Skocz do zawartości

Android kontra iOS ponownie...


Chrzanek

Zbieramy opinie  

265 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który producent "smartfonów" na chwilę obecną produkuje lepsze całościowo sprzęty i lepiej je wspiera?

  2. 2. Walka gigantów - który wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Filas ale tutaj żadni laicy się nie wypowiadają tylko ludzie co mieli telefony z andkami i wyciskali z nich siódme poty ale to i tak nic nie dało. Teraz pisząc to korzystam jeszcze z Samsunga Nexus z którego nie po kopiowałem jeszcze wszystkich pierdół na kompa , telefon jest totalnie zmodowany , wgrany CM 10 , procesor podkręcony no i powiedz mi co ja jeszcze ma zrobić by to dziadostwo nie muliło jak chcesz szybko przechodzić między pulpitami ? 1.7 Ghz ( O/C ) - 1 GB ram kontra 800 mhz i 512 mb RAM.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JB jest łatwo w zasadzie zrobić, ciekawe rzeczy zaczynają się z Cydią itd.

 

A jeśli nie masz jak się odnieść to nie pisz o czymś o czym pojęcia waść nie masz :)

Ja np smartfonowy świat przeorałem już kilkakrotnie, Apple mimo najgorszej polityki wg. mnie ma się najlpeiej ze wszystkich producentów FW do tel jak i samych słuchawek.

 

Jako ciekawostka ;)

Mam Xperię Sola 2x 1ghz 512mb RAM + ICS 4.0.4, kolega ma Xperię S czyli sprzęt jeszcze lepszy, jakie zdziwienie kiedy iPhone 3GS (bez JB) z iOS 6.0.1 dziala szbciej od obu, poziom płynności podobny do Lumii 820.

 

Dlatego Android zdechnie, bo jest ślepym zaułkiem i podbija tylko sztuczne parcie w rdzenie i zbędną moc obliczeniową, która wykorzystywana jest do niezoptymalizowanego softu.

 

Dziś kupujesz niu fon hi end, który już jest stary tak naprawdę, dlatego Android jest popularny bo łatwo na nim napędzić sztuczne potrzeby, nie ma opłat licencyjnych no i teraz jest duża społeczność.

 

Dlatego taki Windows Phone jest w niszy, bo jakiego byś nie kupił ma to samo pod maską, tutaj nie soft należy wynić a głupią mentalność bo każdy prze żeby mieć NAJ******STSZY telefonik, który mocą obliczeniową ssie pałkę kilkukrotnie tańszemu lapkowi :)

Edytowane przez mikolaj612
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie włączać, bo zbyt duże zrzeszenie sadowników tutaj, którzy wypisują posty typu:

 

 

No to podsumowałeś temat do dna, nic dodać, nic ująć - do zamknięcia ! :)

 

 

 

 

korzystam jeszcze z Samsunga Nexus z którego nie po kopiowałem jeszcze wszystkich pierdół na kompa , telefon jest totalnie zmodowany , wgrany CM 10 , procesor podkręcony no i powiedz mi co ja jeszcze ma zrobić by to dziadostwo nie muliło jak chcesz szybko przechodzić między pulpitami ?

 

To chyba korzystam z innego Nexusa o.0 Posiadam Galaxy Nexusa i nie rozumiem o czym mówisz. Telefon nie muli. Jeżeli chodzi o płynność to stoi na poziomie iOSa (mam tacza 4G). Zastrzegam, że od Jelly Bean był taki boost płynności. Po drugie jak porównywać płynność to na tym samym poziomie cenowym, czyli iPhone'a 5 postaw obok Nexusa 4. Za nowego Galaxy Nexusa zapłaciłem 1250zł, to chyba mnie niż iPhone 4 obecnie w zasadzie.

 

Ah i polecam czystego Androida, nakładki są beznadziejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bdury, zawsze wiedziałem, ze zwolennicy iOS są zaślepieni i tylko to potwierdzacie.

Fakt, że iOS mniej laguje, jest lekki itp. - tego się nie da zaprzeczyć, ale co z tego.

Tylko co tam ma lagować, menu z ikonkami? No, bez jaj. Telefon z Androidem to mały komputer. Kiedyś się bawiłem iPadem i kilkoma tabletami z Androidem 10" (topowymi wtedy, coś klasy pierwszego Galaxy Tab). Może i iPad działał znacznie szybciej, ale duże menu z ikonkami i wszystko? To jest żart, miałem wrażenie jakby to był napompowany iPhone. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy potrzebuje widżetów itp, ale dla mnie to wielka wada.

Używam Androida począwszy od HTC Magic, pierwsze faktycznie muliły, ale odkąd miałem Galaxy Nexusa, a teraz Note II, to nie ma powodów do narzekań.

Kolejna sprawa - procesory i cena. Każdy następny telefon ma więcej rdzeni. No i co z tego? Galaxy S3 ma znacznie szybszy procesor od poprzednika, a mimo tego ma znacznie lepszy czas działania (zarówno czuwanie jak i praca) na baterii. Jeśli taki trend się utrzyma, to niech wsadzą i 100 rdzeni. Czemu nie? Jak płacimy za Apple 3tys zł. to jest dobrze, a jak płącę 2tys za najnowszy hardware to jest to napędzanie sztucznych potrzeb?

Dalej - ekran. Znowu zdaje sobie sprawę, że nie każdego kręci 5.5" z Note II i ma do tego pełne prawo, jednak jak widać takie telefony się sprzedają i to bardzo dobrze. Jeszcze 4 cale w iP5 mogę zrozumieć, ale 3.5" w poprzednich to tragedia. Co mi z funkcjonalności jak ekranik jest miniaturowy.

Podsumowując, wiadomo, że jedna i druga platforma ma swoje wady i zalety, ale gadanie, że iOS jest super najlepszy, a Android beznadziejny to kpina. Nie wspominam już o pochwałach dla Windows Phone. Jak ktoś uważa, że iOS jest ograniczony to niech sobie poużywa tego systemu. To jest dopiero porażka.

Każdy ma swoje potrzeby i używa tego co chce.

To jest proste , jesli ceny tych produktów były by na równi z Szajsungiem to w ogóle takie tematy nie były by tworzone ale niestety jest ta bariera i ludzie z andkami muszą codziennie warować na xda developers w celu oczekiwania na rom który chodź trochę przybliży ich do płynności IOS.

 

A tutaj to już pojechałeś. Naprawdę kupując topowe telefony z Androidem nie miałbym problemu, żeby dołożyć jeszcze parę stówek do iPhone'a (albo i nawet nie), ale w życiu bym tego nie zrobił, bo to nie jest urządzenie dla mnie. Po prostu lepiej mi się używa Androida i nie tylko mnie zresztą patrząc na taką sprzedaż SGS3 i Note II na przykład.

I wcale nie jest to spowodowane faktem, że mnie kręcą 4 rdzenie i 2GB RAMu.



To chyba korzystam z innego Nexusa o.0 Posiadam Galaxy Nexusa i nie rozumiem o czym mówisz. Telefon nie muli. Jeżeli chodzi o płynność to stoi na poziomie iOSa (mam tacza 4G). Zastrzegam, że od Jelly Bean był taki boost płynności. Po drugie jak porównywać płynność to na tym samym poziomie cenowym, czyli iPhone'a 5 postaw obok Nexusa 4. Za nowego Galaxy Nexusa zapłaciłem 1250zł, to chyba mnie niż iPhone 4 obecnie w zasadzie.

 

Ah i polecam czystego Androida, nakładki są beznadziejne.

Nic dodać nic ująć, poprzednio miałem właśnie Galaxy Nexusa i odnosiłem wrażenie, że chwilami jest szybszy od SGS3.

 

Nie ma się co martwić, koledzy są cool & trendy bo mają Apple sprzęt, a my po prostu jesteśmy frajerami z Androidem :ph34r:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiece co wszystko jest fajne, ale dla kogoś kto chce telefon powiedzmy poniżej 1k złotych to się robią problemy tak szczerze. Andek na starszych sprzętach ledwo zipie, a zadbanego ipka - zapomnij. Nie ma nic kompletnie w klasie niższej i średniej.

 

A nawet jeśli coś jest to tak jak np. nexus- brak slotu na kartę i coś tam jeszcze zawsze wyjdzei (w galaxy chociażby wady z ekranem). Gdzie się podziały czasy że jak coś się kupiło to wszystko działało, nie było wad aż takich i miało się wszystko w jednym.

 

Co do różnic- co kto woli. Jak ktoś nie zamierza bawić się systemem- to iphone jest idealny. Szkoda tylko że tak małe ekrany + tak wielka cena.

 

ja teraz decydując się wymienić telefon muszę się liczyć z wydatkiem minimum 1,5k (powiedzmy taki lg nexus), a celejue w note 2. Chciałbym bardzo wydać 1k złotych i mieć spokój- no ale nie da się.

Edytowane przez Azahiel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Android to co ? Widżety i ikonki.

 

ARM to ****o i tyle, a Android tylko obnaża wady, lenistwo i chęć zysków producentów.

 

Pozatym lans to można robić sobie z Vertu a nie mainsteramowym Apple, czy Samsungiem :)

Szczególnie, że Android posiada nawet takie ******lniki jak terminal, no, widżety i ikonki, na pewno. Na wyższych Andro, z racji wsparcia dla ARM, można postawić nawet Gentoo. Zresztą, ARM od długiego bardzo czasu funkcjonuje w telefonii komórkowej (Apple zresztą też korzysta z ARM czyli co, Apple też ****o?) i nie tylko.

 

Dlaczego lans na Apple? Właśnie dlatego, że w przeciwieństwie do Vertu leży jeszcze jakoś w strefie teoretycznie osiągalnej i dlatego przykuwa uwagę 'o kurde, też taki chcę' - przy Vertu efekt pada bo 'pewnie nakradł\i tak nigdy nie będzie mnie stać'.

 

Przedział do 1k PLN? Galaxy S Advance i masa innych produktów które - o zgrozo! - posiadają tylko dwa rdzenie (popularna obecnie platforma NovaThor U8500), a jakoś nie słychać od userów płaczu, 'sze laguje' - tak to płaczą tylko 14 letnie yolo kids, co to widziały cały świat, co to z Wildfire S przeszły na iP i momentalnie WTF. U góry mamy przykład usera Nexusa, który twierdzi, że nie laguje. Jakie będą argumenty od Applefanów? Wiem już teraz: że jest ślepy, że nie potrafi odróżnić prawdziwej płynności iP od rzekomego lagowania Nexusa, że jest stronniczy i że najzwyczajniej w świecie kłamie, tudzież, że po prostu 'on ma szczęście, że mu nie muli'.

(Zaręczam i jasno przyznaję: z iP nie mam, nie miałem styczności i mam serdecznie gdzieś temat tych jabłkowych śmieszności, bo gdy widzę, że wyśmiewa się komponenty których Apple też używa to aż mi się ciepło robi w serduszku :) )

Edytowane przez Filas
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, niemniej rynek wbrew pozorom istnieje i nie jest to już poziom jakichś Galaxy Ace czy innych pierdzidełek na kółkach, ale pełnoprawne Androfony o specyfikacji, która jeszcze niedawno w hi-endzie nawet robiła wrażenie.

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda- tylko problem jest taki- że każdy z przedziału tego średniego ma WADY. Np. s2- ta kamera i zoom, który nie moga do tej pory poprawić. S advance miał problem w ogóle z andkiem 4. I tak w koło... Wkurza to po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi problemami na andku to racja ... Liczyłem na mega płynną pracę a na sgs3 a tutaj dialer i kontakty ładują się 3 sekundy... wgrałem inną aplikację i problem zniknął ale trzeba kombinować a to irytuje... A jak chce się sprawną pracę w 100% to custom ROM albo na nexusie ale nie mamy slotu na karty pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U8500 jest u mnie i to najgrosze dual core na rynku :)

 

ARM to ****o i tyle, a to, że jest distro linuxa to nie problem kiedy kernel jest na nim bazowany, sztuka dla sztuki :)

 

X86 w GSM nie będzie bo licencja zabije koszty.

 

Co w tym U8500 dokładnie powoduje jego ****ianość? Rozumiem, że masz jasny ogląd na lepsze/gorsze warianty ARM i idealną znajomość rynku przenośnych CPU i dlatego możesz równać.

Nadal mi nie odpowiedziałeś dlaczego w takim razie Apple na ARMach nie jest ****em.

 

I ja wiem, że zabawa z ROMami nie jest najprzyjemniejsza, ale jak ktoś tego nie robi i twierdzi że się nie da to już jego wina, że nawet nie spróbował.

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to że użytkownicy Apple`a są zaślepieni, nie można twierdzić że to i to jest najlepsze.. Jeżeli ktoś ma mózg i potrafi go używać to nie będzie porównywał SE Xperii X8 z iPhonem` 3G.. Bo wie że powinno porównywać się produkty Google`a Czyli między innymi Można porównać linię Nexusa (pomijam Nexus 4 ktory powstal z LG bo to nie jest "prawowity" produkt google). Nexusy dostają natychmiastowo update`y software i na nich android działa najwydajniej.. a reszta ? Google tylko wydaje system, a to co zrobi producent Samsunga to ich nie interesuje. Wracając do Nexusa, to nie ma się co przyczepic do tych smartfonów, ostatni project butter działa przeidealnie na takim Nexusie, inne randomowy smartfony mają tego Butter na pewno mniej(kwestia hardware), Apple tak na prawde nic nie osiągneło za co można by było im składać pokłon i wyrzucić wszystkie "androidsmartfony" Niestety ale "applefagi" <= Nikogo nie obrażam :V , Niestety ale ostatnie bilanse wskazują że smartony na androidzie cieszą się większą popularnoscią jak i ogółęm sprzedażą, Jeżeli ktoś pisze że w SGS3 strasznie tnie launcher to mozna byc pewnym że nie miał go w ręku lub trzymał podróbke z chinskiego bazaru z 256ram wewnątrz. Zapomniałbym o tym że uzytkownicy Apple są niczym zwierzeta w klatkach.. nie mogą wyjsc.. czyli nie mogą dostosowac wyglądu swoje iOS tak diametralnie i fajnie jak to mozna zrobic w androidzie, na każdym kroku widac jakieś utrudnienia od strony producenta.. a to wymyslil iTunes, a to tamto.. ahh... Warto wspomnieć o nadchodzącej Tegrze 4 bo może bardzo namieszać na teraźniejszej scenie "Hi-endów" i wyznaczyć nowe znaczenie tego pojęcia. Nie rozumiem ludzi którzy kupują ajfona tylko dla lansu lub dlatego ze ich iPhone ma starszy OS i jest "zuy". Nagle ów własny iPhone jest mułem bo wyszedł nowy z nowym numerkiem/literką który tak na prawde rozni sie procesorem gdzie taktowanie jest wieksze o 200mhz i nie rozni sie niczym innym.. No chyba ze reklamą. Pozdrawiam użytkownik androida a dokładniej bardzo starego Galaxy S 1 na pokładzie android 4.2.1 mnóstwo tweaków i overclock możliwy do 1540mhz.. a to wszystko za 600zł ( Czekam na hejty i spiny w moim kierunku, btw miałem w ręku jedynie iPhone`a 4 i iPoda touch 2G< to dawno , a tak na codzień sgs1 i bawię sie nie raz dwójką :) )

Edytowane przez Teus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to, że wiele osób tutaj nie potrafi wypowiedzieć się obiektywnie. Myślicie, że przekonacie kogoś do swoich racji opierając się tylko na swoim własnym widzimisie? Życzę więc powodzenia. I te zdziecinniałe wnioski typu "mój android jest lepszy, bo ma procesor podkręcony do 1500 MHz i tysiąc, widżetów, a Twój iPhone ma procesor 800, a najnowszy mocniejszy o 200 MHz"...

 

Tego posta powyżej nawet nie czytałem (ale popracował byś nad pisownią kolego), wystarczy mi przytoczyć drugie zdanie:

 

 

 

Jeżeli ktoś ma mózg i potrafi go używać to nie będzie porównywał SE Xperii X8 z iPhonem` 3G.. Bo wie że powinno porównywać się produkty Google`a Czyli między innymi Można porównać linię Nexusa (pomijam Nexus 4 ktory powstal z LG bo to nie jest "prawowity" produkt google

 

Twoje stwierdzenie jest całkowicie bezmyślne, bo porównujemy dwa systemy operacyjne, a nie dwie marki (tutaj, wg Ciebie Apple i Google). To, że iOS dostępny jest tylko na urządzenia Apple (tak było zawsze i tak jest nadal) to inna sprawa, niestety Android docelowo miał być systemem otwartym i dostępnym na wiele różnych platform, więc nie można ograniczyć się tylko i wyłącznie do jednej marki. Jak taki jesteś heloł w temacie Androida powinieneś o tym wiedzieć a nie pisać bzdury, że tylko Google się liczy.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System a użyta implementacja i to, na czym biega to dwie różne rzeczy, panię mądry. Linuxa też o****isz za to, że na 386 nie będzie biegał jak należy? Mac OSX też może chodzić do dupy na Hackintosach: rozumiem, że to czyni z niego automatycznie fatalny i bezużyteczny system?

Apple vs Google? Jako duży skrót myślowy, ale jednak - Google dedykuje pewne linie (Nexusy) i one dostają wszystkie poprawki, fixy i nowe wersje dużo szybciej, a także sprawniej - rozumiem, że fakt, że producenci używają ujowego HW, który nigdy się do pewnych rzeczy nie nadawał (te felerne CPU 800Mhz i niżej), to wina systemu? Bez jaj. System jest tu winny tylko tyle, że nie jest idealnie elastyczny do użytkowania go na fatalnym HW (o ile nie wejdą tutaj właśnie kluczowe optymalizacje) - zapewniam Cię, że iOS cierpiałby na te same wady, gdyby nie fakt, że nigdzie indziej wrzucić się go nie da. Czy to jest zaleta? "Tak, bo przecież dzięki temu wszędzie działa jak należy". System operacyjny NIE MOŻE zbierać razów za kiepski HW na którym jest użytkowany: w innym wypadku każdy system po DOSie moglibyśmy spokojnie wypier**** przez okno, bo na sprzęcie w czasach jego premiery miał prawo lagować. Śmiech na sali.

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, popracuję, chociaż to pisałem na szybko.. Okej troche nie zrozumiałeś o co mi chodzi, Owszem porównujemy dwa systemy, ale właśnie dlatego należy się skupić na Google nie sądzisz ? I gdzie napisałem że tylko Google sie liczy? Napisałem swoje zdanie tak jak napisałem, bo niestety bzdurą jest porównywanie starych smartfonów na androidzie do nowszych od Ejpla.

"I te zdziecinniałe wnioski typu "mój android jest lepszy, bo ma procesor podkręcony do 1500 MHz i tysiąc, widżetów, a Twój iPhone ma procesor 800, a najnowszy mocniejszy o 200 MHz"..."

To było prowo z mojej strony, tak o z nudów, zobaczyć ilu ludzi z irytuje tym zdaniem, ale to też źle zrozumialeś, nigdzie nie porównywałem takiego czegoś " o twój ajfon ma 800mhz a moj ma procek po OC i to az 1500mhz ! " Chyba że tylko dajesz przykład opierając się na moim "prowo-prowokacja"

 

Myślicie, że przekonacie kogoś do swoich racji opierając się tylko na swoim własnym widzimisie? Życzę więc powodzenia.

He ? Nikogo do niczego nie przekonuje, napisałem opinie tak? Po coś ten temat jest, a kto jak to zrozumie i jak to odbierze? to mnie mało interesuje, To co najważniejsze jest zrozumiale, reszta to tylko "wisienka" na torcie dla tych którzy się nudza i chcą troche kogoś "pojezdzic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo pozdrowię biednych ludzi z kiedysiejszego eksperymentu z iP4S, gdzie mówiono zarówno ludziom, którzy nigdy go na oczy nie widzieli jak i USEROM, że 4S to 5 i połowa z nich ślepo twierdziła, że ten 4S to naprawdę 5. Wow, a potem jak kupią to nagle wielkie '4S to był fatalny'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to, że wiele osób tutaj nie potrafi wypowiedzieć się obiektywnie. Myślicie, że przekonacie kogoś do swoich racji opierając się tylko na swoim własnym widzimisie? Życzę więc powodzenia. I te zdziecinniałe wnioski typu "mój android jest lepszy, bo ma procesor podkręcony do 1500 MHz i tysiąc, widżetów, a Twój iPhone ma procesor 800, a najnowszy mocniejszy o 200 MHz"...

 

Tego posta powyżej nawet nie czytałem (ale popracował byś nad pisownią kolego), wystarczy mi przytoczyć drugie zdanie:

 

 

 

Jeżeli ktoś ma mózg i potrafi go używać to nie będzie porównywał SE Xperii X8 z iPhonem` 3G.. Bo wie że powinno porównywać się produkty Google`a Czyli między innymi Można porównać linię Nexusa (pomijam Nexus 4 ktory powstal z LG bo to nie jest "prawowity" produkt google

 

Twoje stwierdzenie jest całkowicie bezmyślne, bo porównujemy dwa systemy operacyjne, a nie dwie marki (tutaj, wg Ciebie Apple i Google). To, że iOS dostępny jest tylko na urządzenia Apple (tak było zawsze i tak jest nadal) to inna sprawa, niestety Android docelowo miał być systemem otwartym i dostępnym na wiele różnych platform, więc nie można ograniczyć się tylko i wyłącznie do jednej marki. Jak taki jesteś heloł w temacie Androida powinieneś o tym wiedzieć a nie pisać bzdury, że tylko Google się liczy.

 

 

wiesz co to jest trochę jak z rasberry pi. Wiele osób jak patrzy na hardware- ryja drze- co to za gufno itp. Tymczasem, linuks dobrze zrobiony i śmiga. Nie mówię że to high end- ale w tej cenie i możliwości? bomba.

 

Tak samo jest z tel i systemem... Wiele ludzi patrzy od tak, a tymczasem np. ja jestem typowym userem- nie chce grzebać, poczta, net, jakaś prosta gierka foto.... i to tyle... no i po co mi to wszystko? Fakt biore note 2- bo wielkość mi pasuje, i chce mieć na 2 lata chociać tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jak Filas wspomniał .. był gdzieś filmik gdzie ludzie dostali w łape iP4S po "oględzniach" dostali drugiego iP4S mysląc ze to jest iP5, i co ?Wg nich ten drugi iP4S był o niebo szybszy.. Gdzie tu logika? Odbiorcy iPhoneów to ludzie którzy ida tokiem myslenia ze jak jest nowszy smartfon( np numerek)= lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filas ja tematem zajmuję się od dekady od strony serwisowej jak i robienia softów.

 

Więc co Ty mi pieprzeszy, że się nie znam.

 

U8500 jest ****iany, to najtańszy dual core SoC i wydajnościowo to ma problem przeskoczyć dobrego single core :)

 

Dla mnie wszystko na ARM jest ****em czy to Apple czy inna firma.

 

Dla mnie jedyna słuszna platforma to X86 a w zasadzie X86_64.

 

A nie jakieś kikuty które próbują komputery udawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo pozdrowię biednych ludzi z kiedysiejszego eksperymentu z iP4S, gdzie mówiono zarówno ludziom, którzy nigdy go na oczy nie widzieli jak i USEROM, że 4S to 5 i połowa z nich ślepo twierdziła, że ten 4S to naprawdę 5. Wow, a potem jak kupią to nagle wielkie '4S to był fatalny'.

 

Podobnie by było z innymi telefonami, to żaden przykład i nie wiem do czego ma zmierzać.

 

Azahiel, nie rozumiem, czy popierasz moje zdanie, czy je krytykujesz, czy wstrzymujesz się od opinii, ale zacytowałeś mój post i nie wiem pod co go podpiąć :)

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 24 strony powtarzacie te same argumenty tylko zmieniacie słowa.... Kiedyś przychodzi czas że zabawa idzie na bok a jedyne czego będziecie chcieli to szybko wykonać pierdzielone połączenie wtedy docenicie sprzęt typu Blackberry albo Iphone...... Nikomu nie życzę ale miałem kiedyś przypadek że musialem zadzwonić na pogotowie....wiecie jak przeklinałem pod nosem na andka który myślał podczas wybierania połączenia ?

 

Ale lepiej pisać że my jesteśmy zaślepieni , pewnie.....nie wiem kto tam wyżej pisał ale odpowiem , myślisz że jakby mój Nexus był dobry to bym go wymienił ? Myślisz że mi się chce dopłacać 700 zł do 4S bo mam taką fanaberię ? Nie , to jest po prostu rezulat posiadania wszystkich platform i wyciągania wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności