Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak IS z aromatem cmieli . :D

 

A kto powiedzial, ze nie moze byc mocno nacmielone? W smaku jest swietne. Naprawde warto tego Imperial Stouta sprobowac. Smakowal mi bardziej niz De Molen el&Verdoemenis.

A dzis mam nadzieje,ze Polacy zreabilituja sie za porazke z Jankesami i bede mogl uczcic zwyciestwo tym trunkiem:

 

http://www.ratebeer.com/beer/amager-hr-frederiksen/71568/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee od Argusa się proszę odczepić, bo mocne jest (jak za tą cenę) eleganckie :D Grill, karkóweczka, argusik, to jest to :)

Jak chodzi o to by trzepało po głowie to pewnie elegancko trzepie (bo wódka na grillu, z plastikowych kieliszków, jest nieelegancka). Z dobrym smakiem nie miałem jeszcze okazji spotkać się w żadnym z produktów Argusa, włącznie z tymi ich "lepszej jakości" Lagerami złocistymi, Łowczymi itd.

Ot, tanie piwko, które da się wypić. A że tańsze od Warki i Tyskich, to może i z tej perspektywy lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś dwa eksperymenty . HBC430 i HBC342 z AleBrowaru , John Cherry w lodówce . HBC 430 w smaku cytrusy z ziołową dużą goryczką lekka zalegająca łodygowa moim zdaniem . Piwo ogólnie bardzo dobre . :)


HBC 342 bardziej cytrusowe , goryczka na tym samym poziomie trochę męcząca w drugim piwie ... troszkę bardziej szlachetna by się przydała .

342 bardziej mi smakowała ,, rześka , owocowa ..... podobno w aromacie arbuz - być może ...ale nie umie :)

:Podsumowując du.... nie urywają oba .

Edytowane przez maciekp711
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pszeniczne jedynie próbowane to książęce i powiem wam.. No to tak jakby wziąć sok (standard beer) i napój owocowy (pszeniczne) .. No niby to dobre, nawet bardzo, ale czuć, ze to nie to :D

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś dwa eksperymenty . HBC430 i HBC342 z AleBrowaru , John Cherry w lodówce . HBC 430 w smaku cytrusy z ziołową dużą goryczką lekka zalegająca łodygowa moim zdaniem . Piwo ogólnie bardzo dobre . :)

HBC 342 bardziej cytrusowe , goryczka na tym samym poziomie trochę męcząca w drugim piwie ... troszkę bardziej szlachetna by się przydała .

342 bardziej mi smakowała ,, rześka , owocowa ..... podobno w aromacie arbuz - być może ...ale nie umie :)

:Podsumowując du.... nie urywają oba .

 

Na dobra sprawe, nie pilem jeszcze piwa z AleBrowaru ktore by mialo wybitna goryczke. Zawsze jest troche irytujaca.

Tak w ogole, te eksperymenty byly zrobione w stylu angielskim, czy typowe west coast?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Coast zdecydowanie .

Ogólnie zaczyna mnie denerwować te parcie na amerykańskie chmiele i prowokowanie do sypania go gdzie popadnie . Ostatnio przerzuciłem się na Niemcy, Belgię i nowozelandzkie chmiele :) taki mały oddech od filozofii hophead .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up,

 

jak byś mógł to napisz pare słów nt. tego pszenicznego (4. od lewej). Widziałem, że w Lidlu mają sie pokazac polskie piwa, w tym to którego nie znam. Warto w ogóle w porównaniu np. do Pszeniczniaka z browaru Amber, albo chociażby "głupiego" Paulanera, który jest tańszy?

 

BTW, bedzie Lwówek za 3zł, fajna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności