Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do ok 50 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Na test w PCLab nie ma co patrzeć. A Alphy byłyby dobre za 50 zł, a nie dość, że nie są dostępne, to jak się pojawią, to cena wyjdzie bliżej 100zł, a tu już są lepsze słuchawki (choćby od Soundmagic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blueme napisałem wyżej że zależy od źródła wiec wiem co pisze. Innej recenzji alphy nie znalazłem a z n2 zgrywaja się podobno świetnie.

UP a co za 100 jest o wiele lepsze od alph.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy o wiele lepsze, to niekoniecznie, ale jak dla mnie lepszy wybór:

SM PL30, PL11, Brainwavz Beta (na mp4nation aktualnie w tej samej cenie co Alpha), ProAlpha, warto popatrzeć na JVC albo łowić okazje w komisie.

 

A Alpha z N2, to ostre łupanie (choć w miarę czyste) w głowie. Jak ktoś lubi klubowe klimaty, to pewnie jak znalazł. Ale ja właśnie z tego powodu je oddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja znowu wkraczam z moją estetyką i wygodą :)

Brainwavz Beta - Jak dla mnie to wygląda bardzo dziwacznie. Nie wyobrażam sobie noszenia czegoś takiego :D Może grają dobrze ale wygoda nie wiem czy była by dla mnie taka dobra :wacko:

 

Możecie jeszcze zarzucić jakieś słuchawki które wyglądają jakoś "normalnie". Chodzi mi o taki model/kształt itd/itp:

 

39db8d5c.png

 

Ja miałem takie i były bardzo wygodne ;)

Edytowane przez BoboAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z nowymi SM ES18?

 

grają praktycznie tak samo jak EP630 tylko z nieco lepszym basem - poza tym na porównywalnym poziomie i w podobny sposób, a są tańsze i kolorowe

 

Dlaczego tak krzywdzisz te słuchawki?

 

Porównanie do epków to jest obelga i do tego niesprawiedliwa.

 

Moje es18ki dopiero się kończą wygrzewać, ale grają bardzo ok.

 

Na tle ep630 to jest jednak inna klasa zawodnika ;)

 

W porównaniu z pl21 soundmagica jestem w szoku bo te małe plasticzane słuchawki na zabawkowych kabelkach grają chyba lepiej :blink: Brakuje mi tylko nieco basu i musiałem go podbić korektorem.

 

 

Ogólnie jakość a zwłaszcza kolor kabla(mam te różowe niby czerwone), pustki z pudełku w porównaniu do np pl21 nie dają nadziei na coś dobrego.

 

Jednak przetworniki są zadziwiająco dobre i ogólnie jak za 47 zł to jest mała rewelacja.

 

Planowałem e10, ale wzrost ceny ze 120 na 150zł nieco mnie sfrustrował i wybrałem opcję mocno ekonomiczną ;)

 

 

Poza innym kablem (wspominałem że wygląda jak zrobiony z żelków Haribo) do szczęścia brakuje mi dobrych pianek.

Edytowane przez 99tomcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ktoś jeszcze dorzuci swoje trzy grosze :)

Szkoda, że nie mają czarnych albo białych, ale zielonym nie pogardzę :D

Btw. sa inne niż te: SoundMagic ES18 black-green, SoundMagic ES18 black-red i SoundMagic ES18 grey-orange. Chodzi mi o inne wersje kolorystyczne.

 

Link do ES18:

http://www.mp3store.pl/article/soundmagic-es18-black-green-nastepca-pl18-ean.6949379000669,2012080327145191904.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bas jest kontrolowany, nie są to basowe słuchawki w sensie ciemne, one grają raczej równo w pełnym paśmie (może trochę wokół środka), także tam gdzie jest bas tam go zagrają nawet schodząc dość nisko, ale niezbyt wylewnie, po prostu tyle ile trzeba

Pięknie to ująłeś ;)

 

Warto je kupić. Nie były na odsłuchu więc wziąłem trochę w ciemno jedynie sugerując się waszymi radami. I Warto było, bo są świetne jak na słuchawki za 52 zł + jeszcze ładny design.

Edytowane przez BoboAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego grania właśnie szukam nigdy jakoś nie byłem za dokami ale chyba się skusze na te soundmagic no i ten ten wygląd :P

Doki są o tyle fajne, że dobrze wygłuszają. Dla mnie to super, bo gdy jadę autobusem, pociągiem itd. to nie słyszę gadających ludzi + dobry dźwięk i bas oczywiście :) Aaaa i oczywiście nie są duże, dlatego można je bez problemów schować do kieszeni.

 

W pudełku z ES18 masz "skórzaną sakiewkę" na słuchawki.

 

273913f6.jpg

Tak to wygląda. Kolor: Czarny

Edytowane przez BoboAG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności