Skocz do zawartości

A z Hugh Hefnerem to ściema!


PACZANGA

Rekomendowane odpowiedzi

O przenajświętszy kalafiorze, stworzyłem potwora...

 

...no może przesadzam, potwór z tego nikły ale rozmowa czysto "imprezowa" przerodziła się w głęboką analizę męskiej seksualności. Niektórzy ładnie się wpasowali, zadając pytania "a ciekawe czy by mi się chciało? A kto mówi że musiał się grzmocić? A ci z bloku to nie dostają? itd.itp.".

I pozostają Ci którzy lekko się zagubili w internecie.

Szczerze to jest mi bez różnicy czy Hugh "zapuszcza dalej wojownika o czerwonej głowie w różowy kanion" a może "stuka się grzybami z innym wojakami" (lub po prostu "poleruje wiatrówkę ").

Ważne jest to że jest ikoną, ikoną która w głowach wielu młodych chłopców jest spełnieniem samczych ideałów- a to mi wystarczy żeby się z tego podchichrywać.

 

 

A teraz na temat, bo zrobił się offtop.

 

Co do Hefnera to podejrzewam że ta cała kariera "pana w szlafroczku" musi świetnie procentować na starość. Żadna gumka ani pasek go nie ciśnie- pewnie ma wzorowy przebieg potrzeb fizjonomicznych (a wszyscy wiem jak czasami zwykły "numer dwa" może zaburzyć romantyczną chwilę). Podejrzewam że czyste "baniaki" świetnie wpływają na jego gadkę, zero dekoncentracji.

Jednak dalej obstaje przy tym że jest w decydującym momencie stawia na pieszczoty aniżeli na "konika polnego symulowanie". Lepiej zagrać bez ryzyka niż przeliczyć się w kalkulacji.

Miss Maja albo Lipca, na bank ćwiczyła pływanie, a przecież to sport na wytrzymałość-nie ma litości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wypowiadacie się z pozycji autorytetu jak byście mieli conajmniej dr n.med....

To jest bardzo złożona sprawa, z resztą jak każda dziedzina medycyny i patofizjologii(a seksuologia, urologia, ginekologia i andrologia są czterema odrębnymi dziedzinami), dlatego dajcie sobie spokój z tym żałosnymi wywodami nie mając podstaw prócz wikipedii i discovery...

 

Roz*******a mnie jak wiele obecnie osób uważa się za ekspertów w dziedzinach seksuologii i farmakologii nie mając najmniejszego pojęcia o tym o czym mówią, cytując nierzadko artykuły z forbes'a/21 wieku/innych czasopism naukowych i telewizji czy internetu...

To nie jest budowlanka, gdzie przy odrobinie szczęścia człowiek bez podstaw wykona robotę/wysunie wnioski podobne do tych, co inżynier budownictwa...co oczywiście zdarza się bardzo, bardzo rzadko i w prostszych kwestiach

 

Przeczysz w tym poście sam sobie. Chciałbym Cię widzieć w roli kierownika budowy. Ciekawe jakbyś sobie poradził.

Edytowane przez regis221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zastanawiam się czy mi by się chciało. Pół życia otoczony super laskami, ciągle chętne...mi chęci pewnie uszłyby po roku. Ciągle pukać barbi itp pustaki. Zatęskniłbym za celulitem, nierównymi piersiami - krótko za normalną kobietą.

W Polsce mamy za dużo cellulitu, więc wole barbi :PPaczanga nie myślałeś o tym by zrobić konkurencje dla dziadka? Jesteś mądry, masz błyskotliwe teksty o żądłach i mieszkasz w stolicy polskiego dupcingu czyli Wrocławiu. Jak będziesz potrzebował kogoś do rekrutacji i oceny predyspozycji zawodowych to jestem chętny, znam sie na rzeczy :D

 

15286e0_hugh-hefner-wersja-z-polskiej-wsi.jpg

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności