Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Na ciepłe popołudnie 

 

20220602_172943_HDR.jpg

I

Ted Baker Rockall na uszach  🙂

20220602_173112_HDR.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore Podobno lidlowe Crazy Lines #01 jest bardzo dobre - sam kupiłem, ale jeszcze nie wypiłem.

@Rafacio Koźlaki ogólnie takie są. Co do PRL to radzę sobie odpuścić wszystkie piwa z browaru Staropolskiego, bo są drogie i słabe, a Noteckie było świetne, ale te paręnaście lat temu, gdy browar Czarnków był jeszcze państwowy. Po wykupieniu przez Gontyniec to była już równia pochyła w kwestii jakości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

:) Coś dla miłośników gatunku.

image.png

Nie ważna jakość, ważna ilość, a jakoś to będzie 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Na dzisiejszy wieczór 

 

20220607_181838_HDR.jpg

Szybo się wieczór zakończy przy takich % i takiej temp na zewnątrz 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wegiel21 napisał:

Szybo się wieczór zakończy przy takich % i takiej temp na zewnątrz 🤭

Nie grozi mi. Ja pijam głównie mocne piwa od 8% wzwyż, więc tego, organizm oswojony. Ogólnie mam dobre przyswajanie etanolu. Nie wiem co to kac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jaro54 napisał:

Nie grozi mi. Ja pijam głównie mocne piwa od 8% wzwyż, więc tego, organizm oswojony. Ogólnie mam dobre przyswajanie etanolu. Nie wiem co to kac 

To tylko pozazdrościć bo dla mnie piwa powyżej 8% w temperatury powyżej 26 stopni, powinny być zakazane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lobuz1 napisał:

Siedzę właśnie pod Brukselą, pada deszcz i ćwiczymy browary. Ja bezalko.20220608_152958.jpg

20220608_153817.jpg

Tam tak cholernie bogaty wybór a Ty poszedłeś w koncerniaki dostępne w polskich marketach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wegiel21 napisał:

Tam tak cholernie bogaty wybór a Ty poszedłeś w koncerniaki dostępne w polskich marketach?

Bo nie piję z procentami a tych nie ma za wiele. Tych W Pl nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z Browaru Fortuna: "Miłosław Białe to lekkie i rześkie piwo w stylu bière blanche, warzone z dodatkiem skórki pomarańczy oraz ziaren kolendry (z wyraźną przewagą tych pierwszych). Jest zmętnione, zwieńczone czapą gęstej piany oraz wysoko wysycone dwutlenkiem węgla. Fermentowaliśmy je szczepem drożdży często używanym w ojczyźnie stylu."

 

Ktoś już widział, pił? Na lato może być w sam raz. 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2022 o 20:36, Rafacio napisał:

Co by tu napisać? Może lepiej nic.

IMG_20220526_202720.jpg

Jednak napiszę ku przestrodze. Jak to było w Panu Kleksie: " Nie próbować, wylać, nie pić."

Ohydny, posolony sok cytrynowy. Agawę też czuć i perfumerię jakąś - niestety.

Gose jest genialny na lato.... 🥰 przy pierwszym kontakcie "dziwny", ale już przy drugim chce się pić tylko to 🆗 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie więcej kontaktów. Nie będzie więcej kontaktów. Pierwsze spotkanie było zbyt traumatyczne by miały być kolejne. Mam nadzieję, że szczurom w kanalizacji smakowalo.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności