. Ja bym na twoim miejscu go najpierw przesluchal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jeśli chodzi o ne-6 to były niemal idealne. Spoko separacja, bas schodził tam gdzie było trzeba i wywyływał banana na twarzy, średnica bez zastrzeżeń, góra bez rewelacji, ale w końcu to nie są słuchawki za 1k i jednak są nastawione na granie dołem.

ne700x mają już tendencję do zalewania basem innych pasm i nieco gubią się przy większej ilości instrumentów, tak w skrócie jeśli chodzi o moje odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności